- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3495)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Wentylator kolumnowy |
|---|---|
| Moc [W]: | 45 |
| Liczba poziomów mocy: | 3 |
| Funkcje: | Regulacja poziomów mocy, Regulacja prędkości nawiewu |
| Funkcje dodatkowe: | 3 prędkości nawiewu, Timer |
| Kolor: | Biały |
| Wysokość [cm]: | 80 |
| Wyposażenie: | Wentylator |
| Głębokość [cm]: | 15 |
| Szerokość [cm]: | 82 |
| Rodzaj: | Leżak |
|---|---|
| Materiał: | Polipropylen, Technorattan |
| Rozmiar po zmontowaniu [cm]: | 195 x 65 x 25.5 |
| Składany: | Nie |
| Regulacja: | Tak |
| Z daszkiem: | Nie |
| Kolor: | Grafitowy |
| Funkcje dodatkowe: | Barometr, , , Face ID, Przyspieszeniomierz, |
|---|---|
| 6.1", 2532 x 1170px, OLED, Super Retina XDR | |
| 512 | |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 2x12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| , Nano SIM | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.0, Złącze Lightning |
| iOS 15 | |
| Nie | |
| Waga [g]: | 173 |
| Tak | |
| Kabel w zestawie: | Kabel USB-C - Lightning |
| Tak | |
| iOS |
| Funkcje dodatkowe: | Adaptacyjna korekcja (EQ), Czip Apple H2 w słuchawkach (w obu nausznikach), Czujnik optyczny, Czujnik pozycji... |
|---|---|
| Kolor: | Księżycowa poświata |
| Dedykowane: | Audiofilskie, Do iPod/iPhone/iPad, Do MacBooka, Do telefonów, Studyjne |
| Czas pracy [h]: | do 20 |
| Bluetooth | |
| Tak | |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Waga [g]: | 386.2 |
| Wyposażenie: | Etui Smart Case, Przewód USB‑C do ładowania |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | , Barometr, Czujnik geomagnetyczny, , Czytnik linii papilarnych w przycisku bocznym... |
|---|---|
| 3.4",6.7", 2640 x 1080px,720 x 748px, AMOLED | |
| 12 GB | |
| 256 | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 4000 |
| Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, Ośmiordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 12 Mpx, Przedni 10 Mpx |
| , Nano SIM | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, USB typ C |
| Android 14 | |
| Nie | |
| Waga [g]: | 187 |
| Tak | |
| Kabel w zestawie: | Kabel USB-C - USB-C |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Tak | |
| Android |
| Rodzaj: | Dron |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Śledzenie obiektu, System unikania przeszkód, Tryb nocny |
| Kolor: | Biały |
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 45 |
| Rozdzielczość filmów: | 3840 x 2160 |
| GPS: | Tak |
| 3-osiowy | |
| Czujniki: | Podczerwień |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Kamera: | Tak |
| Waga [g]: | 724 |
| Wyposażenie: | Akumulator do DJI Air 3S - 3 szt., Aparatura sterująca DJI RC-N3... |
| Wymiary [mm]: | 214.19 x 100.6 x 89.17 (złożony), 266.1 x 325.47 x 106 (rozłożony) |
| 11", 2360 x 1640px, Liquid Retina | |
| 128 | |
| Apple A16, 5-rdzeniowy | |
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3, Modem 5G, Moduł GPS |
| iPadOS 18 | |
| Czujniki: | , Barometr, Czujniki oświetlenia zewnętrznego, Touch ID, Żyroskop trójosiowy |
| Nie | |
| Wysokość [cm]: | 24.86 |
| Wyposażenie: | Kabel USB-C |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Szerokość [cm]: | 17.95 |
| Tak | |
| Głośniki: | Tak |
| Karta graficzna: | Zintegrowana |
| iPadOS |
| Rodzaj: | Leżak |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Rozmiar po zmontowaniu [cm]: | 197 x 75 x 40.4, 38 x 38 x 36 |
| Składany: | Nie |
| Regulacja: | Tak |
| Z daszkiem: | Nie |
| Kolor: | Brązowy |
| Funkcje dodatkowe: | Akcelerometr dużych przyspieszeń, Alarmowe SOS, Barometr, , Czytnik NFC do identyfikacji akcesoriów... |
|---|---|
| 6.9", 2868 x 1320px, Super Retina XDR, OLED | |
| 512 | |
| Apple A18 Pro, Sześciordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 2x48 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| , Nano SIM | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, USB typ C |
| iOS 18 | |
| Nie | |
| Waga [g]: | 227 |
| Tak | |
| Kabel w zestawie: | Kabel USB-C - USB-C |
| Tak | |
| iOS |
| Rodzaj: | Grzejnik |
|---|---|
| Funkcje: | Możliwość montażu na ścianie, Termostat, Wyłącznik czasowy, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje dodatkowe: | Suszenie ręczników, Timer 1–8 h |
| Kolor: | Biały |
| Wyświetlacz: | Tak |
| 1 | |
| 150 | |
| Sposób montażu: | Ścienny |
| Rodzaj: | Robot sprzątający |
|---|---|
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi... |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja planowania, Wi-Fi - sterowanie za pomocą smartfona |
| Kolor: | Czarny |
| Czujniki: | Krawędzi, Uskoku podłoża |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 360 |
| Wysokość [cm]: | 9.8 |
| Moc ssąca [kPa]: | 4 |
| Wyposażenie: | 2 ściereczki z mikrofibry do pracy na mokro, 6 x worek, Baza, Filtr, Narzędzie do czyszczenia szczotek... |
| Głębokość [cm]: | 33 |
| Szerokość [cm]: | 33 |
| Funkcje: | Alarm SOS, Monitorowanie cyklu menstruacyjnego, Monitorowanie snu, Monitorowanie sportu i aktywności... |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Wyposażenie: | Etui do ładowania, Kabel magnetyczny |
| Rozmiar jubilerski: | 13 |
| Obwód wewnętrzny [mm]: | 70 |
| Kompatybilność: | Android, iOS |
| NFC: | Nie |
| Materiał wykonania pierścienia: | Ceramika, Stal nierdzewna |
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Czujniki: | Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe |
| Liczba portów wyjściowych: | 2 |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Rodzaj złącza: | USB - 1 szt., USB-C - 1 szt. |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Moc [W]: | 25 |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Lustrzane odbicie, Smart IR, Tryb nocny, Dźwięk odstraszający intruzów, Powiadomienia na komórkę... |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Dwustronna komunikacja głosowa, Dźwięk odstraszający intruzów, Powiadomienia na komórkę, Tryb nocny |
| Kolor: | Biały |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Waga [g]: | 637 |
| Wyposażenie: | Kabel USB, Panel solarny, Uchwyt, Zestaw montażowy |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
| Łączność: | 4G LTE |
| 12.7", 2944 x 1840px, LTPS | |
| 256 | |
| Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, 8-rdzeniowy | |
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4, Modem Nie |
| Android 14 | |
| Czujniki: | , Czujnik koloru RGB, Halla, Sensor ToF, |
| Nie | |
| 16 | |
| Wysokość [cm]: | 18.8 |
| Wyposażenie: | Kabel USB-C, Klawiatura, Rysik |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Szerokość [cm]: | 29.09 |
| Tak | |
| Głośniki: | Tak |
| Karta graficzna: | Adreno 750 |
| Android |
| Funkcje dodatkowe: | 110% pokrycia przestrzeni kolorów BT.2020, 128 GB pamięci wewnętrznej, Adaptacja parametrów obrazu do koloru ściany... |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Wysokość [cm]: | 24.9 |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający, Pilot |
| Kompatybilność: | Głośnik, Komputer PC, Konsola, Laptop, Smartfon |
| Łączność: | Bluetooth, HDMI, Jack 3.5 mm, S/PDIF, USB, Wi-Fi |
| Głębokość [cm]: | 19 |
| Szerokość [cm]: | 29.8 |
| DLP | |
| 5700 | |
| 10000:1 | |
| 3840 x 2160 | |
| Tak | |
| Tak | |
| 2 | |
| Tak |
| Rodzaj: | Grill gazowy |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Wysokość [cm]: | 133 |
| Wyposażenie: | 3 x ruszt, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Płyta żeliwna, Pokrowiec ochronny... |
| Głębokość [cm]: | 59 |
| Szerokość [cm]: | 153 |
| Powierzchnia rusztu [cm]: | 76 x 46.5 |
| Materiał wykonania rusztu: | Żeliwo |
| Materiał wykonania grilla: | Stal nierdzewna |
| Funkcje dodatkowe: | Asystent głosowy, Kończenie rozmów, LED-owy wskaźnik naładowania, Odbieranie połączeń, Odrzucanie połączeń... |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 260 |
| Dedykowane: | Do telefonów |
| Bluetooth | |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 20 |
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 20000 |
| 100 | |
| Nie | |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Wyposażenie: | Etui z funkcją ładowania, Kabel USB-A / USB-C |
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth, Funkcja Autostop, Nagrywanie na USB, Odtwarzacz CD, Odtwarzanie z USB, Radio, Wejście AUX, Wyjście RCA... |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Wyposażenie: | Igła, Osłona przeciwpyłowa, Zasilacz |
| Bluetooth: | Tak |
| Napęd: | Bezpośredni |
| Złącze USB: | Tak |
| Przedwzmacniacz: | Tak |
| Głośniki: | Tak |
| Wymiary [mm]: | 343 x 171 x 324 |
| Funkcje dodatkowe: | , , , , Dźwięk przestrzenny Dolby Atmos, Kompas... |
|---|---|
| 6.67", 2712 x 1220px, P-OLED | |
| 12 GB | |
| 512 | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 4800 |
| Qualcomm Snapdragon 7 Gen 4, Ośmiordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx, Przedni 50 Mpx |
| , Nano SIM | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.4, USB typ C |
| Android 16 | |
| Nie | |
| Nie | |
| Waga [g]: | 159 |
| Tak | |
| Kabel w zestawie: | Kabel USB-C - USB-C |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Tak | |
| Android |
| Rodzaj: | Dron |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Tryb gestu, Tryb statywu |
| Kolor: | Szary |
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 20 |
| Rozdzielczość filmów: | 3840 x 2160 |
| GPS: | Tak |
| 1-osiowy | |
| Czujniki: | Czujnik wykrywania przeszkód, Podczerwień |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Kamera: | Tak |
| Waga [g]: | 795 |
| Wyposażenie: | 2 zestawy śmigieł, Akumulator, Kabel zasilający, Ładowarka, Monitor FPV |
| Wymiary [mm]: | 255 x 312 x 127 |
| Apple M5 | |
| Czujniki: | Czujnik oświetlenia otoczenia |
| 16 | |
| Wysokość [cm]: | 1.13 |
| Wyposażenie: | Przewód z USB-C na MagSafe 3 (2 m) |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Głębokość [cm]: | 21.5 |
| Szerokość [cm]: | 30.41 |
| Typ matrycy: | IPS, Liquid Retina |
| Głośniki: | ... |
| RAM - nadrzędny: | 16GB |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 512GB |
| Karta graficzna - nadrzędny: | Apple M5 (8 rdzeni) |
| Ekran - nadrzędny: | 13.6", 2560 x 1664px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED, 60Hz |
| System operacyjny dla W11: | macOS |
| macOS |
| Funkcje dodatkowe: | CorridorOut - koszenie wąskich przejść, Czujnik mrozu, Dostosowanie częstotliwości koszenia do tempa wzrostu trawy... |
|---|---|
| Kolor: | Szaro-czarno-turkusowy |
| Wyświetlacz: | Nie |
| 600 | |
| Maksymalny czas pracy na jednym ładowaniu [min]: | 140 |
| Czas ładowania [min]: | 100 |
| Maksymalne nachylenie terenu [stopnie]: | 16.7 |
| 2 x dysk z 3 nożami |
| Rodzaj: | Sekator do gałęzi |
|---|---|
| Kolor: | Szaro-czarno-pomarańczowy |
| Długość całkowita [mm]: | 1600 |
| Średnica cięcia [mm]: | 32 |
| Materiał ostrza: | Stal |
| Antypoślizgowy uchwyt: | Tak |
| Wysięgnik: | Tak |
| Sejf ogniotrwały: | Nie |
|---|---|
| Sejf S1: | Tak |
| Mocowanie: | Podłogowe, Ściana |
| Rodzaj zamka: | Na klucz |
| Pojemność sejfu [l]: | 39 |
| Wymiary [mm]: | 300 x 440 x 355 |
| Seria: | Lego Icons |
|---|---|
| Kod producenta: | 11375 |
| Wiek: | 18 lat |
| Motyw: | Ferrari F2004 i Michael Schumacher |
| Liczba elementów [szt]: | 735 |
| Kolor: | Antracyt |
|---|---|
| Minimalna odległość od ściany/sufitu [mm]: | 14.5 |
| Typ uchwytu: | Obrotowy, Płaski, Ścienny |
| Rozmiar ekranu [cal]: | 37 - 90 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 80 |
| Standard VESA: | 100 x 100, 100 x 150, 100 x 200, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 200 x 400, 300 x 100, 300 x 200, 300 x 300... |
| Sposób montażu: | Ściana |
| Regulacja w pionie: | Nie |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
|---|---|
| AMD Ryzen 7 7800X3D | |
| Wysokość [cm]: | 43.1 |
| Łączność: | Bluetooth 5.3, LAN 2.5 Gbps, Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Głębokość [cm]: | 42.8 |
| Szerokość [cm]: | 21.5 |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna - nadrzędny: | AMD Radeon RX 9070 XT, 16 GB, GDDR6 |
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) |
| Funkcje dodatkowe: | Aromaterapia, Automatyczne wyłączanie, Funkcja oczyszczanie powietrza |
|---|---|
| Kolor: | Antracyt |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Moc [W]: | 8 |
| Rodzaj nawilżania: | Ewaporacyjne |
| Max powierzchnia pomieszczenia [m2]: | 55 |
| Wydajność [ml/h]: | 408 |