- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3417)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Apple M4 | |
| RAM - nadrzędny: | 16GB |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 256GB |
| Karta graficzna - nadrzędny: | Apple M4 (10 rdzeni) |
| Ekran - nadrzędny: | 15.3", 2880 x 1864px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED, 60Hz |
| System operacyjny dla W11: | macOS |
| Waga [kg]: | 1.51 |
| Szerokość [cm]: | 34.04 |
| 16 | |
| Złącza: | 1 x MagSafe 3, 1 x Wyjście słuchawkowe/głośnikowe, 2 x Thunderbolt 4 |
| Kolor obudowy: | Księżycowa poświata |
| 128.5 x 48 x 57.5 | |
| Liczba butelek na wino [szt.]: | 86 |
| 153 kWh = 175.95 zł | |
| Elektroniczne | |
| Liczba stref: | 1 |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje: | Zmiana kierunku otwierania drzwi |
| 48 | |
| Funkcje dodatkowe: | Alarm otwartych drzwi, Oświetlenie LED, Regulowane nóżki z przodu, System antywibracyjny |
| Rodzaj: | Chłodziarka do wina |
Zakres od A do G
| Wymiary (WxSxG) [cm]: | 84.5 x 54.5 x 49 |
|---|---|
| 168 kWh = 193.2 zł | |
| Kolor: | Biały |
| Bezpieczeństwo użytkowania: | Blokada ustawień |
| Nie | |
| Szerokość [cm]: | 54.5 |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
Zakres od A do G
| Sterowanie: | Przyciski |
|---|---|
| Druk w kolorze: | Tak |
| Szybkość druku [str/min]: | 13 w czerni , 6.8 w kolorze |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Funkcje: | Drukowanie + Skanowanie + Kopiowanie |
| Waga [kg]: | 8.2 |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Złącza: | USB-B - 1 szt. |
| Bluetooth: | Nie |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Zastosowanie: | Do domu |
Zakres od A do G
| 51 x 44.5 x 47.5 | |
| 80 kWh = 92 zł | |
| Mechaniczne | |
| Kolor: | Czarny |
| Bezpieczeństwo użytkowania: | Brak |
| 44.5 | |
| Brak | |
| 44.5 | |
| Wyświetlacz: | Brak |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
Zakres od A do G
| Sieciowe | |
| Rodzaj produktu: | Odkurzacz uniwersalny |
| 1380 | |
| Typ filtra: | Papierowy, PES |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 48 |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 12.2 |
| Funkcje dodatkowe: | Kółko samonastawne, Przechowywanie dodatkowych akcesoriów na głowicy urządzenia |
| Funkcje: | Termoobieg, Grill (opiekacz) |
|---|---|
| Elektryczny | |
| Kolor frontu piekarnika: | Biały |
| 50 | |
| Wytłaczane | |
| Funkcje dodatkowe: | Pola HiLight, Rozmrażanie, |
| Apple A19 Pro, Sześciordzeniowy | |
| Przeznaczenie: | Uniwersalny |
| 6.5", 2736 x 1260px, Super Retina XDR, OLED | |
| 256 | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx, Przedni 18 Mpx |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 6.0, USB typ C |
| iOS 26 | |
| Nie | |
| Waga [g]: | 165 |
| Tak | |
| Kolor obudowy: | Biały obłok |
| Funkcje dodatkowe: | , Apple Pay, Barometr, , Dźwięk przestrzenny, Face ID... |
| Apple A17 Pro, 6-rdzeniowy | |
| Szerokość [cm]: | 13.48 |
| 8.3", 2266 x 1488px, Liquid Retina | |
| 128 | |
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3, Modem Nie |
| iPadOS 18 | |
| Wersja systemu operacyjnego - nadrzędny: | iPadOS 18 |
| Złącza: | Złącze USB |
| Kolor obudowy: | Niebieski |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Czas pracy [h]: | do 20 |
| Bluetooth | |
| Bezprzewodowe: | Tak |
| Waga [g]: | 40 |
| Funkcje dodatkowe: | Asystent głosowy, IPX5, Kończenie rozmów, LED-owy wskaźnik naładowania, Odbieranie połączeń, Odrzucanie połączeń... |
| Sterowanie: | Pilot na kablu |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Interfejs: | Jack 3.5 mm |
| Komunikacja: | Przewodowa |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 5 |
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 40000 |
| Dźwięk przestrzenny: | Nie |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Kompatybilność: | Nintendo Switch, PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S |
| Sterowanie: | Pokrętło na muszli, Przyciski |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-A, USB-C |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 10 |
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 44000 |
| Dźwięk przestrzenny: | Tak |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Kompatybilność: | PC |
| Kolor: | Drewno |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do przypraw |
| Materiał: | Drewno bambusowe, Metal, Szkło |
| Wymiary [cm]: | 36 x 19.5 |
| Mechaniczne | |
| Funkcje: | Krojenie na frytki, Krojenie na plastry, Mieszanie, Miksowanie, Rozdrabnianie, Siekanie, Ubijanie piany, Wyciskanie soku |
| Kolor obudowy: | Srebrny |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowe nóżki, Funkcja Turbo |
| 1200 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje: | Kielich z miarką, Funkcja Turbo, Blender do smoothie |
| Funkcje dodatkowe: | 8 ostrzy pokrytych czarnym tytanem, Kruszenie lodu, Samoczyszczenie, Wyświetlacz LED |
| 1800 | |
| Wykonanie kielicha: | Szkło hartowane |
| Liczba prędkości: | 10 |
Zakres od A do G
| 51 x 44.5 x 47.5 | |
| 80 kWh = 92 zł | |
| Mechaniczne | |
| Kolor: | Czarny |
| Bezpieczeństwo użytkowania: | Brak |
| 44.5 | |
| Brak | |
| 44.5 | |
| Wyświetlacz: | Brak |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
Zakres od A do G
| Kolor: | Fioletowo-czarny |
|---|---|
| Funkcje: | Automatyczne wyłączenie żelazka, Funkcja samooczyszczenia, System antywapienny, Blokada kapania, Pionowy wyrzut pary... |
| Moc [W]: | 3000 |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość dolewania wody w trakcie prasowania, Możliwość użycia wody kranowej |
| Ceramiczna | |
| 140 | |
| 600 | |
| Zabezpieczenia: | Blokada ułatwiająca przenoszenie i przechowywanie |
| Kolor: | Złoto-szary |
|---|---|
| Komunikacja: | ANT+, Bluetooth, WiFi |
| Waga [g]: | 40 |
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Tak | |
| 2 | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Przeznaczenie: | Do suszarko-lokówki |
|---|---|
| Rodzaj: | Końcówka |
| Cechy: | Nadaje objętości włosom, Przygotowywanie włosów do stylizacji, Technologia Coanda, Tworzenie loków w kształcie fal... |
| Współpracuje z produktem: | Dyson Airwrap |
| Materiał wykonania: | Powłoka ceramiczna |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Zasilanie: | 230V / 50Hz |
| 1700 | |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączenie, Dwie niezależne strefy gotowania, Funkcja synchronizacji, Grillowanie, Pieczenie... |
| Typ: | Urządzenie wielofunkcyjne Smart |
| 8.5 | |
| Zakres temperatury (min-max): | 0 - 205 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Taca |
| Sterowanie: | Mechaniczne |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Funkcje: | Regulacja temperatury |
| Zasilanie: | 220-240V / 50-60Hz |
| 2200 | |
| Funkcje dodatkowe: | Lampka kontrolna, Nóżki antypoślizgowe, Strefa zimna |
| Typ: | Frytkownica tradycyjna |
| 3 | |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 150 - 190 ºC |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Pokrywa |
| Sterowanie: | Dotykowe, Fizyczne przyciski |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | Wbudowany akumulator/bateria, Zewnętrzny akumulator/bateria |
| Szerokość [cm]: | 15.5 |
| Złącza: | Złącze magnetyczne - 1 szt. |
| Waga [g]: | 49 |
| Zastosowanie: | Smartfon |
| Kompatybilność: | Uniwersalne |
| Rozdzielczość ekranu [px]: | 3024 x 4032 |
| Materiał wykonania: | TR90, Tytan |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Funkcje: | Automatyczne wyłączenie żelazka, Automatyczny dobór temperatury, System antywapienny, Blokada kapania... |
| Moc [W]: | 2600 |
| Bezprzewodowe: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Ceramiczna | |
| 35 | |
| 210 | |
| Zabezpieczenia: | Automatyczny wyłącznik |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Waga [kg]: | 3.8 |
| Typ obudowy: | Tower |
| Topologia: | Online |
| Kształt napięcia wyjściowego: | Sinusoidalny |
| Moc skuteczna [W]: | 900 |
| Moc pozorna [VA]: | 1000 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 3 |
| Gniazda wyjściowe: | IEC 320 C13 - 3 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciążeniowe, Przeciwprzepięciowe, Zabezpieczenie przed przeładowaniem |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Waga [kg]: | 6 |
| Typ obudowy: | Tower |
| Topologia: | Line-interactive |
| Kształt napięcia wyjściowego: | Sinusoidalny |
| Moc skuteczna [W]: | 360 |
| Moc pozorna [VA]: | 600 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 2 |
| Gniazda wyjściowe: | CEE 7/5 - 2 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciążeniowe, Przeciwprzepięciowe |