- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3411)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Dedykowane: | Do podróży, Do telefonów |
|---|---|
| Czas pracy [h]: | do 26 |
| Bluetooth | |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 20 |
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 20000 |
| Nie | |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Kolor: | Ciemnoszary |
| Funkcje dodatkowe: | IPX6 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 30, 350 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ ciśnieniomierza: | Naramienny |
| Zasilanie: | 4 baterie AAA |
| Sposób pomiaru: | Oscylometryczny |
| Wielkość mankietu: | 22 - 40 cm |
| Funkcje: | Pamięć pomiarów, Pomiar pulsu, Zapamiętywanie daty i czasu pomiaru, Automatyczne pompowanie, Wykrywanie arytmii |
| Zakres pomiarów ciśnienia: | 0 - 280 mmHg |
| Rodzaj: | Ciśnieniomierz |
| Dla dzieci: | Nie |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 37.5 x 90 x 73.5 |
|---|---|
| Rodzaj okapu: | Kominowy przyścienny skośny/wertykalny |
| 485.4 | |
| Moc silnika [W]: | 100 |
| 71 | |
| Mechaniczne | |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
Zakres od A do G
| Zasilanie: | 100-240V; 50-60Hz |
|---|---|
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Nagrywanie na USB, LG QNED |
| 75" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| 100 Hz | |
| Tak | |
| System operacyjny: | webOS TV |
| Dla graczy: | Tak |
| Tuner: | , , , |
| , | |
| HDMI x4, USB x2 | |
| Funkcje dodatkowe: | , Alerty sportowe, Alexa, Elektroniczny informator programowy (EPG), Google Assistant, Multi View, |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Wymiary (WxSxG) [cm]: | 185.6 x 59.5 x 60 |
| 312 | |
| 166 kWh = 190.9 zł | |
| Bezpieczeństwo użytkowania: | Alarm otwartych drzwi |
| Oświetlenie wnętrza: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Metal Cooling, , Wi-Fi |
| Tak | |
| Poziom hałasu [dB]: | 35 |
Zakres od A do G
| Kolor: | Czarno-srebrno-pomarańczowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Zraszacz |
| Regulacja strumienia wody: | Tak |
| Liczba funkcji: | 1 |
| Maksymalna powierzchnia zraszania [m2]: | 500 |
| Typ karty: | Micro SDXC |
|---|---|
| Pojemność [GB]: | 512 |
| Prędkość odczytu do MB/s: | 280 |
| Prędkość zapisu do MB/s: | 150 |
| Klasa prędkości: | Klasa 10, UHS-II / U3, V60 |
| Adapter w zestawie: | Nie |
| Przeznaczenie: | Aparaty, Filmy 4K, Kamery |
| Dedykowane: | do PC, TV - Hi-Fi |
|---|---|
| Nie | |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 20 |
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 20000 |
| 108 | |
| Nie | |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Funkcje dodatkowe: | Elastyczny pałąk, JBL Pure Bass Sound, Lekka konstrukcja, Nieplączący się kabel |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi... |
| 59 | |
| Rodzaj: | Robot sprzątający |
| 300 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 300 |
| Funkcje dodatkowe: | Samooczyszczanie, Sterowanie głosem, Unoszenie padów mopujących, Wi-Fi - sterowanie za pomocą smartfona |
| Kolor: | Niebiesko-szary |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Funkcje: | Regulacja mocy ssania, Zwijacz przewodu |
| 75 | |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| 890 | |
| Typ filtra: | Wylotowy |
| Zbieranie kurzu: | Worek |
| Zasięg pracy [m]: | 12 |
| Długość [cm]: | 50 |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne pozycjonowanie worka na kurz, Parkowanie pionowe, Parkowanie poziome, Silnik PowerLine... |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Kask |
| Przeznaczenie: | Rower |
| Rozmiar: | L |
| Regulacja: | Od 56 do 62 cm |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje: | Dotykowy ekran, Regulacja stopnia zmielenia kawy, Wbudowany młynek, Wskaźnik poziomu wody |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Typ ekspresu: | Automatyczny |
| Ciśnienie [bar]: | 19 |
| Typ młynka: | Stalowy |
| Rodzaj kawy: | Ziarnista |
| Dostępne napoje: | Espresso, Espresso Double, Gorąca woda |
| Funkcje dodatkowe: | 5 ustawień mielenia, Aktywny monitoring ilości ziaren, Alarm zapełnienia pojemnika na fusy, Technologia Pre-Infusion... |
| Seria: | Cremmaet Cube |
| Kolor: | Pomarańczowy |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulator |
| Pojemność zbiornika [ml]: | 400 |
| Miejsce montażu: | Ściana, Stojące |
| Automatyczny: | Tak |
| Kolor: | Biało-szary |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj: | Mop parowy |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Ciśnienie [bar]: | 2.5 |
| 0.5 | |
| Szerokość wkładu mopującego [cm]: | 34 |
| Funkcje dodatkowe: | Bezpieczny dla drewnianych podłóg, Dezynfekcja, Łatwe czyszczenie pod meblami, Możliwość regulacji długości... |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Monitor |
| Rozmiar ekranu [cal]: | 17 - 32 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 9 |
| Regulacja w pionie: | +/- 45 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 90 stopni |
| Kolor: | Gwiezdna szarość |
|---|---|
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Seria: | Apple Watch Series 11 |
| Kolor: | Księżycowa poświata |
|---|---|
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Nie | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Seria: | Apple Watch SE 3 |
| Dedykowane: | Do telefonów |
|---|---|
| Czas pracy [h]: | do 24 |
| Bluetooth | |
| Tak | |
| Regulacja głośności: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Funkcje dodatkowe: | Asystent głosowy, Dedykowana aplikacja, Dwa mikrofony kształtujące wiązkę akustyczną, IPX4, Kończenie rozmów... |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Dla graczy: | Tak |
| Rozmiar: | 80% / TKL (tenkeyless) |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB-C |
| macOS | |
| Złącza: | 1 x MagSafe 3, 1 x Wyjście słuchawkowe/głośnikowe, 2 x Thunderbolt 4 |
| RAM - nadrzędny: | 24GB |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
|---|---|
| Rozmiar: | S/M |
| Regulacja: | Od 55 do 58 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| iOS | |
| Przeznaczenie: | Uniwersalny |
| Funkcje dodatkowe: | , Alarmowe SOS, Apple Pay, Barometr, , Face ID, Kompas cyfrowy, Magnetometr... |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, USB typ C |
| 1000 | |
| Aparat: | Tylny 2x12 Mpx + 48 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| , Nano SIM | |
| iOS 17 | |
| Apple CPO: | Smartfon CPO |
| Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Dopuszczalna waga [kg]: | 122 |
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 120 - 220 |
| Materiał obicia: | ActiFit |
| Dla dzieci: | Tak |
| Seria: | Playseat Evolution |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowe nakładki, Blokada samoczynnego rozłożenia |
|---|---|
| Powierzchnia suszenia [m]: | 17 |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Elektryczna: | Nie |
| Odporna na działanie warunków atmosferycznych: | Tak |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth, Wyświetlacz LCD |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| 1200 | |
| 180 | |
| Nie | |
| Aplikacja do sterowania: | Einhell Connect |
| Tak | |
| Maksymalne nachylenie terenu [stopnie]: | 19 |
| 3 ostrza tnące |
Zakres od A do G
| Kolor: | Ciemny Inox |
|---|---|
| Funkcje: | Zmiana kierunku otwierania drzwi, Sterowanie smartfonem, Szybkie chłodzenie, Szybkie zamrażanie, Komora zero... |
| Elektroniczne | |
| 203 x 59.5 x 65.8 | |
| 283 chłodziarka + 130 zamrażarka | |
| 182 kWh = 209.3 zł | |
| Bezpieczeństwo użytkowania: | Alarm niedomkniętych drzwi, Alarm wzrostu temperatury, Półki z "bezpiecznego szkła" |
| Funkcje dodatkowe: | Fresh Box, Funkcja ECO, Metal-Tech Cooling, , Multi Tray, Super Freeze, SuperCool, Wi-Fi |
| 60 | |
| Pełny No Frost | |
| 34 |
Zakres od A do G