- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3495)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Smartwatch |
|---|---|
| Nie | |
| Komunikacja: | Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor: | Srebrny |
| Waga [g]: | 32.9 |
| Komunikacja: | Bluetooth 2.1, USB typ C |
|---|---|
| 2.8", 240 x 320px, LCD | |
| 32 MB | |
| 0.032 | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 1000 |
| MediaTek MTK6260A, Jednordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 2 Mpx |
| Nano SIM | |
| Nie | |
| Funkcje dodatkowe: | Latarka |
| Nie | |
| Wibracje: | Tak |
| Producenta | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Waga [g]: | 185 |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 6.0, USB typ C |
|---|---|
| 6.5", 2736 x 1260px, Super Retina XDR, OLED | |
| 256 | |
| Apple A19 Pro, Sześciordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx, Przedni 18 Mpx |
| Nie | |
| Funkcje dodatkowe: | , Apple Pay, Barometr, , Dźwięk przestrzenny, Face ID... |
| Tak | |
| Wibracje: | Tak |
| iOS | |
| Kolor obudowy: | Gwiezdna czerń |
| Waga [g]: | 165 |
| Rodzaj: | Smartwatch |
|---|---|
| Tak | |
| Komunikacja: | Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor: | Srebrny |
| Waga [g]: | 36.4 |
| Rodzaj: | Wentylator stojący |
|---|---|
| Moc [W]: | 13 |
| Liczba poziomów mocy: | 8 |
| Funkcje: | Regulacja poziomów mocy, Regulacja prędkości nawiewu, Sterowanie za pomocą pilota |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja Breeze, Oscylacja |
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Szerokość [cm]: | 34.9 |
| Głębokość [cm]: | 22.6 |
| Funkcje: | Monitorowanie cyklu menstruacyjnego, Monitorowanie HRV 24/7, Monitorowanie snu |
|---|---|
| Rozmiar jubilerski: | 9 |
| Obwód wewnętrzny [mm]: | 60 |
| Kompatybilność: | Android, iOS |
| NFC: | Nie |
| Materiał wykonania pierścienia: | Stal nierdzewna |
| Kolor: | Złoty |
| Dedykowana aplikacja: | Aizo Ring |
| Funkcje: | Regulacja głośności |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | Z centrali domofonowej |
| Dedykowana aplikacja: | Brak |
| Montaż: | Natynkowy |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 6.0, USB typ C |
|---|---|
| 6.3", 2622 x 1206px, Super Retina XDR, OLED | |
| 512 | |
| Apple A19 Pro, Sześciordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 3x48 Mpx, Przedni 18 Mpx |
| , Nano SIM | |
| Funkcje dodatkowe: | Akcelerometr dużych przyspieszeń, Alarmowe SOS, Barometr, , Czytnik NFC do identyfikacji akcesoriów... |
| Tak | |
| Wibracje: | Tak |
| iOS | |
| Kolor obudowy: | Kosmiczny pomarańcz |
| Waga [g]: | 204 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ uchwytu: | Ścienny, Uchylny |
| Rozmiar ekranu [cal]: | 46 - 100 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 75 |
| Standard VESA: | 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 100, 300 x 200, 300 x 300, 300 x 400, 400 x 200, 400 x 300... |
| Sposób montażu: | Ściana |
| Regulacja w pionie: | -12 / +0 stopni |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.4, USB typ C |
|---|---|
| 6.78", 2720 x 1224px, AMOLED | |
| 8 GB | |
| 256 | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 5000 |
| Unisoc T8300, Ośmiordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2 Mpx + 0.08 Mpx, Przedni 20 Mpx |
| Nano SIM | |
| Nie | |
| Funkcje dodatkowe: | , , , , Kompas, Magnetometr... |
| Tak | |
| Wibracje: | Tak |
| Android | |
| Kolor obudowy: | Tytanowy Czarny |
| Waga [g]: | 172 |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Kompatybilność: | PS4, PS5 |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Dźwięk przestrzenny: | Tak |
| Interfejs: | Bluetooth, Jack 3.5 mm, USB-A |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Typ klawiatury: | Nożycowa |
| Typ myszy: | Optyczna |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | Bluetooth, USB |
| Funkcje: | Termoobieg, Grill (opiekacz) |
|---|---|
| Elektryczny | |
| Ceramiczna | |
| Kolor frontu piekarnika: | Stal nierdzewna |
| 50 | |
| Teleskopowe | |
| 70 | |
| 59.4 |
| Funkcje: | Termoobieg, Grill (opiekacz) |
|---|---|
| Elektryczny | |
| Indukcyjna | |
| Kolor frontu piekarnika: | Inox |
| 60 | |
| Drabinkowe + 1 poziom teleskopowych | |
| 77 | |
| 60 |
| Funkcje dodatkowe: | Włącznik i wyłącznik oświetlenia |
|---|---|
| 53 | |
| Rodzaj okapu: | Do montażu w szafce wkłady/meblowe |
| 362.6 | |
| Wydajność maksymalna [m3/h] (tryb turbo): | 618 |
| Moc silnika [W]: | 200 |
| 56 | |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Srebrny |
| 31.5 |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, USB typ C |
|---|---|
| 6.1", 2556 x 1179px, Super Retina XDR, OLED | |
| 128 | |
| Apple A17 Pro, Sześciordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 2x12 Mpx + 48 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| Apple CPO: | Smartfon CPO |
| Nie | |
| Funkcje dodatkowe: | , Alarmowe SOS, Apple Pay, Barometr, , Face ID, Kompas cyfrowy, Magnetometr... |
| Tak | |
| Wibracje: | Tak |
| iOS | |
| Kolor obudowy: | Tytan biały |
| Waga [g]: | 187 |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Nie | |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | 100 - 240 V, 50/60 Hz |
| Liczba kanałów: | 2.1 |
| Moc całkowita [W]: | 120 |
| Łączność bezprzewodowa: | |
| Google Assistant: | Nie |
| Typ głośników: | Zintegrowane z jednostką centralną |
| Typ subwoofera: | Aktywny |
| 1 |
| Rodzaj: | Do zabudowy |
|---|---|
| Wyświetlacz: | Tak |
| Liczba poziomów mocy: | 6 |
| Funkcje: | Oświetlenie wnętrza, Wyświetlacz |
| Funkcje dodatkowe: | Blokada rodzicielska, Dźwięk włączenia/wyłączenia, Funkcja dezodoryzacji, Funkcja Keep Warm... |
| Kolor: | Stal nierdzewna |
| Szerokość [cm]: | 59.6 |
| 23 | |
| Moc mikrofali [W]: | 800 |
| Funkcje podstawowe: | Home Dessert, Przycisk +30s, Rozmrażanie |
| Głębokość [cm]: | 34.6 |
| Rodzaj: | Smartwatch |
|---|---|
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor: | Naturalny |
| Waga [g]: | 61.8 |
| Funkcje dodatkowe: | Ciśnienie gazu zasilającego: 37 mbar, Stabilna podstawa |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| 49.5 | |
| Gazowa | |
| 54 | |
| 6.46 | |
| Pokrywa: | Tak |
| Rodzaj: | Zegarek sportowy |
|---|---|
| Nie | |
| Komunikacja: | Bluetooth |
| Android, iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Męska |
| Kolor: | Czarny |
| Waga [g]: | 58 |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Funkcje parowe, Sterowanie smartfonem, Silnik inwerterowy, Opóźnienie startu pracy, Wyświetlacz elektroniczny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | PreciseLoad, SpecialCare Wash-to-Dry, SteamRefresh, UniversalDose - szuflada na kapsułki PODS, Wi-Fi |
| Kolor: | Ciemnoszary |
| Szerokość [cm]: | 59.6 |
| 63.6 | |
| 6 | |
| 51 kWh = 58.65 zł | |
| 76 |
Zakres od A do G
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.4, USB typ C |
|---|---|
| 6.77", 2412 x 1080px, AMOLED | |
| 12 GB | |
| 512 | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 6000 |
| Mediatek Dimensity 7300 Energy, Ośmiordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2 Mpx, Przedni 16 Mpx |
| Nano SIM | |
| Funkcje dodatkowe: | , Czujnik geomagnetyczny, , , Czytnik linii papilarnych w ekranie... |
| Tak | |
| Wibracje: | Tak |
| Android | |
| Kolor obudowy: | Szary |
| Waga [g]: | 181.5 |
| Wyświetlacz: | Tak |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 7 prędkości masażu, Cicha praca, Do 4h na jednym ładowaniu, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Kolor: | Różowy |
| Ilość trybów masażu: | 20 |
| Nakładki: | Banan, Grzyb, Kulista, Płaska, Pocisk, Widełki, Wiosło, Zakrzywiona |
| Konstrukcja: | Ergonomiczny uchwyt |
| Moc [W]: | 10 |
| Waga [kg]: | 0.81 |
| Rodzaj: | Kierownica |
|---|---|
| Komunikacja: | Przewodowa |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | USB |
| Wibracje: | Tak |
| Podstawa z pedałami (gaz/hamulec): | Tak |
| Nie |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne strojenie kanałów, Blokada rodzicielska, Elektroniczny informator programowy (EPG), |
| Zasilanie: | 220-240V; 50-60Hz |
| 200 x 200 | |
| 43" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| 60 Hz | |
| Tak | |
| System operacyjny: | Android TV Google TV |
| , , | |
| HDMI x2, USB x1 | |
| Kolor obudowy: | Srebrny metal z połyskiem |
Zakres od A do G
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5080 |
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 360 |
| Poziom hałasu [dB]: | 99 |
|---|---|
| Konstrukcja: | Hartowane sprężyny ze stali nierdzewnej, Tworzywo sztuczne |
| Aeracja, Wertykulacja | |
| Silnik marka: | 4Garden |
| Elektryczny | |
| 36 | |
| Wałek do aeracji, Wałek do wertykulacji | |
| -0.75 do 0.9 | |
| 30 | |
| Waga [kg]: | 10.8 |