- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3411)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| od 30 do 35 | |
| 500 | |
| 10 | |
| Nie | |
| 25 | |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 120 |
| Oświetlenie: | Przód, Tył |
| Funkcje: | Tempomat, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
| Tak | |
| 36 | |
| 10.4 | |
| Kolor: | Czarny |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulator |
| Materiał wykonania: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Waga [kg]: | 28 |
| Przeznaczenie: | Dla dorosłych |
| Rodzaj: | Smartwatch |
|---|---|
| Nie | |
| Komunikacja: | Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor: | Księżycowa poświata |
| Seria: | Apple Watch SE 3 |
| Rodzaj konsoli: | Przenośna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Tak | |
| Wi-Fi: | Tak |
| HDMI: | Tak |
| Gra w zestawie: | Nie |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 0 |
| Procesor: | H700 |
| Waga [kg]: | 0.188 |
| Informacje dodatkowe: | Wbudowane emultory |
| Funkcje: | Termostat, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Regulacja mocy, Nawiew zimnego powietrza... |
|---|---|
| Rodzaj: | Termowentylator |
| Kolor: | Biały |
| 2000 | |
| Element grzejny: | Grzałka elektryczna |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.0, Złącze Lightning |
|---|---|
| Tak | |
| Tak | |
| 6.7", 2778 x 1284px, OLED, Super Retina XDR | |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 3x12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| , Nano SIM | |
| iOS 15 | |
| Apple CPO: | Smartfon CPO |
| Nie | |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Tak | |
| Przeznaczenie: | Dla gracza, Uniwersalny |
| do 45 | |
| 350 | |
| 10 | |
| Nie | |
| 20 | |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 120 |
| Oświetlenie: | Przód, Tył |
| Funkcje: | Tempomat, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
| Tak | |
| 36 | |
| 12.5 | |
| Kolor: | Czarny |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulator |
| Materiał wykonania: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Waga [kg]: | 21 |
| Przeznaczenie: | Dla dorosłych |
| Funkcje: | Kielich z miarką, Tryb pulsacyjny, System zabezpieczający przed przypadkowym uruchomieniem |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| 1200 | |
| Pojemność całkowita kielicha [l]: | 1.5 |
| Liczba prędkości: | 3 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Funkcje parowe, Sterowanie smartfonem, Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| 54.5 x 60 x 85 | |
| 57.7 | |
| Od przodu | |
| 8 | |
| 1400 | |
| Nie | |
| 76 |
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Stacjonarne |
|---|---|
| Wyświetlacz: | Tak |
| Cyfrowe | |
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, FM |
| Dźwięk: | Stereo |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Złącza: | AUX, Jack 3.5 mm, USB |
| Dla dzieci: | Nie |
| Płeć: | Unisex |
|---|---|
| Typ: | Na bransolecie |
| Mechanizm: | Kwarcowy |
| Materiał koperty: | Metal, Żywica |
| Antyrefleks: | Nie |
| Wodoodporność: | Tak |
| Rodzaj: | Butelka |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Pojemność [ml]: | 590 |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Dla dzieci: | Nie |
| Nie | |
| Bluetooth: | Tak |
| Tak | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Wodoodporność: | Tak |
| Liczba klatek na sekundę: | 2.7K - 24 kl/s, 2.7K - 25 kl/s, 2.7K - 30 kl/s, 2.7K - 50 kl/s, 2.7K - 60 kl/s, 3.6K - 24 kl/s, 3.6K - 25 kl/s... |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 18, 72 |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Seria: | X3 |
| Rodzaj: | Zraszacz |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-pomarańczowo-szary |
| Typ: | Oscylacyjny |
| Regulacja strumienia wody: | Tak |
| Liczba funkcji: | 2 |
| Maksymalna powierzchnia zraszania [m2]: | 266 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Fioletowy |
|---|---|
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Pojemność wody filtrowanej [l]: | 0.5 |
| Materiał wykonania: | Tritan |
| Rodzaj produktu: | Butelka filtrująca |
| Rodzaj: | Tasak |
|---|---|
| Typ: | Do mięsa |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Ostrze: | Stal nierdzewna |
| Rękojeść: | Tworzywo POM |
| Liczba elementów [szt]: | 1 |
| Długość ostrza [cm]: | 18 |
| Funkcje: | Termostat, Wyłącznik czasowy, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
|---|---|
| Rodzaj: | Grzejnik |
| Kolor: | Biały |
| 1500 | |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Typ: | Ceramiczny |
| Waga [kg]: | 1.24 |
| Przeznaczenie: | Wewnętrzne |
| Wykonanie: | Tworzywo PP |
| Płeć: | Damski |
|---|---|
| Typ: | Na pasku |
| Mechanizm: | Kwarcowy |
| Materiał koperty: | Stal nierdzewna |
| Antyrefleks: | Nie |
| Wodoodporność: | Tak |
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 144 (4K), 288 (FHD) | |
| 0.8 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 450 |
| 16:9 |
Zakres od A do G
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 15 |
| Typ: | Uchylny |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Waga [kg]: | 2 |
| Rodzaj wykończenia: | Połysk |
| Liczba komór: | 1 |
| Informacje dodatkowe: | Montowany na drzwiczki szafki |
| Przeznaczenie: | Do kuchni |
| Kolor: | Różowo-biały |
|---|---|
| Waga [kg]: | 15.85 |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 140 |
| Materiał obicia: | Tkanina Mesh, XTwill |
| Dla dzieci: | Nie |
| Seria: | Huzaro Force |
| Wysokość siedziska [cm]: | 40 - 50 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Rodzaj: | Patelnia grillowa |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Waga [kg]: | 2.75 |
| Ilość elementów: | 1 |
| 25 | |
| Powłoka wewnętrzna: | Żeliwna |
| Powłoka zewnętrzna: | Żeliwna |
| Przeznaczenie: | Kuchnie ceramiczne, Kuchnie elektryczne, Kuchnie gazowe, Kuchnie indukcyjne |
| Zawartość zestawu: | 1 x Patelnia 25 cm |
| Funkcje: | Czytnik kart i breloków zbliżeniowych, Domofon do furtki, Funkcja interkom, Regulacja głośności |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Wi-Fi: | Tak |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Typ: | Jednorodzinny |
| Rodzaj produktu: | Wideodomofon |
| Współpraca z systemami: | Brak |
| Dedykowana aplikacja: | Tuya Smart |
| Montaż: | Natynkowy |
| Pojemność baterii [Ah]: | 13 |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2.7 |
| Li-Ion | |
| Producent ogniw: | Green Cell |
| Wymiary [cm]: | 39.5 x 14.8 x 7.6 |
| Funkcje: | Regulacja temperatury, Obrotowa podstawa, Bezpieczny w dotyku, Filtr antyosadowy, Wskaźnik poziomu wody... |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Pojemność [l]: | 1.5 |
| 1500 | |
| Element grzejny: | Grzałka ukryta |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Moc silnika [W]: | 206 |
|---|---|
| Elektroniczne | |
| 4 | |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 50 x 39 x 81.7 |
| Rodzaj okapu: | Kominowy przyścienny tuba |
| 505 | |
| Wydajność maksymalna [m3/h] (tryb turbo): | 767 |
| 63 | |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Biały |
| Rodzaj: | Ładowarka mobilna |
|---|---|
| Komunikacja: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj złącza: | Wtyk typ 2 |
| Moc [kW]: | 22 |
| Liczba faz zasilania: | 3 |
| Wymiary [cm]: | 6 x 10 x 512 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ klawiatury: | Membranowa |
| Typ myszy: | Optyczna |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | USB |
| Klawisze numeryczne: | Tak |