- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3411)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Palarnia do kawy |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do kawy |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | Rozkładana, Stojąca |
|---|---|
| Powierzchnia suszenia [m]: | 17 |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Elektryczna: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowe nakładki, Blokada samoczynnego rozłożenia |
| Odporna na działanie warunków atmosferycznych: | Tak |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Technologia 360° Twisted, Technologia cyklonu |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.5 |
| Konstrukcja: | Konstrukcja 2w1, Możliwość zawieszenia na ścianie, Podświetlenie LED na nasadce |
| 78 | |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Nie | |
| Funkcje: | Elektroszczotka, Podświetlana szczotka, Rura teleskopowa, Odłączany odkurzacz ręczny, Dla alergików |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Kolor: | Czarno-niebieski |
| Seria: | Conga |
| Rodzaj: | Rysik |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Ładowanie bezprzewodowe |
| Sposób ładowania: | Bezprzewodowo (magnetycznie) |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Poliwęglan |
| Funkcje dodatkowe: | Mulczowanie |
|---|---|
| Konstrukcja: | Ergonomiczny uchwyt |
| Poziom hałasu [dB]: | 88 |
| Waga [kg]: | 19 |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| 25 - 57 | |
| 480 | |
| 40 | |
| Centralna regulacja wysokości koszenia | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Ostrza |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja zapobiegająca kapaniu |
|---|---|
| Funkcje: | Wskaźnik poziomu wody, Filtr |
| Moc [W]: | 1000 |
| Rodzaj naczynia: | Dzbanek |
| Sterowanie: | Mechaniczne |
| Pojemność [filiżanki]: | 12 |
| Zabezpieczenia: | Automatyczne wyłączanie |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Wskaźnik poziomu wody: | Tak |
| Przeznaczenie: | B3T67249WPB, B5T67249WDC, BM1WFU37225WPB, BM1WFU37225WW, BM1WFU38225WW, BM1WFU39225WPB, BM3T3820W, BM3T49230WPBDC... |
|---|---|
| Typ: | Slim |
| Waga [kg]: | 1.23 |
| Rodzaj produktu: | Łącznik |
| Kolor: | Biały |
| 256 | |
| 8 | |
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3, Modem Nie |
| Złącza: | Złącze USB |
| Karta graficzna: | Apple M3 (9 rdzeni) |
| iPadOS | |
| iPadOS 18 |
| Waga [kg]: | 1.6 |
|---|---|
| 24 | |
| Złącza: | 1 x Czytnik kart pamięci SD, 1 x HDMI, 1 x MagSafe 3, 1 x Wyjście słuchawkowe/głośnikowe... |
| RAM - nadrzędny: | 24GB |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 512GB |
| Karta graficzna - nadrzędny: | Apple M4 Pro (16 rdzeni) |
| Ekran - nadrzędny: | 14.2", 3024 x 1964px, Matryca Liquid Retina XDR, 120Hz |
| macOS |
Zakres od A do G
| Funkcje dodatkowe: | Fresh Box, Funkcja ECO, Metal-Tech Cooling, , Multi Tray, Super Freeze, SuperCool, Wi-Fi |
|---|---|
| Funkcje: | Zmiana kierunku otwierania drzwi, Sterowanie smartfonem, Szybkie chłodzenie, Szybkie zamrażanie, Komora zero... |
| Elektroniczne | |
| Kolor: | Ciemny Inox |
| 203 x 59.5 x 65.8 | |
| 60 | |
| 283 chłodziarka + 130 zamrażarka | |
| 182 kWh = 209.3 zł | |
| Pełny No Frost | |
| 34 |
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Patelnia ceramiczna |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Kuchnie ceramiczne, Kuchnie elektryczne, Kuchnie gazowe, Kuchnie indukcyjne, Piekarniki |
| Funkcje dodatkowe: | Gładka i łatwo czyszcząca powierzchnia, Nie przypala i nie przywiera, Odporność na wysokie temperatury... |
| Waga [kg]: | 1.12 |
| Funkcje: | Możliwość stosowania w piekarniku |
| Kolor: | Stalowy |
| Ilość elementów: | 1 |
| Powłoka zewnętrzna: | Stal nierdzewna |
| Zawartość zestawu: | 1 x Patelnia 28 cm |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
|---|---|
| Karta graficzna - nadrzędny: | NVIDIA GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7 |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) |
| Przeznaczenie: | Uniwersalny |
|---|---|
| Typ: | Standard |
| Waga [kg]: | 3.37 |
| Rodzaj produktu: | Łącznik |
| Kolor: | Czarno-biały |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj łączności: | Bezprzewodowy |
| Dynamiczny | |
| Złącze: | Jack 6.3 mm, XLR |
| Zastosowanie: | System bezprzewodowy, Wokalne |
| Dla dzieci: | Nie |
| Rodzaj: | Okulary |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Dla dorosłych |
| Funkcje dodatkowe: | Filtr UV400, Soczewki fotochromowe, Wkładka korekcyjna |
| Kolor: | Fioletowy |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Soczewki: | Fotochromowe |
| Materiał: | Grilamid TR-90, Poliwęglan |
| Rodzaj: | Nogawki do masażera limfatycznego |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał wykonania: | Poliester |
| Kolor: | Czarno-pomarańczowy |
| Zawartość zestawu: | 2 x nogawka do masażu |
| Dedykowana marka: | Medivon |
| Dedykowany model: | Portia Leg |
| Zastosowanie: | Łagodzenie bólu mięśni i stawów |
| Informacje dodatkowe: | 2 komory, 4 tryby masażu, Oczyszczanie organizmu, Redukcja cellulitu, Rozgrzewanie, Usprawnienie krążenia krwi... |
| Zastosowanie: | Aparaty, Smartfony |
|---|---|
| Typ karty: | Micro SDXC |
| Pojemność [GB]: | 64 |
| Prędkość odczytu do MB/s: | 200 |
| Prędkość zapisu do MB/s: | 90 |
| Adapter w zestawie: | Tak |
| Seria: | Extreme PRO |
Zakres od A do G
| Funkcje dodatkowe: | Sygnalizacja dźwiękowa |
|---|---|
| Funkcje: | Połowa załadunku |
| Elektroniczne | |
| Kolor: | Srebrny |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 55 x 44.3 x 50 |
| 6 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 51 |
| Zużycie energii na 100 cykli w programie EKO [kWh]: | 55 |
| Zużycie wody na cykl [l]: | 6.5 |
| Nie |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Antenka podtrzymująca przewód, Podstawka pod żelazko, Regulacja wysokości |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Deska do prasowania |
| Wykonanie blatu: | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary blatu [cm]: | 120 x 38 |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
|---|---|
| 63 | |
| Mechaniczne | |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 28.5 x 59.6 x 4.4 |
| Rodzaj okapu: | Do montażu w szafce teleskopowy |
| 315 | |
| Moc silnika [W]: | 115 |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Czarny |
| Konstrukcja: | Stal |
|---|---|
| Waga [kg]: | 35.8 |
| Kolor: | Czarno-pomarańczowy |
| Regulacja podłokietników: | Nie |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 160 |
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 150 - 190 |
| Materiał obicia: | PVC |
| Dla dzieci: | Nie |
| Seria: | Cougar Ranger |
| Wysokość siedziska [cm]: | 48 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Przeznaczenie: | Do rolety |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne, Sieciowe |
| Rodzaj produktu: | Zestaw do sterowania roletami |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja: | Radiowa |
| Rodzaj: | Patelnia ceramiczna |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Kuchnie ceramiczne, Kuchnie elektryczne, Kuchnie gazowe, Kuchnie indukcyjne, Piekarniki |
| Funkcje dodatkowe: | Gładka i łatwo czyszcząca powierzchnia, Nie przypala i nie przywiera, Odporność na wysokie temperatury... |
| Waga [kg]: | 1.12 |
| Funkcje: | Możliwość stosowania w piekarniku |
| Kolor: | Stalowy |
| Ilość elementów: | 1 |
| Powłoka zewnętrzna: | Stal nierdzewna |
| Zawartość zestawu: | 1 x Patelnia 28 cm |
| Funkcje dodatkowe: | Palnik potrójna korona, Palniki produkcji SABAF |
|---|---|
| Gazowa | |
| Wymiary (SxG) [cm]: | 90 x 51 |
| Gaz na szkle, Szkło hartowane | |
| Kolor płyty grzewczej: | Czarny |
| Mechaniczne |
| Przeznaczenie: | Uniwersalny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Barometr, , , Czujnik podczerwieni, , |
| 512 | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, USB typ C |
| 12 GB | |
| Android | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 5150 |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx + 40 Mpx, Przedni 20 Mpx |
| , Nano SIM | |
| Android 14 | |
| Nie |
| Rodzaj: | Wąż |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-niebieski |
| Materiał: | PVC, Tekstylia |
| Zastosowanie: | Uniwersalny |
| Seria: | Liano Xtreme |
| Długość [m]: | 15 |
| Średnica węża [cal]: | 1/2 |
| Średnica węża [mm]: | 13 |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 35 |