- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3407)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Moc [W]: | 2600 |
|---|---|
| Liczba poziomów mocy: | 2 |
| Poziom hałasu [dB]: | 65 |
| Funkcje: | Regulacja poziomów mocy, Regulacja prędkości nawiewu, Sterowanie za pomocą pilota |
| Funkcje dodatkowe: | 2 prędkości nawiewu, chłodzenie, Cicha praca, Kółka ułatwiające przemieszczanie urządzenia, Osuszanie powietrza, Timer... |
| Wyposażenie: | Elementy okienne do montażu rury odprowadzającej ciepłe powietrze, Pilot, Rura odprowadzająca powietrze |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 38.8 x 63 x 35.6 |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość [cm]: | 38.8 |
| Głębokość [cm]: | 35.6 |
| Rodzaj: | Klimatyzator |
| Funkcje dodatkowe: | Ciśnienie gazu zasilającego: 37 mbar |
|---|---|
| Wyposażenie: | 2 ruszty |
| Kolor: | Srebrny |
| Gazowa | |
| 50 | |
| 11 | |
| 4.4 | |
| Pokrywa: | Tak |
| Wykonanie: | Stal emaliowana |
| Rodzaj: | Klocki konstrukcyjne |
|---|---|
| Seria: | Cars |
| Liczba elementów [szt]: | 2405 |
| Wiek: | 10+ |
| Płeć: | Chłopiec |
| Kod producenta: | COBI-24343 |
| Materiał: | Plastik |
| Wyposażenie: | Miarka do wody |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Podgrzewacz do butelek |
| Regulacja temperatury podgrzewania: | Tak |
| Automatyczny wyłącznik: | Tak |
| Zastosowanie: | Do butelek, Do słoiczków |
| Podtrzymywanie temperatury: | Tak |
| Przeznaczenie: | Do butelek do karmienia |
| Funkcje: | Opuszczana grzałka grilla (opiekacza), Grill (opiekacz), Termoobieg |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Dźwięk sygnału po osiągnięciu temperatury zadanej, , Funkcje czasowe... |
| Wyposażenie: | 1 ruszt do pieczenia, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna... |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.5 x 56.8 |
| 59.5 | |
| 56.8 | |
| Wykonanie wnętrza piekarnika: | Emalia |
| Elektroniczne | |
| Elektryczny | |
| Teleskopowe | |
| Kolor frontu: | Czarny |
| Seria: | Lego Bluey |
|---|---|
| Liczba elementów [szt]: | 133 |
| Wiek: | 4 lata |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kod producenta: | 11202 |
| Funkcje dodatkowe: | Czujnik zmierzchu, Obsługa za pomocą pilota zdalnego sterowania, Timer |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Moc [W]: | 100 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Wymiary [mm]: | 190 x 160 x 15, 235 x 330 x 15 |
| Obszar zastosowania: | Uniwersalny |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Regulator ceramiczny Ø35, Obrotowa wylewka, 2-funkcyjny napowietrzacz |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 2-funkcyjny napowietrzacz, Obrotowa wylewka, Regulator ceramiczny Ø35 |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Komplet mocujący z podstawką wzmacniającą... |
| Kolor: | Chrom/beżowy |
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Typ: | Stojąca |
| Wykonanie korpusu: | Mosiądz |
| Elastyczna wylewka: | Tak |
| Wyposażenie: | Przewód z USB-C na MagSafe 3 (2 m), Zasilacz USB‑C o mocy 140 W |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 35.57 |
| Głębokość [cm]: | 24.18 |
| Apple M4 Max | |
| RAM - nadrzędny: | 36GB |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000GB |
| Karta graficzna - nadrzędny: | Apple M4 Max (32 rdzeni) |
| Waga [kg]: | 2.15 |
| 65 | |
| Funkcje dodatkowe: | Wyświetlacz elektroniczny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Pilot |
| 35 | |
| 39 | |
| Elektroniczne | |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 39 x 35 x 80 |
| Rodzaj okapu: | |
| 490 | |
| Wydajność maksymalna [m3/h] (tryb turbo): | 565 |
| Moc silnika [W]: | 190 |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Złoty |
| Rodzaj: | Orbitrek |
|---|---|
| Regulacja oporu: | Tak |
| Elektromagnetyczny | |
| Pomiar pulsu: | Tak |
| Długość kroku [cm]: | 39.2 |
| Waga koła zamachowego [kg]: | 10 |
| Kolor: | Ciemnoszary |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 90 |
| Głębokość [cm]: | 55 |
| Rodzaj: | Stojak |
| Zastosowanie: | Worki na odpady |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| System zamykania: | Kłódka, Pokrywa, Uchwyty zewnętrzne |
| Funkcje: | Otwór na baterię, Ociekacz, Gładka powierzchnia, Odporność na przebarwienia, Odporność na wysokie temperatury... |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Gładka powierzchnia, Odporność na przebarwienia, Odporność na wysokie temperatury, Podłączenie do zmywarki |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość [cm]: | 86 |
| Głębokość [cm]: | 51 |
| Seria: | Grazia |
| Typ: | Wpuszczany |
| Wymiary (szer. x głęb.) [cm]: | 51 x 86 |
| Wykonanie: | Ceramika |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 152 |
| Głębokość [cm]: | 91 |
| Materiał: | PCV, Stal, Stal malowana proszkowo |
| Okna: | Tak |
| Podłoga: | Tak |
| Waga [kg]: | 40 |
| Wyposażenie: | Kabel OBD2, Kabel USB typu C |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-szary |
| Rodzaj: | Tester diagnostyczny |
| Waga [kg]: | 1 |
| Liczba poziomów mocy: | 10 |
|---|---|
| Funkcje: | Grill, Oświetlenie wnętrza, Wyświetlacz |
| Funkcje dodatkowe: | 9 automatycznych programów, Timer |
| Wyposażenie: | Blacha do pieczenia, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Ruszt, Wysoki ruszt |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość [cm]: | 49.5 |
| Głębokość [cm]: | 42.4 |
| Rodzaj: | Wolnostojąca |
| Elektroniczne | |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 42.4 x 49.5 x 29 |
| Moc mikrofal: | 900 |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Szerokość [cm]: | 20.7 |
| Materiał: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Waga [g]: | 479 |
| Składana: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | System amortyzacji |
|---|---|
| Wyposażenie: | Brak |
| Moc silnika [W]: | 1470 |
| Pomiar pulsu: | Nie |
| Do intensywnego treningu | |
| Możliwość złożenia: | Tak (składany pas) |
| Prędkość maksymalna [km/h]: | 16 |
| Kąt nachylenia pasa biegowego [%]: | 0 |
| Regulacja kąta nachylenia: | Brak |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczna regulacja nachylenia, Dwie półki na bidon, Magnetyczny klucz bezpieczeństwa... |
|---|---|
| Wyposażenie: | Kabel zasilający, Olej silikonowy |
| Moc silnika [W]: | 1840 |
| Pomiar pulsu: | Tak |
| Do budowania formy | |
| Możliwość złożenia: | Tak |
| Prędkość maksymalna [km/h]: | 16 |
| Kąt nachylenia pasa biegowego [%]: | 0 - 16 |
| Regulacja kąta nachylenia: | Automatyczna |
| Seria: | Monopoly |
|---|---|
| Wiek: | 8+ |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Typ: | Gra planszowa |
| Czas gry [min]: | Nieokreślony |
| Liczba graczy: | 2 - 6 |
| Przeznaczenie: | Dla dzieci |
| Zastosowanie: | Pompy ogrodowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 1200 |
| Wymiary [mm]: | 230 x 540 x 373 |
| Waga [kg]: | 13.4 |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 6 |
| Maksymalna wydajność [l/h]: | 6000 |
| Maksymalna głębokość zanurzenia [m]: | 8 |
| Długość przewodu zasilającego [m]: | 1.85 |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
|---|---|
| Wyposażenie: | Brak |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Rodzaj: | Radio budowlane |
| Moc [W]: | 3 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Waga [kg]: | 0.94 |
| Pamięć stacji radiowych: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Wodoodporność: | Nie |
| Ilość głośników: | 1 |
| Kolor: | Czarno-przeźroczysty |
|---|---|
| Rodzaj: | Młynek |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Przeznaczenie: | Do przypraw |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Regulacja stopnia mielenia: | Tak |
| Wyposażenie: | Przewód USB‑C do ładowania (1.5 m) |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 29.75 |
| Głębokość [cm]: | 20.64 |
| Apple A18 Pro | |
| RAM - nadrzędny: | 8GB |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 512GB |
| Karta graficzna - nadrzędny: | Apple A18 Pro (5 rdzeni) |
| Waga [kg]: | 1.23 |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Lustrzane odbicie, Podwójny strumień, Tryb nocny, Wykrywanie ruchu, Zoom cyfrowy, HDR... |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja PoE, HDR, Podwójny strumień, Tryb nocny, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie ruchu, Zoom cyfrowy |
| Wyposażenie: | Kabel Ethernet RJ45, Zestaw montażowy |
| Kolor: | Biały |
| Waga [g]: | 344 |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, P2P |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.65, Ogniskowa 4.9 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Powiadomienia na adres email, Powiadomienia na serwer FTP, Filtrowanie adresów IP, Wykrywanie ludzi... |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Filtrowanie adresów IP, Potrójny strumień, Powiadomienia na adres email, Powiadomienia na serwer FTP, Wykrywanie ludzi |
| Wyposażenie: | Antena, Zasilacz |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
| Łączność: | Wi-Fi |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.1, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Zastosowanie: | Do wypompowywania - woda brudna, Do wypompowywania - woda czysta, Pompy zanurzeniowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 550 |
| Wymiary [mm]: | 238 x 293 x 356 |
| Waga [kg]: | 6 |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 0.9 |
| Maksymalna wydajność [l/h]: | 17000 |
| Maksymalna głębokość zanurzenia [m]: | 7 |
| Długość przewodu zasilającego [m]: | 10 |