- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3495)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5080 |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 360 |
| Kolor: | Czarny |
| Podświetlenie: | Tak |
| Aeracja, Wertykulacja | |
| Silnik marka: | 4Garden |
| Elektryczny | |
| 36 | |
| Wałek do aeracji, Wałek do wertykulacji | |
| -0.75 do 0.9 | |
| 30 | |
| Waga [kg]: | 10.8 |
| Poziom hałasu [dB]: | 99 |
| Dedykowane: | Audiofilskie, Do iPod/iPhone/iPad, Do MacBooka, Do telefonów, Studyjne |
|---|---|
| Czas pracy [h]: | do 20 |
| Bluetooth | |
| Tak | |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Kolor: | Niebieski |
| Funkcje dodatkowe: | Adaptacyjna korekcja (EQ), Czip Apple H2 w słuchawkach (w obu nausznikach), Czujnik optyczny, Czujnik pozycji... |
| Waga [g]: | 386.2 |
| Wodoodporność: | Nie |
| Bezprzewodowe: | Tak |
| Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Minimalna odległość od ściany/sufitu [mm]: | 75 |
| Typ uchwytu: | Ruchomy |
| Rozmiar ekranu [cal]: | 60 - 120 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 120 |
| Standard VESA: | 200 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400, 800 x 400, 800 x 600, 900 x 600 |
| Sposób montażu: | Ściana |
| Regulacja w pionie: | +5 / -15 stopni |
| Przekątna ekranu [cal]: | 60, 61, 63, 64, 65, 70, 71, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 85, 86, 88, 90, 98, 100, 110, 120 |
| Dedykowane: | Do telefonów |
|---|---|
| Czas pracy [h]: | do 12 |
| Bluetooth | |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 20 |
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 20000 |
| 96 | |
| Nie | |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Funkcje dodatkowe: | 2 mikrofony, Czas ładowania: 1h, IP55, Zasięg: 10 m |
| Waga [g]: | 30 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Bezprzewodowe: | Tak |
| Nie |
| 1300 | |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| 3.6 | |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Funkcje dodatkowe: | Grillowanie, Nienagrzewające się uchwyty, Nóżki antypoślizgowe, Pieczenie, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Sterowanie: | Mechaniczne |
| Zasilanie: | 220-240 V |
Zakres od A do G
| Kolor: | Ciemny Inox |
|---|---|
| Funkcje: | Zmiana kierunku otwierania drzwi, Sterowanie smartfonem, Szybkie zamrażanie, Ekologiczna, Wymuszona cyrkulacja powietrza |
| Funkcje dodatkowe: | AeroFlow, Funkcja ECO, , HarvestFresh, Metalowa półka na butelki Foldable (Half-Width)... |
| Elektroniczne | |
| 203.5 x 59.5 x 66.3 | |
| 59.5 | |
| 249 chłodziarka + 102 zamrażarka | |
| 173 kWh = 198.95 zł | |
| Pełny No Frost | |
| 35 | |
| Wyświetlacz: | Zewnętrzny |
Zakres od A do G
| Funkcje dodatkowe: | Włącznik i wyłącznik oświetlenia |
|---|---|
| Mechaniczne | |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 38 x 38 |
| 648 | |
| Moc silnika [W]: | 266 |
| 69 | |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Czarny |
| 3 |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Typ: | Profesjonalny |
| Funkcje dodatkowe: | HDR, RTH, Śledzenie obiektu, System unikania przeszkód |
| Sterowanie: | Kontroler |
| Rozdzielczość filmów: | 6016 x 3384 |
| GPS: | Tak |
| Czujniki: | Dookólny dwuokularowy system wizyjny, LiDAR, Podczerwień |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Kamera: | Tak |
| Waga [g]: | 1063 |
| Wi-Fi: | Tak |
| Rodzaj: | Dron |
| Rodzaj baterii: | Litowo-jonowy |
| Rodzaj filamentu: | PETG, PLA, TPU |
|---|---|
| Srednica filamentu [mm]: | 1.75 |
| Średnica dyszy [mm]: | 0.4 |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarno-srebrny |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 8.6 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory, RGB |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 462 x 230 x 466 |
| Materiał: | Stal, Szkło hartowane, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Jasnoniebieski |
|---|---|
| Rodzaj: | Kawiarka |
| Wykonanie: | Aluminium |
| Pojemność [ml]: | 150 |
| Pojemność [filiżanki]: | 3 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Podwójny alarm, Radio z funkcją RDS |
|---|---|
| Waga [g]: | 400 |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Złącza: | Jack 3.5 mm |
| Rodzaj: | Przenośne |
| Cyfrowe, Cyfrowe DAB+ | |
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, FM |
| Dźwięk: | Mono |
| Zasilanie: | Bateryjno-sieciowe |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje: | Regulacja prędkości nawiewu |
| Funkcje dodatkowe: | 3 Tryby pracy, Oscylacja |
| Poziom hałasu [dB]: | 47 |
| Rodzaj: | Wentylator biurkowy |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 35 |
| Średnica śmigła [cm]: | 30 |
| 1600 | |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| 6 | |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Taca |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Funkcje dodatkowe: | 8 automatycznych programów, Automatyczne wyłączenie, Cyfrowy ekran dotykowy, Nienagrzewające się uchwyty... |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Zasilanie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Funkcje: | Grill (opiekacz), Termoobieg |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Oświetlenie wnętrza |
| Mechaniczne | |
| 66 | |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.5 x 59.5 x 54.5 |
| Wykonanie wnętrza piekarnika: | Emalia |
| Kolor frontu: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | , , , , Czytnik linii papilarnych w ekranie... |
|---|---|
| Nie | |
| Waga [g]: | 222.8 |
| Tak | |
| Tak | |
| Kolor obudowy: | Szary |
| Alarm (budzik): | Tak |
| 6.78", 2780 x 1264px, Amoled LTPO | |
| 12 GB | |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Android 15 | |
| Tak | |
| Przeznaczenie: | Uniwersalny |
| Wibracje: | Tak |
| 6.78 | |
| Tak |
| Kolor: | Złoty |
|---|---|
| Funkcje: | Monitorowanie HRV 24/7, Monitorowanie snu, Monitorowanie stanu zdrowia |
| Obwód wewnętrzny [mm]: | 47.45 |
| Kompatybilność: | Android, iOS |
| NFC: | Nie |
| Materiał wykonania pierścienia: | Węglik wolframu, Żywica |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje: | Pomiar ciśnienia, Pomiar wilgotności powietrza, Prognozowanie pogody, Zegar, Możliwość połączenia z aplikacją |
| Funkcje dodatkowe: | Datownik, Możliwość podłączenia dodatkowych czujników |
| Zasilanie: | Bateryjne, Sieciowe |
| Pomiar temperatury: | Na zewnątrz, Wewnątrz |
| Rodzaj czujnika pogody: | Wbudowany, Zewnętrzny - bezprzewodowy |
| Funkcje dodatkowe: | Akcelerometr dużych przyspieszeń, Alarmowe SOS, Barometr, , |
|---|---|
| Nie | |
| Waga [g]: | 199 |
| Tak | |
| Tak | |
| Kolor obudowy: | Różowy |
| Alarm (budzik): | Tak |
| 6.7", 2796 x 1290px, OLED, Super Retina XDR | |
| Apple A18, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| iOS 18 | |
| Tak | |
| Przeznaczenie: | Uniwersalny |
| Wibracje: | Tak |
| 6.7 | |
| Tak |
| Kolor: | Wzór (Marathon) |
|---|---|
| Rodzaj: | Kontroler |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Przeznaczenie: | Android, iOS, macOS, PC, PlayStation 5 |
| Tak | |
| Wibracje: | Tak |
Zakres od A do G
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Funkcje: | Zmiana kierunku otwierania drzwi, Szybkie chłodzenie, Szybkie zamrażanie, Ekologiczna |
| Funkcje dodatkowe: | BottleTimer, DuoCooling, EasyFresh, EnergySaving, , Możliwość doposażenia w moduł SmartDeviceBox... |
| Elektroniczne | |
| 201.5 x 59.7 x 67.5 | |
| 60.9 | |
| 268 chłodziarka + 103 zamrażarka | |
| 162 kWh = 186.3 zł | |
| Zamrażarka | |
| 35 | |
| Wyświetlacz: | Wewnętrzny |
Zakres od A do G
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
|---|---|
| Waga [g]: | 174 |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Kolor obudowy: | Niebieski |
| Podświetlenie: | Tak |
| Procesor: | Quad-core ARM Cortex-A55 |
| Przekątna ekranu [cal]: | 6 |
| Standardy obsługiwanego tekstu: | AZW3, CBZ, DOC, EPUB, EPUB DRM, FB2, MOBI, PDF, RTF, TXT |
| Rodzaj: | Zestaw pojemników |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 450 |
| Materiał: | Szkło borokrzemowe, Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Detekcja ruchu, Funkcja kamery internetowej, Funkcja wykrywania twarzy i uśmiechu, HDR... |
|---|---|
| Nie | |
| Nie | |
| Bluetooth: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Nie | |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 1920 x 1080 |
| Liczba klatek na sekundę: | FullHD - 30 kl/s, HD - 60 kl/s, VGA - 30 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 12 |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Wodoodporność: | Nie |
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Funkcje: | Krojenie, Siekanie, Tarcie, Ubijanie piany, Wyrabianie ciasta |
| Pojemność [l]: | 1.2 |
| Wykonanie pojemnika roboczego: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba prędkości: | 2 |
| Praca pulsacyjna: | Tak |
| Dedykowane: | Audiofilskie, Do telefonów |
|---|---|
| Czas pracy [h]: | do 70 |
| Bluetooth | |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 20 |
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 20000 |
| 95 | |
| Tak | |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Kolor: | Niebieski |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość podłączenia dwóch urządzeń jednocześnie, Odbieranie połączeń, Sterowanie głosowe |
| Waga [g]: | 174 |
| Wodoodporność: | Nie |
| Bezprzewodowe: | Tak |
| Tak |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 10 |
|---|---|
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 44000 |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Sterowanie: | Pokrętło na muszli, Przyciski |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kompatybilność: | PC |
| Nie | |
| Dźwięk przestrzenny: | Tak |
| Kolor: | Titanium |
|---|---|
| Rodzaj: | Podtynkowa |
| Funkcje: | Regulator ceramiczny Ø35, Aerator Honeycomb |
| Funkcje dodatkowe: | Aerator Honeycomb, Regulator ceramiczny Ø35 |
| Przeznaczenie: | Umywalkowa |
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa, Mieszaczowa |
| Wykonanie korpusu: | Mosiądz |
| Wyciągana wylewka: | Nie |