- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3417)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| 25 - 57 | |
| 480 | |
| 40 | |
| Centralna regulacja wysokości koszenia | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Mulczowanie |
| Poziom hałasu [dB]: | 88 |
| Waga [kg]: | 19 |
| Konstrukcja: | Ergonomiczny uchwyt |
Zakres od A do G
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.8 x 86.5 x 55 |
|---|---|
| 14 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 42 |
| Zużycie energii na 100 cykli w programie EKO [kWh]: | 75 |
| Zużycie wody na cykl w programie EKO [l]: | 9 |
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Trzecia szuflada, Połowa załadunku |
| Funkcje dodatkowe: | , Higiena Plus, Innowacyjny 3-częściowy system filtrów, Mycie wstępne, Oświetlenie boczne SideLight... |
| Elektroniczne | |
| 59.8 | |
| 86.5 | |
| Zastosowane technologie: | , , Half Load, , , RackMatic, RackStopper, Silence on demand... |
Zakres od A do G
| Kolor: | Stalowo-szary |
|---|---|
| Funkcje: | Kielich z miarką, Tryb pulsacyjny, Blender do smoothie, Możliwość mycia w zmywarce... |
| Pojemność całkowita kielicha [l]: | 1.5 |
| Wykonanie kielicha: | Szkło hartowane |
| Liczba prędkości: | 3 |
| Funkcje dodatkowe: | Kruszenie lodu, Przygotowywanie smoothie, Rozdrabnianie, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Konstrukcja: | 6-ramienny nóż ze stali nierdzewnej, Antypoślizgowa podstawa, Obudowa ze stali nierdzewnej, Podświetlane przyciski... |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.5 x 45.6 x 57 |
|---|---|
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Grill (opiekacz), Termoobieg |
| Funkcje dodatkowe: | 35 programów automatycznych, Automatyczne wyłączenie, , Funkcja Wi-Fi, Oświetlenie wnętrza, Rozmrażanie... |
| 50 | |
| Dotykowe | |
| Elektryczny z mikrofalą | |
| Drabinkowe | |
| Kolor frontu: | Czarny |
| 59.5 | |
| 45.6 |
| Kolor: | Czarno-brązowy |
|---|---|
| Liczba progów: | 22 |
| Wykończenie: | Połysk |
| Struny: | Stalowe |
| Rodzaj: | Gitara elektryczna |
| Waga [kg]: | 2.5 |
| Długość [cm]: | 86.36 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcje: | Filtracja powietrza, Nawilżanie, Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza, Sterowanie smartfonem, Jonizator, Timer |
| Funkcje dodatkowe: | Automatycznie sterowane żaluzje, Blokada rodzicielska, Cicha praca, Czujnik PM2.5, Czujnik światła... |
| Manualne, Zdalne przez aplikację | |
| Technologia oczyszczania: | Plasmacluster |
| HEPA, Nawilżający, Węglowy, Wstępny | |
| 450 | |
| 51 | |
| 67 | |
| Rodzaj: | Oczyszczacz powietrza |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje: | Monitorowanie stanu zdrowia |
| Rozmiar jubilerski: | 8 |
| Obwód wewnętrzny [mm]: | 17 - 25 |
| Kompatybilność: | Android, iOS |
| NFC: | Tak |
| Kolor: | Błękitny |
|---|---|
| Funkcje: | Obrotowa podstawa, Filtr antyosadowy, Wskaźnik poziomu wody, Retro |
| Funkcje dodatkowe: | Podświetlony przycisk włączenia i wyłączenia, Wskaźnik temperatury, Zwijacz kabla w podstawie |
| Pojemność [l]: | 1.8 |
| Element grzejny: | Grzałka ukryta |
| Wykonanie: | Stal nierdzewna |
| Funkcje dodatkowe: | Nożyce do żywopłotu, Pilarka do gałęzi |
|---|---|
| Poziom hałasu [dB]: | 107 |
| 1400 | |
| Napięcie zasilające [V]: | 230 |
| Waga [kg]: | 3 |
| Konstrukcja: | Składany uchwyt |
| Kolor: | Przeźroczysty |
|---|---|
| Rodzaj: | Do szampana |
| Materiał: | Szkło |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Zdobienie: | Tak |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Podgrzewanie do 55 stopni |
| Pojemność [l]: | 18 |
| Moc [W]: | 55 |
| Rodzaj: | Lodówka |
| Waga [kg]: | 3.5 |
| Zasilanie: | Z gniazda zapalniczki samochodowej 12V |
| 39 | |
| 44 |
Zakres od A do G
| Ekran: | 34", 3440 x 1440px, VA |
|---|---|
| 165, 180 | |
| 1 [MPRT] | |
| 21:9 | |
| Złącza: | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt., DisplayPort 1.4 - 1 szt., HDMI 2.1 - 2 szt., RJ-45 (LAN) - 1 szt.... |
| Szerokość [cm]: | 80.72 |
| Wysokość [cm]: | 36.78 |
| Regulacja wysokości: | Tak |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Wskaźnik ciepła resztkowego, Wolna strefa indukcyjna |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Booster, FlexiCook, Funkcja Eco Booster, Funkcja gotowania na wolnym ogniu, |
| Indukcyjna | |
| Wymiary (SxG) [cm]: | 90 x 51 |
| Szkło ceramiczne | |
| Kolor płyty grzewczej: | Czarny |
| Szerokość [cm]: | 90 |
| Wysokość [cm]: | 5.3 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje: | Obrotowa podstawa, Filtr antyosadowy, Wskaźnik poziomu wody, Podświetlenie wnętrza |
| Funkcje dodatkowe: | Schowek na przewód, Wylewka zapobiegająca kapaniu |
| Pojemność [l]: | 1.7 |
| Element grzejny: | Grzałka ukryta |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biało-czarny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Auto Focus, HDR 10, Kompatybilność HLG |
| Sterowanie: | Pilot |
| Kompatybilność: | Głośnik, Komputer PC, Konsola, Laptop, Smartfon, Tablet |
| Waga [kg]: | 4 |
| 1920 x 1080 | |
| Nie | |
| Tak | |
| Tak |
| Kolor: | Tytanowo-czarny |
|---|---|
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Dotykowy ekran, Funkcja Moja Kawa, Pojemnik na mleko, Regulacja ilości zaparzanej kawy... |
| Funkcje dodatkowe: | Aroma Balance, Aroma Pre-Select, Dedykowana aplikacja, Funkcja Easy Temperature, Panel dotykowy... |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Moc [W]: | 1465 |
| Typ ekspresu: | Automatyczny |
| Ciśnienie [bar]: | 15 |
| Typ młynka: | Stalowy |
| Rodzaj kawy: | Mielona, Ziarnista |
| Dostępne napoje: | Americano, Caffe Latte, Cappuccino, Chilled Americano, Chilled Coffee, Chilled Espresso, Espresso, Espresso Macchiato... |
| Szerokość [cm]: | 24 |
| Wysokość [cm]: | 34 |
| Funkcje: | Drukowanie + Skanowanie + Kopiowanie + Faksowanie |
|---|---|
| Sterowanie: | Dotykowe |
| Poziom hałasu [dB]: | 49 |
| Nie | |
| Waga [kg]: | 11.6 |
| Bluetooth: | Nie |
| Druk w kolorze: | Nie |
| Szybkość druku [str/min]: | 34 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Rozdzielczość optyczna skanera [dpi]: | 1200 x 1200 |
| Wi-Fi: | Tak |
| Funkcje: | Drukowanie + Skanowanie + Kopiowanie + Faksowanie |
|---|---|
| Sterowanie: | Aplikacja mobilna, Przyciski |
| Nie | |
| Waga [kg]: | 14.08 |
| Bluetooth: | Nie |
| Druk w kolorze: | Tak |
| Szybkość druku [str/min]: | 18 w czerni , 4 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 216 x 356 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Nie |
| Rozdzielczość optyczna skanera [dpi]: | 600 x 600 |
| Wi-Fi: | Tak |
| Kolor: | Biało-czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa owadobójcza |
| Napięcie [V]: | 2500 |
| Materiał obudowy: | Metal |
| Czujnik: | Nie |
| Wymiary (SxWxG) [mm]: | 485 x 250 x 75 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Regulacja ilości zaparzanej kawy, Wskaźnik poziomu wody, Filtr |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja mrożonej kawy, Szybki start |
| Sterowanie: | Mechaniczne |
| Moc [W]: | 1100 |
| Typ ekspresu: | Kapsułkowy |
| Rodzaj kawy: | Kapsułki |
| Nespresso Vertuo | |
| Szerokość [cm]: | 12 |
| Wysokość [cm]: | 25.7 |
| Waga [kg]: | 1.51 |
|---|---|
| 60 | |
| Typ matrycy: | IPS, Liquid Retina |
| Tak | |
| Szerokość [cm]: | 34.04 |
| Wysokość [cm]: | 1.15 |
| Apple M4 | |
| RAM - nadrzędny: | 16GB |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 256GB |
| Ekran - nadrzędny: | 15.3", 2880 x 1864px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED, 60Hz |
| System operacyjny dla W11: | macOS |
| Kolor: | Beżowy |
|---|---|
| Funkcje: | Do spania i do zabawy, Kieszeń na drobiazgi, Łatwy montaż i demontaż, Łatwy w transporcie... |
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 15 |
| Przedział wiekowy: | 6 - 36 m |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Składany: | Tak |
| Materiał wykonania: | Metal, Poliester, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
| Moc [W]: | 1600 |
| Standardowa | |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Zastosowane technologie: | Silnik BLDC |
| Kolor: | Żółto-czarny |
|---|---|
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Poziom hałasu [dB]: | 90 |
| Napięcie zasilające [V]: | 220-240 |
| Waga [kg]: | 4 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Ciśnienie maksymalne [bar]: | 110 |
| Długość węża [m]: | 5 |
| Zbiornik na detergent: | Nie |
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Funkcje: | Rozmrażanie, Automatyczne wyłączenie po zakończeniu opiekania |
| Funkcje dodatkowe: | 7-stopniowa regulacja stopnia opiekania, Rozmrażanie, Szerokie otwory na pieczywo |
| Moc [W]: | 1000 |
| Szerokość [cm]: | 32 |
| Wysokość [cm]: | 20 |
| Liczba tostów: | 2 |
| Wykonanie obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Akumulator w zestawie: | Wbudowany |
| Funkcje: | Elektroszczotka, Możliwość wymiany baterii, Odłączany odkurzacz ręczny, Regulacja mocy ssania |
| Funkcje dodatkowe: | Technologia cyklonu |
| 78 | |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zastosowane technologie: | Cyclonic System, DigitalBrushless, ForceSonic |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Napięcie akumulatora [V]: | 16.8 |
| 45 | |
| 45 | |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.25 |
| Konstrukcja: | Silnik bezszczotkowy |
| Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowe, Wbudowana poziomica |
|---|---|
| Rodzaj: | Drążek rozporowy |
| Materiał: | Nylon, Pianka NBR, TPR |
| Długość [cm]: | 96 |
| Maksymalny udźwig [kg]: | 200 |
| 480 x 480 | |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Tak | |
| Komunikacja: | Bluetooth, NFC, WiFi |
| Android | |
| 1.54 | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |