- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3407)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 45.5 x 89.8 x 62 |
|---|---|
| Rodzaj okapu: | Kominowy przyścienny t-line |
| 581 | |
| Wydajność maksymalna [m3/h] (tryb turbo): | 713 |
| Moc silnika [W]: | 265 |
| 69 | |
| Elektroniczne | |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Srebrno-czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Odtwarzacz płyt: | CD |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Bluetooth: | Tak |
| Moc znamionowa RMS: | 16 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Wyświetlacz |
| Kolor: | Brązowy |
| Wyposażenie: | Pilot, Przewód zasilający |
| Pojemność [l]: | 1.7 |
|---|---|
| 2200 | |
| Element grzejny: | Grzałka ukryta |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Obrotowa podstawa, Filtr antyosadowy, Wskaźnik poziomu wody |
| Funkcje dodatkowe: | Lampka kontrolna |
| Kolor: | Czerwony |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Wymienny filtr |
| 350 | |
| Funkcje: | Tempomat, Amortyzacja, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
| Funkcje dodatkowe: | Amortyzator przód/tył, Oświetlenie LED przód, Wyświetlacz |
| do 25 | |
| Tak | |
| 25 | |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 120 |
| Oświetlenie: | Przód |
| Tak | |
| 10.4 | |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Przeznaczenie: | Dla dorosłych |
| Zasilanie: | Akumulator |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Zasilacz |
| Tak | |
| Funkcje dodatkowe: | , Barometr, Czujnik geomagnetyczny, , Czytnik linii papilarnych w przycisku bocznym... |
| 3.4",6.7", 2640 x 1080px,720 x 748px, AMOLED | |
| 12 GB | |
| 256 | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 4000 |
| Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, Ośmiordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 12 Mpx, Przedni 10 Mpx |
| , Nano SIM | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, USB typ C |
| Android 14 | |
| Przeznaczenie: | Uniwersalny |
| Tak | |
| Tryb głośnomówiący: | Tak |
| Interfejs urządzenia: | USB Typu C |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 10 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 1 |
| Porty wyjścia: | Czytnik kart MicroSD - 1 szt., Czytnik kart SD - 1 szt., HDMI 1.4 - 1 szt., RJ-45 (LAN) - 1 szt.... |
| Seria: | Lego Harry Potter |
|---|---|
| Kod producenta: | 76417 |
| Wiek: | 18 lat |
| Motyw: | Bank Gringotta |
| Liczba elementów [szt]: | 4803 |
| Pojemność [l]: | 30 |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Liczba pojemników: | 2 |
| Montaż: | Wolnostojący |
| 500 | |
| Funkcje: | Tempomat, Amortyzacja, Kierunkowskazy, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
| Funkcje dodatkowe: | 3 tryby jazdy (eco, standard, sport), Autonomia (szacowanie pozostałego przebiegu), Bluetooth, Dystans całkowity... |
| do 40 | |
| Tak | |
| 20 | |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 120 |
| Oświetlenie: | Przód, Tył |
| Tak | |
| 12.5 | |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Przeznaczenie: | Dla dorosłych |
| Zasilanie: | Akumulator |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Ładowarka |
| Apple M2 | |
| RAM - nadrzędny: | 8GB |
| Ekran - nadrzędny: | 15.3", 2880 x 1864px, Matryca Liquid Retina, LED |
| System operacyjny dla W11: | macOS |
| Wyposażenie: | Przewód z USB-C na MagSafe 3 (2 m), Zasilacz z dwoma portami USB-C o mocy 35 W |
| Typ karty: | SDXC |
|---|---|
| Pojemność [GB]: | 64 |
| Prędkość odczytu do MB/s: | 140 |
| Klasa prędkości: | Klasa 10, UHS-I |
| Adapter w zestawie: | Nie |
| Przeznaczenie: | Aparaty |
| Funkcje dodatkowe: | 3 tryby pracy, Płynna regulacja temperatury, Uchwyt do przenoszenia |
|---|---|
| Typ: | Elektryczny |
| Moc [W]: | 3300 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj: | Nagrzewnica |
| Wyposażenie: | Brak |
| Sterowanie: | Pilot na kablu |
|---|---|
| Komunikacja: | Przewodowa |
| Kolor: | Czarny |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Dźwięk przestrzenny: | Nie |
| Kompatybilność: | Nintendo Switch, PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S |
| Wyposażenie: | Adapter z 2 x 3.5 mm na 3.5 mm, Kabel audio 3.5 mm |
| Typ: | Montażowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Dwudrożny |
| Kształt: | Okrągły |
| Wymiary [mm]: | 130 |
| Maksymalna moc wyjściowa [W]: | 150 |
| Wyposażenie: | 8 x klipsy szybkiego uwalniania, Śruby montażowe |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Uchwyt do tabletu, Uchwyt do telefonu |
| Kompatybilność: | Smartfon, Tablet, Urządzenia o przekątnej ekranu do 12.9 cali, Urządzenia o przekątnej ekranu do 7 cali |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Miejsce montażu: | Przednia szyba, Zagłówek |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Apple M4 | |
| RAM - nadrzędny: | 16GB |
| Ekran - nadrzędny: | 14.2", 3024 x 1964px, Matryca Liquid Retina XDR, 120Hz |
| System operacyjny dla W11: | macOS |
| Wyposażenie: | Przewód z USB-C na MagSafe 3 (2 m), Zasilacz USB‑C o mocy 70 W |
| Funkcje: | Regulacja prędkości nawiewu, Sterowanie za pomocą pilota |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Oscylacja |
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj: | Wentylator kolumnowy |
| Wyposażenie: | Pilot |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Przeznaczenie: | Miejskie, Trekkingowe |
| Rodzaj: | Przód, Tył |
| Wymiary [mm]: | 1065 x 45, 715 x 45 |
| Kompatybilność: | 28 |
| Montaż: | Do ramy, Do widelca |
| Funkcje: | Regulacja prędkości nawiewu, Sterowanie za pomocą pilota |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 3 prędkości nawiewu, Oscylacja |
| Kolor: | Biało-czarny |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj: | Wentylator kolumnowy |
| Wyposażenie: | Pilot |
| Intel Pentium Gold 4415Y | |
| RAM - nadrzędny: | 8GB |
| Ekran - nadrzędny: | 10", 1800 x 1200px, Ekran dotykowy |
| System operacyjny dla W11: | Windows 10 S |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Zasilacz |
| Funkcje: | Funkcja automatycznego odzyskiwania, Jakość snu, Monitorowanie stanu zdrowia |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Kompatybilność: | Android, iOS |
| Rozmiar jubilerski: | 16/17 |
| Obwód wewnętrzny [mm]: | 17.8 |
| NFC: | Nie |
| Wyposażenie: | Kabel USB, Ładowarka magnetyczna, Pasek |
| Funkcje: | Regulacja poziomów mocy, Regulacja prędkości nawiewu |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Ochrona przed przegrzaniem, Oscylacja |
| Kolor: | Inox |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj: | Wentylator biurkowy |
| Średnica śmigła [cm]: | 33.5 |
| Wyposażenie: | Brak |
| Funkcje dodatkowe: | Chwilowe włączenie wybierania tonowego, Funkcja odbioru automatycznego, Funkcja Smart, Korektor dźwięku... |
|---|---|
| Tak | |
| Rodzaj: | Dodatkowa słuchawka |
| Współpraca z linią telefoniczną: | Analogowa |
| Identyfikacja numeru przychodzącego (CLIP): | Tak |
| Wbudowana książka telefoniczna: | Tak |
| Tryb głośnomówiący: | Tak |
| Tak | |
| Funkcje dodatkowe: | AirPlay 2, Asystent głosowy, Control 4, Częstotliwość odświeżania 240Hz, Dekodowanie HDR10+, Dolby Atmos, Dolby Vision... |
| Kolor: | Szary |
| Tak |
| Rodzaj: | Orbitrek |
|---|---|
| Regulacja oporu: | Tak |
| Indukcyjny | |
| Pomiar pulsu: | Nie |
| Długość kroku [cm]: | 39 |
| Waga koła zamachowego [kg]: | 20 |
| Maksymalna waga użytkownika [kg]: | 130 |
| Rolki transportowe: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Butelka: | Ze stali o pojemności 0.65 l, Ze szkła o pojemności 1 l |
| Wskaźnik stopnia nasycenia wody CO2: | Nie |
| Wyposażenie: | 1 butelka o pojemności 1l, 1 x butelka o pojemności 650 ml, Butla z CO2 |
| Cechy dodatkowe: | Łatwy w obsłudze |
| Ilość butelek: | 2 |
| Wydajność [l]: | 60 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Spacerowy |
| Konstrukcja: | Amortyzacja kół, Duży kosz pod siedziskiem, Regulowane oparcie, Regulowany podnóżek |
| Wyposażenie: | 1 x moskitiera, 1 x pokrowiec gondoli, 1 x uchwyt na kubek |
| Stelaż: | Aluminiowy |
| Rodzaj kół: | Piankowe |
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 22 |
| Bezpieczeństwo: | 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, Barierka ochronna, Blokada jazdy na wprost, Elementy odblaskowe, Hamulec bezpieczeństwa |
| Informacje dodatkowe: | Bezobsługowe koła, Komfortowy dla dziecka, Łatwy w prowadzeniu, Wodoodporna budka XXL z filtrem UPF 50+ |