- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3495)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa, Mieszaczowa |
|---|---|
| Rodzaj: | Podtynkowa |
| Wykonanie korpusu: | Mosiądz |
| Wyciągana wylewka: | Nie |
| Funkcje: | Regulator ceramiczny Ø35, Aerator Honeycomb |
| Kolor: | Titanium |
| Seria: | Blur |
| Przeznaczenie: | Umywalkowa |
| 2.8", 320 x 240px, TFT | |
| 64 MB | |
| 128 | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 1450 |
| Unisoc T107, Jednordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 0.3 Mpx |
| Nano SIM | |
| Komunikacja: | Bluetooth 5.0, USB typ C |
| S30+ | |
| Tak | |
| Przeznaczenie: | Uniwersalny |
| Nie | |
| Kolor obudowy: | Fioletowy |
| Tryb głośnomówiący: | Tak |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 45.5 x 89.8 x 62 |
|---|---|
| Rodzaj okapu: | Kominowy przyścienny t-line |
| 581 | |
| Wydajność maksymalna [m3/h] (tryb turbo): | 713 |
| Moc silnika [W]: | 265 |
| 69 | |
| Elektroniczne | |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Srebrno-czarny |
| Kolor: | Żółto-czarny |
|---|---|
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 150 | |
| 1.5 | |
| Waga [kg]: | 3.7 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Waga [kg]: | 3 |
| Odtwarzacz płyt: | CD |
| Magnetofon: | Nie |
| Bluetooth: | Tak |
| Moc znamionowa RMS: | 16 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
| Funkcje: | Tempomat, Amortyzacja, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Wyświetlacz: | Tak |
| 350 | |
| Waga [kg]: | 17.5 |
| do 25 | |
| Tak | |
| 25 | |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 120 |
| Oświetlenie: | Przód |
| Tak | |
| 10.4 | |
| Przeznaczenie: | Dla dorosłych |
| Zasilanie: | Akumulator |
| 3.4",6.7", 2640 x 1080px,720 x 748px, AMOLED | |
| 12 GB | |
| 256 | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 4000 |
| Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, Ośmiordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 12 Mpx, Przedni 10 Mpx |
| , Nano SIM | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, USB typ C |
| Android 14 | |
| Tak | |
| Przeznaczenie: | Uniwersalny |
| Tak | |
| Kolor obudowy: | Niebieski |
| Tryb głośnomówiący: | Tak |
| Interfejs urządzenia: | USB Typu C |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 10 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 1 |
| Porty wyjścia: | Czytnik kart MicroSD - 1 szt., Czytnik kart SD - 1 szt., HDMI 1.4 - 1 szt., RJ-45 (LAN) - 1 szt.... |
| Seria: | Lego Harry Potter |
|---|---|
| Kod producenta: | 76417 |
| Motyw: | Bank Gringotta |
| Liczba elementów [szt]: | 4803 |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Seria: | FurReal |
|---|---|
| Rodzaj: | Zabawka interaktywna |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Funkcje rozwojowe: | Poznawcza |
| Materiał: | Plusz, Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Tempomat, Amortyzacja, Kierunkowskazy, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Wyświetlacz: | Tak |
| 500 | |
| Waga [kg]: | 30.6 |
| do 40 | |
| Tak | |
| 20 | |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 120 |
| Oświetlenie: | Przód, Tył |
| Tak | |
| 12.5 | |
| Przeznaczenie: | Dla dorosłych |
| Zasilanie: | Akumulator |
| Apple M2 | |
| Waga [kg]: | 1.51 |
| RAM - nadrzędny: | 8GB |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 256GB |
| Karta graficzna - nadrzędny: | Apple M2 (10 rdzeni) |
| System operacyjny dla W11: | macOS |
| Kolor obudowy: | Srebrny |
| Typ matrycy: | Liquid Retina |
| Typ karty: | SDXC |
|---|---|
| Pojemność [GB]: | 64 |
| Prędkość odczytu do MB/s: | 140 |
| Klasa prędkości: | Klasa 10, UHS-I |
| Adapter w zestawie: | Nie |
| Przeznaczenie: | Aparaty |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Komunikacja: | Przewodowa |
| Sterowanie: | Pilot na kablu |
| Nie | |
| Dźwięk przestrzenny: | Nie |
| Kompatybilność: | Nintendo Switch, PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S |
| Typ: | Montażowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Dwudrożny |
| Kształt: | Okrągły |
| Wymiary [mm]: | 130 |
| Maksymalna moc wyjściowa [W]: | 150 |
| Liczba głośników w komplecie: | 2 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Uchwyt do tabletu, Uchwyt do telefonu |
| Kompatybilność: | Smartfon, Tablet, Urządzenia o przekątnej ekranu do 12.9 cali, Urządzenia o przekątnej ekranu do 7 cali |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Apple M4 | |
| Waga [kg]: | 1.55 |
| RAM - nadrzędny: | 16GB |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 512GB |
| Karta graficzna - nadrzędny: | Apple M4 (10 rdzeni) |
| System operacyjny dla W11: | macOS |
| Kolor obudowy: | Srebrny |
| Typ matrycy: | Liquid Retina XDR |
| Funkcje: | Regulacja prędkości nawiewu, Sterowanie za pomocą pilota |
|---|---|
| Kolor: | Biało-czarny |
| Rodzaj: | Wentylator kolumnowy |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 45 |
| Liczba poziomów mocy: | 1 |
| Funkcje: | Regulacja prędkości nawiewu, Sterowanie za pomocą pilota |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Wentylator kolumnowy |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 50 |
| Liczba poziomów mocy: | 1 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Przód, Tył |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Przeznaczenie: | Miejskie, Trekkingowe |
| Wymiary [mm]: | 1065 x 45, 715 x 45 |
| Kompatybilność: | 28 |
| Montaż: | Do ramy, Do widelca |
| Funkcje: | Regulacja prędkości nawiewu, Sterowanie za pomocą pilota |
|---|---|
| Kolor: | Biało-czarny |
| Rodzaj: | Wentylator kolumnowy |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 45 |
| Liczba poziomów mocy: | 1 |
| Intel Pentium Gold 4415Y | |
| Waga [kg]: | 0.52 |
| RAM - nadrzędny: | 8GB |
| System operacyjny dla W11: | Windows 10 S |
| Kolor obudowy: | Srebrny |
| Funkcje: | Funkcja automatycznego odzyskiwania, Jakość snu, Monitorowanie stanu zdrowia |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Kompatybilność: | Android, iOS |
| Obwód wewnętrzny [mm]: | 17.8 |
| NFC: | Nie |
| Materiał wykonania pierścienia: | Ceramika |
| Funkcje: | Regulacja poziomów mocy, Regulacja prędkości nawiewu, Sterowanie za pomocą pilota |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Poziom hałasu [dB]: | 55 |
| Rodzaj: | Wentylator kolumnowy |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 45 |
| Liczba poziomów mocy: | 3 |
| Waga [kg]: | 14.5 |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 130 |
| Materiał: | Nylon, Tworzywo sztuczne |
| Obrotowe: | Tak |
| Podnóżek: | Nie |
| Rodzaj oparcia: | Siatkowe |
| Kółka: | Tak |
| Dominujący kolor: | Czarny |
| Funkcje: | Regulacja poziomów mocy, Regulacja prędkości nawiewu |
|---|---|
| Kolor: | Inox |
| Rodzaj: | Wentylator biurkowy |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 35 |
| Średnica śmigła [cm]: | 33.5 |
| Liczba poziomów mocy: | 3 |
| Tak | |
| Rodzaj: | Dodatkowa słuchawka |
| Współpraca z linią telefoniczną: | Analogowa |
| Identyfikacja numeru przychodzącego (CLIP): | Tak |
| Wbudowana książka telefoniczna: | Tak |
| Liczba słuchawek w komplecie: | 1 |
| Kolor obudowy: | Srebrno-czarny |
| Tryb głośnomówiący: | Tak |