- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3411)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj wkładu: | Węglowy |
|---|---|
| Pojemność wody filtrowanej [l]: | 0.5 |
| Materiał wykonania: | Tritan |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Kolor: | Fioletowy |
| Rodzaj produktu: | Butelka filtrująca |
| Typ: | Do mięsa |
|---|---|
| Ostrze: | Stal nierdzewna |
| Rękojeść: | Tworzywo POM |
| Liczba elementów [szt]: | 1 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Długość ostrza [cm]: | 18 |
| Rodzaj: | Tasak |
| Funkcje: | Termostat, Wyłącznik czasowy, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
|---|---|
| Typ: | Ceramiczny |
| Wymiary (WxSxG) [mm]: | 280 x 150 x 150 |
| Waga [kg]: | 1.24 |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Grzejnik |
| Przeznaczenie: | Wewnętrzne |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja oscylacji, Timer, Zdalne sterowanie za pomocą pilota |
| Sposób montażu: | Ścienny |
| Typ: | Na pasku |
|---|---|
| Mechanizm: | Kwarcowy |
| Rodzaj szkła: | Mineralne |
| Antyrefleks: | Nie |
| Wodoodporność: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Datownik |
| Płeć: | Damski |
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 144 (4K), 288 (FHD) | |
| 0.8 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 450 |
| 16:9 | |
| Złącza: | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt., DisplayPort - 1 szt., HDMI - 2 szt., USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt.... |
| Szerokość [cm]: | 61.45 |
Zakres od A do G
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Typ: | Uchylny |
| Waga [kg]: | 2 |
| Kolor: | Srebrny |
| Pojemność [l]: | 15 |
| Rodzaj wykończenia: | Połysk |
| Mechanizm otwierania: | Uchylny |
| Informacje dodatkowe: | Montowany na drzwiczki szafki |
| Przeznaczenie: | Do kuchni |
| Szerokość [cm]: | 29.3 |
| Głębokość [cm]: | 30 |
| Waga [kg]: | 4.5 |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| 2000:1 | |
| 1024 x 600 | |
| Nie | |
| Tak | |
| Funkcje dodatkowe: | 8 GB pamięci wewnętrznej, AirPlay, Bluetooth 5.4, Czterordzeniowy procesor ARM Cortex, Do 2.5 godzin pracy na baterii... |
| Szerokość [cm]: | 10.6 |
| Głębokość [cm]: | 10.6 |
| Kompatybilność: | Głośnik, Komputer PC, Konsola, Laptop, Smartfon, Tablet |
| Waga [kg]: | 15.85 |
|---|---|
| Kolor: | Różowo-biały |
| Regulacja podłokietników: | Nie |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 140 |
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 135 - 190 |
| Materiał obicia: | Tkanina Mesh, XTwill |
| Dla dzieci: | Nie |
| Seria: | Huzaro Force |
| Wysokość siedziska [cm]: | 40 - 50 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2.75 |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Patelnia grillowa |
| Ilość elementów: | 1 |
| 25 | |
| Powłoka wewnętrzna: | Żeliwna |
| Powłoka zewnętrzna: | Żeliwna |
| Przeznaczenie: | Kuchnie ceramiczne, Kuchnie elektryczne, Kuchnie gazowe, Kuchnie indukcyjne |
| Zawartość zestawu: | 1 x Patelnia 25 cm |
| Funkcje dodatkowe: | Ergonomiczny uchwyt, Grube dno, Równomierna dystrybucja ciepła |
| Pokrywa: | Nie |
| Funkcje: | Czytnik kart i breloków zbliżeniowych, Domofon do furtki, Funkcja interkom, Regulacja głośności |
|---|---|
| Typ: | Jednorodzinny |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj produktu: | Wideodomofon |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Współpraca z systemami: | Brak |
| Dedykowana aplikacja: | Tuya Smart |
| Waga [kg]: | 2.7 |
|---|---|
| Pojemność baterii [Ah]: | 13 |
| Li-Ion | |
| Producent ogniw: | Green Cell |
| Wymiary [cm]: | 39.5 x 14.8 x 7.6 |
| Kompatybilność: | Ecobike, Gazelle, Giant, Kalkhoff, Prophete, Yamaha |
| Funkcje: | Regulacja temperatury, Obrotowa podstawa, Bezpieczny w dotyku, Filtr antyosadowy, Wskaźnik poziomu wody... |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Pojemność [l]: | 1.5 |
| Element grzejny: | Grzałka ukryta |
| Funkcje dodatkowe: | 6 ustawień temperatury, Bezpieczna odchylana pokrywka z blokadą, Energooszczędna wbudowana płyta grzewcza... |
| Funkcje dodatkowe: | Wyświetlacz elektroniczny |
|---|---|
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 50 x 39 x 81.7 |
| Rodzaj okapu: | Kominowy przyścienny tuba |
| 505 | |
| Wydajność maksymalna [m3/h] (tryb turbo): | 767 |
| Moc silnika [W]: | 206 |
| Kolor (wykończenie): | Biały |
| 39 | |
| 50 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka mobilna |
| Rodzaj złącza: | Wtyk typ 2 |
| Liczba faz zasilania: | 3 |
| Wymiary [cm]: | 6 x 10 x 512 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ klawiatury: | Membranowa |
| Typ myszy: | Optyczna |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | USB |
| Klawisze numeryczne: | Tak |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Minimalna odległość od ściany/sufitu [mm]: | 72 |
| Typ uchwytu: | Ruchomy |
| Rozmiar ekranu [cal]: | 32 - 65 |
| Standard VESA: | 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400 |
| Sposób montażu: | Ściana |
| Regulacja w pionie: | -12 stopni |
| Regulacja w poziomie: | + / -90 stopni |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
|---|---|
| Rodzaj: | Suszarka do naczyń |
| Tacka na wodę: | Tak |
| Wkład na sztućce: | Tak |
| Szerokość [cm]: | 32 |
| Materiał wykonania: | Stal |
|---|---|
| Typ: | Rozkładana, Stojąca |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowe nakładki, Blokada samoczynnego rozłożenia |
| Powierzchnia suszenia [m]: | 17 |
| Elektryczna: | Nie |
| Odporna na działanie warunków atmosferycznych: | Tak |
| Interfejs: | USB Typu C 3.2 Gen. 1 |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 8 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 1 |
| Porty wyjścia: | Czytnik kart MicroSD - 1 szt., Czytnik kart SD - 1 szt., HDMI 2.0 - 1 szt., RJ-45 (LAN) - 1 szt.... |
| Kolor: | Ciemnoszary |
| Dominujący kolor: | Czarny |
|---|---|
| Płeć: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Rodzaj hulajnogi: | Tradycyjna |
| Składana: | Tak |
| Wykonanie platformy: | Aluminium |
| ABEC-5 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Klawisze numeryczne: | Nie |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
Zakres od A do G
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Extra suszenie |
| 55 | |
| 48.3 | |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 55 x 43.8 x 48.3 |
| 6 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 49 |
| Zużycie energii na 100 cykli w programie EKO [kWh]: | 61 |
| Zużycie wody na cykl [l]: | 6.5 |
| Nie |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Jakość snu, Monitorowanie cyklu menstruacyjnego, Monitorowanie sportu i aktywności, Monitorowanie stanu zdrowia... |
|---|---|
| Kolor: | Tytanowo-czarny |
| Dedykowana aplikacja: | Samsung Health |
| Rozmiar jubilerski: | 5 |
| Obwód wewnętrzny [mm]: | 45 |
| Kompatybilność: | Android |
| NFC: | Nie |
| Materiał wykonania pierścienia: | Tytan |
| Wymiary (WxSxG) [mm]: | 120 x 120 x 28 |
|---|---|
| Kompatybilność: | 1200, 1700, 1851, 1150, 1151, 1152, 1155, 1156, AM3, AM4, AM5 |
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Wodne |
| Średnica wentylatora: | 3x 120 mm |
| Podświetlenie wentylatorów: | ARGB |
| Kolor łopatek wentylatora: | Biały |
| Kolor ramki wentylatora: | Czarny |
| Kolor radiatora: | Czarny |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Monitor |
| Typ uchwytu: | Uchwyt biurkowy |
| Rozmiar ekranu [cal]: | 17 - 50 |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Regulacja w pionie: | +/- 70 stopni |
| Szerokość [cm]: | 47.5 |
| Regulacja w poziomie: | +/- 360 stopni |
| Seria: | K-1 |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Obudowa wykonana ze stopu magnezu, System Pixel Shift Resolution z funkcją korekcji ruchu, Wi-Fi |
| 36.4 | |
| Rozdzielczość przetwornika [Mpx]: | 36.8 |
| Nie | |
| Pełna klatka (35.9 x 24 mm) | |
| Mocowanie obiektywu: | Pentax K |