- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3417)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj filamentu: | ABS, ASA, PET-G, PLA, TPU (95A) |
|---|---|
| Srednica filamentu [mm]: | 1.75 |
| Średnica dyszy [mm]: | 0.4 |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający |
| Tak | |
| Tak | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| 6.77", 2392 x 1080px, AMOLED | |
| 8 GB | |
| 128 | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 5000 |
| MediaTek Dimensity 7300 Pro, Ośmiordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx, Przedni 16 Mpx |
| Nano SIM | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, USB typ C |
| Android 15 | |
| Nie | |
| 6.77 | |
| Funkcje dodatkowe: | , , , , , Magnetometr... |
| Rodzaj: | Urządzenie do zarządzania filamentem |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do filamentów |
| Kolor: | Szaro-czarny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi, Kabel zasilający |
| Wi-Fi: | Tak |
|---|---|
| Bluetooth: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 32 |
| Procesor: | Quad-core ARM Cortex-A55 |
| Komunikacja: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Przekątna ekranu [cal]: | 7.8 |
| Podświetlenie: | Tak |
| Wyposażenie: | Kabel USB Typ-C |
| Komunikacja: | Brak |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Rodzaj produktu: | Klamka |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Sposób odblokowania: | Brelok, Kod |
| Funkcje dodatkowe: | Czytnik zbliżeniowy |
| Wykonanie: | Stop cynku |
| Rodzaj: | Urządzenie do zarządzania filamentem |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do filamentów |
| Kolor: | Szaro-czarny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi, Kabel zasilający |
| Wyświetlacz: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Biało-czarny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 21.6 |
| 60 | |
| 60 | |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.72 |
| Konstrukcja: | Kolorowy wyświetlacz LED, Stacja ładująca z funkcją samoczyszczenia po każdym sprzątaniu |
| 75 | |
| Waga [kg]: | 8 |
| Tak | |
| Funkcje: | Elektroszczotka, Turboszczotka, Wyświetlacz, Praca na mokro, Automatyczne opróżnianie pojemnika |
| Funkcje dodatkowe: | Mopowanie |
| Komunikacja: | Bluetooth, NFC, WiFi |
|---|---|
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Kolor: | Różowe złoto |
| Tak | |
| iOS | |
| Tak | |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania |
| Kształt: | Prostokątny |
| Wyświetlacz: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 22.2 |
| 25 | |
| 25 | |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.9 |
| Konstrukcja: | Ergonomiczny uchwyt, Konstrukcja 2w1, Montaż na ścianie w celu przechowywania, Składana rura |
| 73 | |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Nie | |
| Funkcje: | Turboszczotka, Podświetlana szczotka, Wyświetlacz, Odłączany odkurzacz ręczny, Regulacja mocy ssania... |
| Funkcje dodatkowe: | Łamana w połowie rura, Wskaźnik stanu akumulatora, Wyświetlacz LED |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Moc [W]: | 110 |
| Regulacja czasu: | Nie |
| Wyposażenie: | 10 x worek 28 x 35 cm, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Bluetooth: | Nie |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje dodatkowe: | 4 tryby pracy, Cicha praca, Delikatna dla szkliwa zębów i dziąseł, Ergonomiczna konstrukcja uchwytu, Wodoodporność IPX7 |
| Wyposażenie: | 1 x rękojeść szczoteczki, 2 wymienne końcówki, Instrukcja obsługi w języku polskim, Przewód USB-C |
| Czas działania: | do 120 dni |
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 45000 |
| Tryb pracy: | Clean, Gum Care, High, White |
| Typ: | Soniczna |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Moc [W]: | 110 |
| Regulacja czasu: | Nie |
| Wyposażenie: | 10 x worek 28 x 35 cm, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Moc [W]: | 110 |
| Regulacja czasu: | Nie |
| Wyposażenie: | 10 x worek 28 x 35 cm, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje: | Regulacja temperatury, Obrotowa podstawa, Sygnał dźwiękowy, Wskaźnik poziomu wody, Podtrzymywanie ciepła |
| Funkcje dodatkowe: | Kontroler Strix, Schowek na przewód, Sygnalizacja dźwiękowa osiągnięcia ustawionej temperatury... |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Pojemność [l]: | 1.5 |
| 2150 | |
| Element grzejny: | Grzałka ukryta |
| Wykonanie: | Szkło borokrzemowe |
| Rodzaj: | Współosiowy |
|---|---|
| Wyposażenie: | Akcesoria montażowe, Maskownice |
| Kształt: | Okrągły |
| Wymiary [mm]: | 130 |
| Liczba głośników w komplecie: | 2 |
| Typ: | Montażowe |
| Komunikacja: | Bluetooth, NFC, WiFi |
|---|---|
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Kolor: | Księżycowa poświata |
| Nie | |
| iOS | |
| Tak | |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania, Pasek na nadgarstek |
| Kształt: | Prostokątny |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
|---|---|
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Kolor: | Łupek |
| Tak | |
| iOS | |
| Tak | |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania |
| Kształt: | Prostokątny |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-żółty |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Poziom hałasu [dB]: | 96 |
| Waga [kg]: | 8 |
| Wyposażenie: | Dysza regulowana, Dysza turbo, Filtr, Lanca, Patio Cleaner - szczotka do czyszczenia tarasów, Pianownica... |
| Ciśnienie maksymalne [bar]: | 135 |
| Długość węża [m]: | 5 |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
|---|---|
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Kolor: | Łupek |
| Tak | |
| iOS | |
| Tak | |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania |
| Kształt: | Prostokątny |
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Marka tabletu: | Apple |
| Model tabletu: | iPad Air 13 cali (6. generacji), iPad Air 13 cali (7. generacji), iPad Air 13 cali (8. generacji)... |
| Dominujący kolor: | Czarny |
|---|---|
| Składana: | Tak |
| Tak | |
| Wykonanie platformy: | Aluminium |
| ABEC-5 | |
| Materiał - kierownica: | Aluminium |
| Materiał - kółka: | PU |
| Komunikacja: | Bluetooth |
|---|---|
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Kolor: | Czarny |
| Tak | |
| Android, iOS | |
| Tak | |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania |
| Kształt: | Okrągły |
| Kompatybilność: | Apex 7, Apex 7 TKL, Apex 9 Mini, Apex 9 TKL, Apex M750, Apex M750 TKL, Apex Pro, Apex Pro Mini Wireless, Apex Pro TKL |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Wyposażenie: | Dodatkowe klawisze do niestandardowych dolnych rzędów, Klucz do zmiany klawiszy |
| Liczba klawiszy [szt.]: | 120 |
| Materiał: | PBT |
| Funkcje: | Termoobieg, Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, Grill (opiekacz) |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | |
| Wyposażenie: | Blacha do pieczenia, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Ruszt |
| 77 | |
| Elektryczny | |
| Gazowa | |
| Kolor frontu piekarnika: | Inox |
| 60 | |
| Drabinkowe + 1 poziom teleskopowych |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Aplikacja mobilna, Analiza ciała |
| Funkcje dodatkowe: | Analiza masy ciała, Automatyczna synchronizacja danych, Bluetooth, Podświetlany wyświetlacz, Pomiar BMI... |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Rodzaj powierzchni: | Szkło hartowane |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| 65 | |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Tryb pracy: | , |
| 59.8 | |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 50 x 59.8 x 9.5 |
| Rodzaj okapu: | Uniwersalny |
| 348 | |
| Moc silnika [W]: | 170 |
| Mechaniczne | |
| Kolor (wykończenie): | Biały |
| Tak | |
| Tak | |
| Kolor obudowy: | Głębinowy błękit |
| 6.9", 2868 x 1320px, Super Retina XDR, OLED | |
| 2000 | |
| Apple A19 Pro, Sześciordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 3x48 Mpx, Przedni 18 Mpx |
| , Nano SIM | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 6.0, USB typ C |
| iOS 26 | |
| 6.9 | |
| Funkcje dodatkowe: | Akcelerometr dużych przyspieszeń, Alarmowe SOS, Barometr, , Czytnik NFC do identyfikacji akcesoriów... |