- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3417)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Smartwatch |
|---|---|
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor: | Naturalny |
| Seria: | Apple Watch Series 10 |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania |
| Kształt: | Prostokątny |
| 1800 | |
| Regulacja obrotów: | Elektroniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 20 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do puree, Do ubijania |
| Pozostałe: | 1 x butelka sportowa 600 ml, Pojemnik 700 ml, Szatkownica 500 ml |
| Funkcje: | Mieszanie, Miksowanie, Rozdrabnianie, Szatkowanie, Ubijanie piany |
| Funkcje dodatkowe: | Ergonomiczny kształt, Łatwy montaż elementów, Wytrzymałe ostrza ze stali nierdzewnej |
| Zastosowane technologie: | Easy Grip, Quattro, Vario Control |
| Kolor: | Srebrno-czarny |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Funkcje: | Regulacja prędkości, Zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowe nóżki, Kompaktowe wymiary, Łatwe czyszczenie |
| Moc [W]: | 170 |
| Wykonanie noża: | Stal nierdzewna |
| Zakres krojenia [mm]: | 0-20 |
| Kolor: | Czarny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Komunikacja: | Przewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Dźwięk przestrzenny: | Tak |
| Kolor: | Biało-różowy |
| Sterowanie: | Pilot na kablu |
| Podświetlenie: | Nie |
| Wyposażenie: | Kabel rozdzielający, Odpinane uszy kota |
| Interfejs: | Jack 3.5 mm |
| Rodzaj: | Wentylator podłogowy |
|---|---|
| Funkcje: | Regulacja poziomów mocy, Regulacja prędkości nawiewu |
| Funkcje dodatkowe: | Cicha praca |
| Moc [W]: | 50 |
| Kolor: | Biały |
| Średnica śmigła [cm]: | 30 |
| Liczba poziomów mocy: | 3 |
| Poziom hałasu [dB]: | 57 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Wyposażenie: | Brak |
| Szerokość [cm]: | 39 |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 6.0, USB typ C |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | , Apple Pay, Barometr, , Dźwięk przestrzenny, Face ID... |
| 1000 | |
| iOS 26 | |
| Nie | |
| Tak | |
| Szerokość [mm]: | 74.7 |
| Tak | |
| Tak | |
| Kolor obudowy: | Błękitny |
| Funkcje: | Regulacja mocy kawy, Wskaźnik poziomu wody, Filtr |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Podświetlany włącznik |
| Kolor: | Fioletowy |
| Moc [W]: | 1000 |
| Rodzaj naczynia: | Dzbanek |
| Sterowanie: | Mechaniczne |
| Zabezpieczenia: | Blokada kapania |
| Wyposażenie: | Dzbanek |
| Szerokość [cm]: | 22 |
| Rodzaj: | Smartwatch |
|---|---|
| Tak | |
| Komunikacja: | Bluetooth |
| Android, iOS | |
| 1.69 | |
| Nie | |
| Płeć: | Damska |
| Kolor: | Szary |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 240 |
| Seria: | Bemi Remo |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania |
| Kształt: | Prostokątny |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ obudowy: | Micro ATX |
| Standard płyty głównej: | microATX, Mini-ITX |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Power |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 436.9 x 225 x 455 |
| Głębokość [mm]: | 436.9 |
| Szerokość [mm]: | 225 |
| Kolor: | Niebiesko-biały |
|---|---|
| Dopuszczalna waga [kg]: | 100 |
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 100 - 150 |
| Materiał obicia: | Tkanina |
| Dla dzieci: | Tak |
| Seria: | Cobra Junior |
| Wysokość siedziska [cm]: | 43 - 53 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Konstrukcja: | Metal |
| Waga [kg]: | 12 |
| Podnóżek: | Nie |
| Rodzaj: | Kabinowa, Średnia |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Elastyczne pasy zabezpieczające |
| Kolor: | Różowy |
| Dla dzieci: | Tak |
| Pojemność [l]: | 19, 34 |
| Waga [kg]: | 2.1, 2.5 |
| Kółka: | Tak |
| Szerokość [cm]: | 33, 37 |
| 3 | |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Manualne | |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 45 x 90 x 70.6 |
| Rodzaj okapu: | Kominowy przyścienny t-line |
| 428 | |
| Moc silnika [W]: | 140 |
| 65 | |
| Tryb pracy: | , |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| 90 |
| Funkcje: | Elektroszczotka, Turboszczotka, Możliwość wymiany baterii, Podświetlana szczotka, Rura teleskopowa... |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość ładowania produktu zawieszonego na ścianie |
| Zastosowane technologie: | Brak |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| 78 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 25.2 |
| 40 | |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.6 |
| Konstrukcja: | Elastyczny przegub, Ergonomiczny uchwyt, Konstrukcja 2w1, Podświetlenie LED na nasadce, Regulacja wysokości... |
| Waga [kg]: | 3.6 |
| Nie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Robot sprzątający |
|---|---|
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna latarnia... |
| Funkcje dodatkowe: | Alexa, Aplikacja Roborock, Auto Lifting Mopping System, Całkowicie unoszący się moduł mopujący, Google Home, Siri |
| Kolor: | Czarny |
| 65 | |
| Waga [kg]: | 6.62 |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 240 |
| Moc ssąca [kPa]: | 10 |
| Czujniki: | LDS - laserowe skanowanie pomieszczenia, LiDAR Sensor, Przeszkód |
| Wyposażenie: | 1 x nakładka mopująca, Moduł mopowania, Stacja ładująca i opróżniająca |
| Szerokość [cm]: | 35.3 |
| Wi-Fi: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Podświetlenie: | Tak |
| Układ graficzny: | Radeon RX 7900 XTX |
| Pamięć: | 24 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 |
| Długość [mm]: | 338 |
| Szerokość [mm]: | 147 |
| Funkcje dodatkowe: | Mocowanie papieru na rzep |
|---|---|
| Wyposażenie: | Brak |
| Rodzaj produktu: | Płyta szlifierska |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Robot sprzątający |
|---|---|
| Funkcje: | Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi, Funkcja mopowania |
| Funkcje dodatkowe: | 3 poziomy wilgotności mopa, 3-stopniowa regulacja siły ssania, Aplikacja HomeRun, Automatyczne wyłączanie... |
| Kolor: | Granatowy |
| 66 | |
| Waga [kg]: | 3.1 |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 330 |
| Moc ssąca [kPa]: | 2.7 |
| Czujniki: | Komunikacji ze stacją, LDS - laserowy czujnik odległości, Upadku |
| Wyposażenie: | 1 x zmywalny filtr, 2 nakładki do pracy na mokro, Podkładka, Przewód zasilający, Stacja ładująca, Szczotka boczna... |
| Szerokość [cm]: | 34.5 |
| Wi-Fi: | Tak |
| Złącza: | 1 x Czytnik kart pamięci SD, 1 x HDMI, 1 x MagSafe 3, 1 x Wyjście słuchawkowe/głośnikowe... |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2.14 |
| Czujniki: | Czujnik oświetlenia otoczenia |
| Wyposażenie: | Przewód z USB-C na MagSafe 3 (2 m), Zasilacz USB‑C o mocy 140 W |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 512GB |
| System operacyjny dla W11: | macOS |
| Szerokość [cm]: | 35.57 |
| Tak | |
| Kolor obudowy: | Gwiezdna czerń |
| Funkcje: | Jakość snu, Monitorowanie sportu i aktywności, Monitorowanie stanu zdrowia |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Wyposażenie: | Kabel USB, Pasek, Stacja ładująca |
| Rozmiar jubilerski: | 29 |
| NFC: | Nie |
| Materiał wykonania pierścienia: | Stal nierdzewna, Żywica |
| Złącza: | 1 x Czytnik kart pamięci SD, 1 x HDMI, 1 x MagSafe 3, 1 x Wyjście słuchawkowe/głośnikowe... |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Czujniki: | Czujnik oświetlenia otoczenia |
| Wyposażenie: | Przewód z USB-C na MagSafe 3 (2 m), Zasilacz USB‑C o mocy 70 W |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 512GB |
| System operacyjny dla W11: | macOS |
| Szerokość [cm]: | 31.26 |
| Tak | |
| Kolor obudowy: | Gwiezdna czerń |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Podświetlenie: | Tak |
| Długość [mm]: | 453 |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Szerokość [mm]: | 210 |
| 1200 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Funkcje: | Mielenie mięsa, Ubijanie masła, Ubijanie piany, Ugniatanie, Wypełnianie kiełbas, Wyrabianie ciasta |
| Funkcje dodatkowe: | 2 programy NutriSmart, 6 poziomów prędkości, Antypoślizgowe nóżki, Bardzo szybki montaż osprzętu roboczego... |
| Mechaniczne | |
| Konstrukcja: | Akcesoria ze stali nierdzewnej, Antypoślizgowe nóżki, Chromowane pokrętło, Demontaż ułatwiający czyszczenie... |
| Pojemność misy roboczej [l]: | 4.5 |
| Liczba poziomów obrotów: | 6 |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Waga [kg]: | 6.5 |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 100 |
| Obrotowe: | Tak |
| Podnóżek: | Tak |
| Rodzaj oparcia: | Tapicerowane |
| Kółka: | Tak |
| Dominujący kolor: | Niebieski |
| Rodzaj: | Robot sprzątający |
|---|---|
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi... |
| Funkcje dodatkowe: | Amazon Alexa, Automatyczne wykrywanie dywanów i podnoszenie siły ssącej, Google Assistant, Nawigacja laserowa LDS... |
| Kolor: | Biały |
| 77 | |
| Waga [kg]: | 4.2 |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 250 |
| Moc ssąca [kPa]: | 3.2 |
| Czujniki: | Braku wody, Kamera laserowa, Podczerwieni, Przeszkód |
| Wyposażenie: | 2 nakładki do pracy na mokro, 5 x worek, Filtr, Przewód zasilający, Stacja ładująca i opróżniająca, Szczotka boczna... |
| Szerokość [cm]: | 33 |
| Wi-Fi: | Tak |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Wyposażenie: | Czyścik do dyszy, Filament startowy, Klej w sztyfcie, Klucz nasadowy, Pendrive, Podstawa ekranu, Rurka PTFE, Skrobak... |
| Rodzaj filamentu: | ABS, ASA, PA-CF, PET, PETG, PLA, PLA-CF, PPA-CF |
| Srednica filamentu [mm]: | 1.75 |
| Średnica dyszy [mm]: | 0.4 |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| 3 | |
| Funkcje dodatkowe: | Włącznik i wyłącznik oświetlenia |
| Mechaniczne | |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 26.6 x 49.6 x 20.5 |
| Rodzaj okapu: | Do montażu w szafce wkłady/meblowe |
| 310 | |
| Moc silnika [W]: | 115 |
| 59 | |
| Tryb pracy: | , |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| 49.6 |