- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3495)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Wentylator kolumnowy |
|---|---|
| Moc [W]: | 50 |
| Liczba poziomów mocy: | 1 |
| Funkcje: | Regulacja prędkości nawiewu, Sterowanie za pomocą pilota |
| Funkcje dodatkowe: | Oscylacja |
| Kolor: | Biały |
| Wyposażenie: | Pilot |
| Szerokość [cm]: | 12 |
| Głębokość [cm]: | 12 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj: | Przód, Tył |
|---|---|
| Montaż: | Do ramy, Do widelca |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Przeznaczenie: | Miejskie, Trekkingowe |
| Rodzaj: | Wentylator kolumnowy |
|---|---|
| Moc [W]: | 45 |
| Liczba poziomów mocy: | 1 |
| Funkcje: | Regulacja prędkości nawiewu, Sterowanie za pomocą pilota |
| Funkcje dodatkowe: | 3 prędkości nawiewu, Oscylacja |
| Kolor: | Biało-czarny |
| Wyposażenie: | Pilot |
| Szerokość [cm]: | 31 |
| Głębokość [cm]: | 31 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Intel Pentium Gold 4415Y | |
| RAM - nadrzędny: | 8GB |
| Ekran - nadrzędny: | 10", 1800 x 1200px, Ekran dotykowy |
| System operacyjny dla W11: | Windows 10 S |
| Kolor obudowy: | Srebrny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Zasilacz |
| Szerokość [cm]: | 24.5 |
| Głębokość [cm]: | 17.5 |
| Waga [kg]: | 0.52 |
| Funkcje: | Funkcja automatycznego odzyskiwania, Jakość snu, Monitorowanie stanu zdrowia |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Rozmiar jubilerski: | 16/17 |
| Obwód wewnętrzny [mm]: | 17.8 |
| NFC: | Nie |
| Wyposażenie: | Kabel USB, Ładowarka magnetyczna, Pasek |
| Rodzaj: | Wentylator kolumnowy |
|---|---|
| Moc [W]: | 45 |
| Liczba poziomów mocy: | 3 |
| Funkcje: | Regulacja poziomów mocy, Regulacja prędkości nawiewu, Sterowanie za pomocą pilota |
| Funkcje dodatkowe: | Oscylacja, Uchwyt do przenoszenia, Wyświetlacz |
| Kolor: | Biały |
| Wyposażenie: | Pilot |
| Szerokość [cm]: | 31 |
| Głębokość [cm]: | 31 |
| Poziom hałasu [dB]: | 55 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Materiał: | Nylon, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 130 |
| Obrotowe: | Tak |
| Rodzaj oparcia: | Siatkowe |
| Kółka: | Tak |
| Dominujący kolor: | Czarny |
| Waga [kg]: | 14.5 |
| Rodzaj: | Wentylator biurkowy |
|---|---|
| Moc [W]: | 35 |
| Średnica śmigła [cm]: | 33.5 |
| Liczba poziomów mocy: | 3 |
| Funkcje: | Regulacja poziomów mocy, Regulacja prędkości nawiewu |
| Funkcje dodatkowe: | Ochrona przed przegrzaniem, Oscylacja |
| Kolor: | Inox |
| Wyposażenie: | Brak |
| Szerokość [cm]: | 33.5 |
| Głębokość [cm]: | 27 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj: | Dodatkowa słuchawka |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Chwilowe włączenie wybierania tonowego, Funkcja odbioru automatycznego, Funkcja Smart, Korektor dźwięku... |
| Współpraca z linią telefoniczną: | Analogowa |
| Identyfikacja numeru przychodzącego (CLIP): | Tak |
| Tak | |
| Wbudowana książka telefoniczna: | Tak |
| Liczba słuchawek w komplecie: | 1 |
| Kolor obudowy: | Srebrno-czarny |
| Tryb głośnomówiący: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | AirPlay 2, Asystent głosowy, Control 4, Częstotliwość odświeżania 240Hz, Dekodowanie HDR10+, Dolby Atmos, Dolby Vision... |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| DLP, Laser | |
| 3000 | |
| 3000:1 | |
| 3840 x 2160 | |
| Tak | |
| Tak | |
| Zastosowanie: | Dla graczy, Do domu |
| Waga [kg]: | 9 |
| Moc maksymalna [W]: | 100 |
|---|---|
| Maksymalne napięcie [V]: | 25 |
| Konstrukcja: | Składana |
| Liczba ogniw: | 850 |
| Zestaw: | Nie |
| Szerokość [cm]: | 202.5 |
| Głębokość [cm]: | 2.35 |
| Waga [kg]: | 3.5 |
| Rodzaj: | Orbitrek |
|---|---|
| Regulacja oporu: | Tak |
| Indukcyjny | |
| Pomiar pulsu: | Nie |
| Długość kroku [cm]: | 39 |
| Waga koła zamachowego [kg]: | 20 |
| Maksymalna waga użytkownika [kg]: | 130 |
| Rolki transportowe: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Butelka: | Ze stali o pojemności 0.65 l, Ze szkła o pojemności 1 l |
| Wskaźnik stopnia nasycenia wody CO2: | Nie |
| Wyposażenie: | 1 butelka o pojemności 1l, 1 x butelka o pojemności 650 ml, Butla z CO2 |
| Cechy dodatkowe: | Łatwy w obsłudze |
| Ilość butelek: | 2 |
| Wydajność [l]: | 60 |
| Szerokość [cm]: | 12.6 |
| Głębokość [cm]: | 23.1 |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| LCD TFT | |
| 300 | |
| 800:1 | |
| 1920 x 1080 | |
| Nie | |
| Tak | |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający |
| Zastosowanie: | Do domu |
| Waga [kg]: | 1 |
| Rodzaj: | Spacerowy |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Konstrukcja: | Amortyzacja kół, Duży kosz pod siedziskiem, Regulowane oparcie, Regulowany podnóżek |
| Wyposażenie: | 1 x moskitiera, 1 x pokrowiec gondoli, 1 x uchwyt na kubek |
| Stelaż: | Aluminiowy |
| Rodzaj kół: | Piankowe |
| Bezpieczeństwo: | 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, Barierka ochronna, Blokada jazdy na wprost, Elementy odblaskowe, Hamulec bezpieczeństwa |
| Waga [kg]: | 11.5 |
| Funkcje dodatkowe: | Ciśnienie gazu zasilającego: 37 mbar |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Wyposażenie: | 2 ruszty |
| Gazowa | |
| 50 | |
| 11 | |
| 4.4 | |
| Pokrywa: | Tak |
| Wykonanie: | Stal emaliowana |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Bluetooth: | Nie |
| Pojemnościowy | |
| Wielokierunkowy | |
| Nie | |
| Złącze: | Lightning |
| Zastosowanie: | System bezprzewodowy |
| Rodzaj: | Podgrzewacz do butelek |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Wyposażenie: | Miarka do wody |
| Przeznaczenie: | Do butelek do karmienia |
| Regulacja temperatury podgrzewania: | Tak |
| Automatyczny wyłącznik: | Tak |
| Zastosowanie: | Do butelek, Do słoiczków |
| Podtrzymywanie temperatury: | Tak |
| Seria: | Lego Bluey |
|---|---|
| Kod producenta: | 11202 |
| Motyw: | Blue i rodzinna wycieczka samochodem |
| Liczba elementów [szt]: | 133 |
| Funkcje: | Regulator ceramiczny Ø35, Obrotowa wylewka, 2-funkcyjny napowietrzacz |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 2-funkcyjny napowietrzacz, Obrotowa wylewka, Regulator ceramiczny Ø35 |
| Kolor: | Chrom/beżowy |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Komplet mocujący z podstawką wzmacniającą... |
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Typ: | Stojąca |
| Wykonanie korpusu: | Mosiądz |
| Elastyczna wylewka: | Tak |
| Apple M4 Max | |
| RAM - nadrzędny: | 36GB |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000GB |
| Karta graficzna - nadrzędny: | Apple M4 Max (32 rdzeni) |
| Ekran - nadrzędny: | 16.2", 3456 x 2234px, Matryca Liquid Retina XDR, 120Hz |
| System operacyjny dla W11: | macOS |
| Kolor obudowy: | Srebrny |
| Typ matrycy: | Liquid Retina XDR |
| Wyposażenie: | Przewód z USB-C na MagSafe 3 (2 m), Zasilacz USB‑C o mocy 140 W |
| Szerokość [cm]: | 35.57 |
| Głębokość [cm]: | 24.18 |
| Waga [kg]: | 2.15 |
| Funkcje dodatkowe: | Wyświetlacz elektroniczny |
|---|---|
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Pilot |
| 35 | |
| 39 | |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 39 x 35 x 80 |
| Rodzaj okapu: | |
| 490 | |
| Wydajność maksymalna [m3/h] (tryb turbo): | 565 |
| Moc silnika [W]: | 190 |
| 65 | |
| Elektroniczne |
| Rodzaj: | Orbitrek |
|---|---|
| Regulacja oporu: | Tak |
| Elektromagnetyczny | |
| Pomiar pulsu: | Tak |
| Długość kroku [cm]: | 39.2 |
| Waga koła zamachowego [kg]: | 10 |
| Maksymalna waga użytkownika [kg]: | 150 |
| Rolki transportowe: | Tak |
| Rodzaj: | Stojak |
|---|---|
| Kolor: | Ciemnoszary |
| Szerokość [cm]: | 90 |
| Głębokość [cm]: | 55 |
| Zastosowanie: | Worki na odpady |
| Pojemność [l]: | 3 x 110 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| System zamykania: | Kłódka, Pokrywa, Uchwyty zewnętrzne |
| Funkcje: | Otwór na baterię, Ociekacz, Gładka powierzchnia, Odporność na przebarwienia, Odporność na wysokie temperatury... |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Gładka powierzchnia, Odporność na przebarwienia, Odporność na wysokie temperatury, Podłączenie do zmywarki |
| Kolor: | Biały |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Szerokość [cm]: | 86 |
| Głębokość [cm]: | 51 |
| Seria: | Grazia |
| Typ: | Wpuszczany |
| Wymiary (szer. x głęb.) [cm]: | 51 x 86 |
| Wykonanie: | Ceramika |
| Materiał: | PCV, Stal, Stal malowana proszkowo |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Szerokość [cm]: | 152 |
| Głębokość [cm]: | 91 |
| Okna: | Tak |
| Podłoga: | Tak |
| Waga [kg]: | 40 |
| Dach: | Jednospadowy |
| Drzwi: | Pojedyncze |
| Rodzaj: | Tester diagnostyczny |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-szary |
| Wyposażenie: | Kabel OBD2, Kabel USB typu C |
| Waga [kg]: | 1 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Przeznaczenie diagnostyczne: | Diagnostyka wtrysków, Diagnoza skrzyni biegów, Odczyt parametrów w czasie rzeczywistym... |
| Rodzaj: | Wolnostojąca |
|---|---|
| Liczba poziomów mocy: | 10 |
| Funkcje: | Grill, Oświetlenie wnętrza, Wyświetlacz |
| Funkcje dodatkowe: | 9 automatycznych programów, Timer |
| Kolor: | Czarny |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wyposażenie: | Blacha do pieczenia, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Ruszt, Wysoki ruszt |
| Szerokość [cm]: | 49.5 |
| Głębokość [cm]: | 42.4 |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 42.4 x 49.5 x 29 |
| Elektroniczne | |
| 27 | |
| Moc mikrofal: | 900 |
| Funkcje podstawowe: | Gotowanie, Grill, Rozmrażanie |