- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3417)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj hulajnogi: | Tradycyjna |
|---|---|
| Składana: | Tak |
| Tak | |
| Wykonanie platformy: | Aluminium |
| ABEC-9 Carbon | |
| Dominujący kolor: | Czarno-szary |
| Materiał - kierownica: | Stal |
| Materiał - kółka: | PU |
| Płeć: | Dla chłopca |
| Składana: | Tak |
|---|---|
| Wykonanie blatu: | Siatka metalowa |
| Wymiary blatu [cm]: | 110 x 30 |
| Wysokość maksymalna [cm]: | 90 |
| Funkcje: | Podstawka pod żelazko, Regulacja wysokości |
| Wyposażenie: | Pokrowiec |
| Rodzaj produktu: | Deska do prasowania |
| Kompatybilność: | sTRX4, TR4 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Powietrzne |
| Średnica wentylatora: | 1x 120 mm, 1x 135 mm |
| Podświetlenie wentylatorów: | Brak |
| Kolor łopatek wentylatora: | Czarny |
| Kolor ramki wentylatora: | Czarny |
| Kolor radiatora: | Czarny |
| Dodatkowe informacje: | Automatyczna regulacja prędkości wentylatorów |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcje: | Regulacja poziomów mocy, Regulacja prędkości nawiewu, Sterowanie za pomocą pilota |
| Moc [W]: | 1357 |
| Liczba poziomów mocy: | 2 |
| Poziom hałasu [dB]: | 65 |
| Wyposażenie: | Pilot |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 42 x 72.2 x 36 |
| Rodzaj: | Klimatyzator |
| Szerokość [cm]: | 42 |
| Wysokość [cm]: | 72.2 |
| Składana: | Nie |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony |
| Przeznaczenie: | Do modelowania włosów |
| Materiał włosia: | Nylon |
| Materiał uchwytu: | Powłoka ceramiczna, Tworzywo sztuczne |
| Dodatkowe informacje: | Ochrona przed elektryzowaniem, Pozostawia włosy gładkie, nabłyszczone, pełne blasku |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka do włosów |
| Kształt: | Okrągły |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x Pilot |
| Przeznaczenie: | Do karku, Do pleców, Do ud |
| Rodzaj zasilania: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 40 |
| Rodzaj masażu: | Shiatsu |
| Ilość trybów masażu: | 3 |
| Rozmiar [cm]: | 110 x 43 |
| Materiał: | Poliester |
| Konstrukcja: | Lekka konstrukcja |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Funkcje: | Drukowanie + Skanowanie + Kopiowanie + Faksowanie |
|---|---|
| Poziom hałasu [dB]: | 46 |
| Wyposażenie: | Bęben, Pas, Pojemnik na zużyty toner, Przewód zasilający, Toner startowy |
| Dodatkowe informacje: | Drukowanie N na 1, Wi-Fi Direct |
| Druk w kolorze: | Tak |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
| Rozdzielczość optyczna skanera [dpi]: | 1200 x 1200 |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
| Tak | |
| Sterowanie: | Dotykowe |
| Wyposażenie: | Adapter do uchwytu, Akcesoria montażowe, Kabel USB-A - USB typ-C, Obudowa wodoodporna, Taśmy samoprzylepne 3M |
|---|---|
| Tak | |
| Bluetooth: | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 3840 x 2160 |
| Liczba klatek na sekundę: | 4K - 60 kl/s, FullHD - 120 kl/s, QHD - 60 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 12 |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Wodoodporność: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Czarno-niebieski |
|---|---|
| Kompatybilność: | PC, PS4 |
| Dodatkowe informacje: | Ruchomy mikrofon |
| Rodzaj zasilania: | Z urządzenia |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Dźwięk przestrzenny: | 7.1 |
| Interfejs: | USB-A |
| Podświetlenie: | Tak |
| Sterowanie: | Pokrętło na muszli, Przyciski |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Dodatkowe informacje: | 3 wbudowane profile, 87 klawiszy, N-Key Rollover, Niski profil klawiszy, Odłączany kabel USB... |
| Rodzaj zasilania: | Z urządzenia |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB-C |
| Podświetlenie: | Tak |
| Długość [mm]: | 354 |
| Wyposażenie: | Dysza podłogowa, Dysza szczelinowa, Rura ssąca 0.5 m, Rura ssąca 35 mm, Wąż 2.2 m z zagiętą rękojeścią... |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| 335 | |
| Rodzaj produktu: | Odkurzacz wielofunkcyjny - warsztatowy |
| Akumulatorowe | |
| Typ filtra: | Płaski falisty |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 20 |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 50 |
| Typ regulacji: | Elektryczna |
| Wylot na przewody: | Tak |
| Szerokość [cm]: | 140 |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Wyposażenie: | Przewód zasilający 12/24V |
| Moc [W]: | 58 |
| Zasilanie: | Sieciowe, Z gniazda zapalniczki samochodowej 12V |
| Rodzaj: | Lodówka |
| Pojemność [l]: | 40 |
| Typ: | Chłodziarka |
| 56.5 | |
| 42 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Adapter |
| Typ złącza: | USB Typ C, USB-A, Złącze karty TF |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalne |
| Zawartość zestawu: | 1 x wąż |
| Rodzaj produktu: | Wąż |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Czarno-brązowy |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Utrzymanie i konserwacja odkurzacza |
| Zawartość zestawu: | 1 x stacja dokująca |
| Rodzaj produktu: | Stacja dokująca |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Płeć: | Damska, Męska |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania |
| Kształt: | Prostokątny |
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Tak |
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Płeć: | Damska, Męska |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania |
| Kształt: | Prostokątny |
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Tak |
| Kolor: | Srebrno-czarny |
|---|---|
| Wyposażenie: | 2 sitka, Kolba, Miarka |
| Moc [W]: | 1350 |
| Typ ekspresu: | Kolbowy |
| Szerokość [cm]: | 18.5 |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Wysokość [cm]: | 29.8 |
| Przeznaczenie: | Dla seniora |
|---|---|
| Nie | |
| Tak | |
| Nie | |
| 3.5", 480 x 320px, IPS | |
| 48 MB | |
| 0.128 | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 1800 |
| Nano SIM | |
| Producenta | |
| Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Wyposażenie: | Kabel zasilający, Przewody zasilające, Śruby montażowe |
| Dodatkowe informacje: | Japońskie kondensatory, MTBF: 100000 h, Zgodny z ATX 3.0 i PCIe 5.0 |
| Moc [W]: | 1300 |
| Standard: | ATX 3.0 |
| Certyfikat: | 80 PLUS Gold |
| Funkcje: | Termoobieg, Grill (opiekacz) |
|---|---|
| Wyposażenie: | Blacha do pieczywa, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Ruszt do grilla |
| 65 | |
| Elektryczny | |
| Indukcyjna | |
| Kolor frontu piekarnika: | Biały |
| 50 | |
| Drabinkowe + 1 poziom teleskopowych | |
| 85 |
| 69 | |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| 53 | |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 26.5 x 53 x 3.2 |
| Rodzaj okapu: | Do montażu w szafce wkłady/meblowe |
| 418.5 | |
| Moc silnika [W]: | 102 |
| Gestem, Mechaniczne | |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Biały |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi... |
| 60 | |
| Wyposażenie: | 1 x mop do wytarcia powierzchni, 1 x worek, 2 x szczotka boczna, Filtr, Szczotka samoczyszcząca |
| Wi-Fi: | Tak |
| Rodzaj: | Odkurzacz automatyczny |
| Szerokość [cm]: | 32.5 |
| 160 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 180 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 3 |
| Wysokość [cm]: | 7.5 |
| Moc ssąca [kPa]: | 2.1 |
| Czujniki: | Upadku, Żyroskop |
| Moc [W]: | 2500 |
|---|---|
| Wi-Fi: | Nie |
| Rodzaj: | Elektryczny |
| Pojemność [l]: | 15 |
| Długość [mm]: | 368 |
| Dwupłaszczowy: | Nie |
| Wykonanie: | Stal emaliowana, Tworzywo sztuczne |
| 70 | |
| Wyposażenie: | Elementy do montażu, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| 60 | |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 50 x 60 x 76 |
| Rodzaj okapu: | Kominowy przyścienny retro/rustykalny |
| 635 | |
| Moc silnika [W]: | 266 |
| Mechaniczne | |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Antracytowy |
| 76 - 104 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna latarnia... |
| 71 | |
| Wyposażenie: | 1 x nakładka mopująca, 1 x worek, Przewód, Stacja ładująca i opróżniająca, Szczotka boczna, Szczotka do czyszczenia... |
| Wi-Fi: | Tak |
| Rodzaj: | Odkurzacz automatyczny |
| Szerokość [cm]: | 35 |
| 150 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 300 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.4 |
| Wysokość [cm]: | 9.7 |
| Moc ssąca [kPa]: | 4 |
| Czujniki: | Antykolizyjne, Krawędzi, Odległości, Przeszkód, Uskoku podłoża |
| Kolor: | Złoty |
|---|---|
| Poziom hałasu [dB]: | 32 |
| Moc [W]: | 24 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Sterowanie: | Dotykowe |
| Rodzaj nawilżania: | Ewaporacyjne |
| Max powierzchnia pomieszczenia [m2]: | 40 |
| Wydajność [ml/h]: | 800 |
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Funkcje: | Automatyczne wyłączanie, Grillowanie, Pieczenie, Regulacja temperatury, Rożen obrotowy, Rozmrażanie |
| Wyposażenie: | 2 x taca, Ruszt, Szpikulec, Uchwyt do talerza i kratki, Widelec do rożna |
| Konstrukcja: | Oświetlenie wnętrza, Przeszklone drzwi z podwójnego szkła |
| 45 | |
| Szerokość [cm]: | 55 |
| Mechaniczne | |
| Wysokość [cm]: | 40 |
| 2000 | |
| Maksymalna temperatura [st. C]: | 230 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Kompatybilność: | PC, Telefony IP Yealink |
| Wyposażenie: | Etui z funkcją ładowania, Kabel microUSB, Kabel USB-C, Końcówki do uszu, Odbiornik, Stacja bazowa nadajnika... |
| Dodatkowe informacje: | Bluetooth 5.2, Certyfikat CE, Certyfikat Microsoft Teams, Możliwość podłączenia do dwóch urządzeń jednocześnie |
| Rodzaj zasilania: | Akumulatorowe |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Dźwięk przestrzenny: | Nie |
| Interfejs: | Bluetooth |
| Podświetlenie: | Nie |
| Sterowanie: | Przyciski |