- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3411)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Materiał: | MDF |
|---|---|
| Kolor blatu: | Antracyt, Czarny |
| Wylot na przewody: | Brak |
| Szerokość [cm]: | 80 |
| Długość [cm]: | 50 |
| Grubość [cm]: | 1.8 |
| Rodzaj: | Zraszacz |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-pomarańczowo-szary |
| Typ: | Oscylacyjny |
| Liczba funkcji: | 2 |
| Maksymalna powierzchnia zraszania [m2]: | 266 |
| Rodzaj: | Męski |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Liczba ustawień długości strzyżenia: | 5 |
| Czas pracy akumulatora [min]: | 120 |
| Zasilanie: | Bateryjno-sieciowa |
| Minimalna długość [mm]: | 0.8 |
| Maksymalna długość [mm]: | 12 |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Możliwość mycia pod bieżącą wodą: | Nie |
| Ostrza: | Stal nierdzewna |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ klawiatury: | Membranowa |
| Typ myszy: | Optyczna |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB |
| Klawisze numeryczne: | Tak |
| Dla graczy: | Tak |
| Szerokość [cm]: | 21 |
|---|---|
| Długość [cm]: | 40 |
| Kolor: | Żółto-czarny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| 184 | |
| Dysze/szczotki: | Ssawka do tapicerki, Ssawka szczelinowa |
| Funkcje: | Praca na mokro |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| 70 |
Zakres od A do G
| 59.5 | |
| Kolor: | Ciemny Inox |
| Funkcje dodatkowe: | Fresh Box, Funkcja ECO, Metal-Tech Cooling, , Multi Tray, Super Freeze, SuperCool, Wi-Fi |
| Funkcje: | Zmiana kierunku otwierania drzwi, Sterowanie smartfonem, Szybkie chłodzenie, Szybkie zamrażanie, Komora zero... |
| 203 x 59.5 x 65.8 | |
| 60 | |
| 283 chłodziarka + 130 zamrażarka | |
| 182 kWh = 209.3 zł | |
| Pełny No Frost | |
| 34 | |
| Elektroniczne |
Zakres od A do G
| Szerokość [cm]: | 45 |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Pokrętła z prawej strony płyty |
| Funkcje: | Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, Palnik WOK |
| Gazowa | |
| Wymiary (SxG) [cm]: | 45 x 52 |
| Czarne szkło | |
| Kolor płyty grzewczej: | Czarny |
| Mechaniczne |
| Kolor: | Srebrno-czarny |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 2 |
| Średnica [cm]: | 21 |
| Przeznaczenie: | Kuchenki ceramiczne, Kuchenki elektryczne, Kuchenki gazowe, Kuchenki halogenowe, Kuchenki indukcyjne |
| Wykonanie: | Stal nierdzewna Cromargan, Tworzywo sztuczne |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Elektroniczny wyświetlacz, Program robienia dżemu, Utrzymanie temperatury |
|---|---|
| Funkcje: | ... |
| Rodzaj wypieku: | Bezglutenowe, Chleb, Ciasto, Ciasto makaronowe, Z rodzynkami i innymi dodatkami |
| Kolor : | Biały |
| Forma: | Pokryta powłoką nieprzywierającą |
| Liczba programów: | 21 |
| Wykonanie obudowy: | Stal nierdzewna |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | Gniazdo zapalniczki samochodowej |
| Funkcje dodatkowe: | ADAS, Buforowane nagrywanie awaryjne, Filtr historii drogowej, Monitoring parkowania, Śledzenie trasy... |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 3840 x 2160 |
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 1.4 |
| 130, 360 | |
| Tak | |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak |
| Kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Odłączany przewód |
| Dedykowane: | Dla DJ-ów, Dla graczy, PC, Studyjne |
| Nie | |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 20 |
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 40000 |
| 110 | |
| Nie | |
| Regulacja głośności: | Nie |
| Wodoodporność: | Nie |
| 39 | |
| Funkcje dodatkowe: | Podświetlane przyciski sterujące, Soft Touch, Wyłącznik czasowy |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 50 x 39 x 80 |
| Rodzaj okapu: | Kominowy przyścienny tuba |
| 485 | |
| Wydajność maksymalna [m3/h] (tryb turbo): | 665 |
| Moc silnika [W]: | 258 |
| 60 | |
| Mechaniczne | |
| Tryb pracy: | , |
| Typ karty: | Micro SDXC |
|---|---|
| Pojemność [GB]: | 128 |
| Prędkość odczytu do MB/s: | 200 |
| Prędkość zapisu do MB/s: | 100 |
| Klasa prędkości: | A2, Klasa 10, UHS-I / U3, V30 |
| Adapter w zestawie: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Kamera cofania, Możliwość podłączenia kamery cofania, Możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych, Siri Eyes Free... |
|---|---|
| Typ odtwarzacza: | DVD, USB |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | AAC, FLAC, MP3, WAV, WMA |
| Podświetlanie przycisków: | Różne kolory |
| Bluetooth: | Tak |
| Rozmiar: | 2 DIN |
| Złącza USB: | 1 |
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Alexa, Google Assistant, IPX4, Komunikaty głosowe, Kończenie rozmów, Korektor dźwięku, Odbieranie połączeń, Siri... |
| Dedykowane: | Audiofilskie, Do telefonów |
| Czas pracy [h]: | do 24 |
| Bluetooth | |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 20 |
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 20000 |
| Tak | |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Wodoodporność: | Tak |
| Szerokość [cm]: | 35.93 |
|---|---|
| Intel Core i7-12700H | |
| RAM - nadrzędny: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000GB |
| Karta graficzna - nadrzędny: | NVIDIA GeForce RTX 3060 + Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran - nadrzędny: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca WVA, 144Hz |
| System operacyjny dla W11: | Brak |
| Brak | |
| Złącza: | 1 x DC-in (wejście zasilania), 1 x HDMI, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 3.2 Gen. 2... |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Rodzaj matrycy: |
Zakres od A do G
| Zasilanie: | 200-240V; 50-60Hz |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Google Assistant |
| Funkcje: | Wi-Fi, Bluetooth |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Dla graczy: | Nie |
| Tak | |
| A55 Quad-core | |
| 55" QD-Mini LED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| 60 Hz | |
| Tak | |
| System operacyjny: | Google TV |
| Tuner: | , , |
| HDR10+, | |
| HDMI x3, USB x1 | |
| Kolor obudowy: | Ciemnoszary |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Podstawka pod żelazko, Regulacja wysokości |
|---|---|
| Wykonanie blatu: | Bawełniana powłoka, Stal |
| Wymiary blatu [cm]: | 124 x 38 |
| Wysokość maksymalna [cm]: | 96 |
| Zasilanie: | DC 12/24V |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Linie pomocnicze |
| 170 | |
| Rodzaj matrycy: | CMOS |
| Wodoodporność: | Tak |
| Rozdzielczość [px]: | 800 x 480 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Funkcje dodatkowe: | Aromaterapia, Czujnik poziomu wody, Timer, Tryb Auto, Wskaźnik poziomu wilgotności |
| Poziom hałasu [dB]: | 26 |
| Sterowanie: | Dotykowe |
| Rodzaj nawilżania: | Ultradźwiękowe |
| Max powierzchnia pomieszczenia [m2]: | 27 |
| Wydajność [ml/h]: | 220 |
| Moc [W]: | 24 |
| Szerokość [cm]: | 35.6 |
|---|---|
| Intel Core i7-13650HX | |
| RAM - nadrzędny: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna - nadrzędny: | NVIDIA GeForce RTX 4060 + Intel UHD Graphics |
| Ekran - nadrzędny: | 16", 2560 x 1600px, 165Hz |
| System operacyjny dla W11: | Windows 11 Home |
| Windows 11 Home | |
| Złącza: | 1 x Czytnik kart pamięci microSD, 1 x DC-in (wejście zasilania), 1 x HDMI 2.1, 1 x RJ-45 (LAN)... |
| Kolor obudowy: | Szary |
| Rodzaj matrycy: |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Podgrzewanie, Regulacja czasu opiekania, Regulacja stopnia przyrumienienia |
| Funkcje: | Tacka na okruchy, Rozmrażanie, Automatyczne wyłączenie po zakończeniu opiekania, Ruszt do bułek |
| Moc [W]: | 900 |
| Liczba tostów: | 2 |
| Wykonanie obudowy: | Tworzywo sztuczne |