- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3417)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ ekspresu: | Automatyczny |
|---|---|
| Ciśnienie [bar]: | 19 |
| Typ młynka: | Ceramiczny |
| Rodzaj kawy: | Mielona, Ziarnista |
| Dostępne napoje: | Americano, Cappuccino, Espresso, Gorąca woda, Latte, Pianka mleczna |
| Moc [W]: | 1450 |
| Funkcje: | Dotykowy ekran, Pojemnik na mleko, Regulacja ilości zaparzanej kawy, Regulacja mocy kawy... |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Kolor: | Czarny |
| Wyposażenie: | Pojemnik na mleko |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 26.6 x 49.6 x 20.5 |
|---|---|
| Rodzaj okapu: | Do montażu w szafce wkłady/meblowe |
| 310 | |
| Moc silnika [W]: | 115 |
| 59 | |
| Mechaniczne | |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Czarny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 39.4 x 60 x 96 |
|---|---|
| Rodzaj okapu: | Kominowy przyścienny skośny/wertykalny |
| 619 | |
| Wydajność maksymalna [m3/h] (tryb turbo): | 619 |
| Moc silnika [W]: | 94 |
| 66 | |
| Sensorowe | |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Czarny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Funkcje: | Jakość snu, Monitorowanie cyklu menstruacyjnego, Monitorowanie sportu i aktywności, Monitorowanie stanu zdrowia... |
|---|---|
| Rozmiar jubilerski: | 15 |
| Obwód wewnętrzny [mm]: | 55 |
| Kompatybilność: | Android |
| NFC: | Nie |
| Materiał wykonania pierścienia: | Tytan |
| Kolor: | Tytanowo-złoty |
| Wyposażenie: | Etui do ładowania, Kabel USB |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 38 x 38 |
|---|---|
| Rodzaj okapu: | Kominowy wyspowy tuba |
| 648 | |
| Moc silnika [W]: | 266 |
| 69 | |
| Mechaniczne | |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Czarny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Nagrywanie na USB |
|---|---|
| 55" OLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| 120 Hz | |
| Tak | |
| System operacyjny: | Android TV |
| Dla graczy: | Tak |
| Tuner: | , , , , |
| , , | |
| HDMI x3, USB x2 | |
| Wyposażenie: | Kabel AV, Kabel zasilający, Pilot, Podstawa |
Zakres od A do G
| Typ: | Hydrauliczny |
|---|---|
| Minimalna wysokość podnoszenia [mm]: | 80 |
| Maksymalna wysokość podnoszenia [mm]: | 360 |
| Udźwig [kg]: | 2500 |
| Wykonanie: | Stal |
| Rodzaj: | Podnośnik |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ obudowy: | Middle Tower |
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory, RGB |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 462 x 230 x 466 |
| Wyposażenie: | Zestaw montażowy |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Dopuszczalna waga [kg]: | 150 |
| Materiał obicia: | Siatka Nylon Mesh, Skóra ekologiczna PU |
| Dla dzieci: | Nie |
| Seria: | Huzaro Combat |
| Wysokość siedziska [cm]: | 51 - 59 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Kolor: | Biało-szary |
|---|---|
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Typ klawiatury: | Nożycowa |
| Typ myszy: | Optyczna |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Klawisze numeryczne: | Tak |
| Wyposażenie: | Odbiornik USB |
| Rodzaj zasilania: | Bateryjne |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Seria: | Apple Watch Ultra 3 |
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania |
| Kolor: | Naturalny |
|---|---|
| Seria: | Apple Watch Series 10 |
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania |
| Tak | |
| iOS | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 6.0, USB typ C |
| 6.5", 2736 x 1260px, Super Retina XDR, OLED | |
| 1000 | |
| Apple A19 Pro, Sześciordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx, Przedni 18 Mpx |
| iOS 26 | |
| Nie | |
| Przeznaczenie: | Uniwersalny |
| Kolor: | Naturalny |
|---|---|
| Seria: | Apple Watch Ultra 2 |
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 600 |
| Dedykowane: | Do telefonów |
| Bluetooth | |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 20 |
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 20000 |
| 113 | |
| Tak | |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Wyposażenie: | Etui z funkcją ładowania, Kabel USB-A / USB-C, Słuchawki |
| Złącze: | USB typ C |
| Tak | |
| Android | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, NFC, Bluetooth 4.2, USB typ C |
| 5.7", 2160 x 1080px, IPS | |
| 6 GB | |
| 128 | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 5000 |
| MediaTek MTK6771T, Ośmiordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx, Przedni 8 Mpx |
| , Nano SIM | |
| Android 10 | |
| Przeznaczenie: | Budowlany, Uniwersalny |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 39 x 39 |
|---|---|
| Rodzaj okapu: | Kominowy wyspowy tuba |
| 538 | |
| Moc silnika [W]: | 206 |
| 60 | |
| Elektroniczne | |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Biały |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim |
| Tak | |
| Android | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, NFC, Bluetooth 4.2, USB typ C |
| 5.7", 2160 x 1080px, IPS | |
| 6 GB | |
| 128 | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 5000 |
| MediaTek MTK6771T, Ośmiordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx, Przedni 8 Mpx |
| , Nano SIM | |
| Android 10 | |
| Nie | |
| Przeznaczenie: | Budowlany, Uniwersalny |
| Funkcje: | Monitorowanie cyklu menstruacyjnego, Monitorowanie HRV 24/7, Monitorowanie snu |
|---|---|
| Rozmiar jubilerski: | 12 |
| Obwód wewnętrzny [mm]: | 68.8 |
| Kompatybilność: | Android, iOS |
| Nie | |
| Materiał wykonania pierścienia: | Stal nierdzewna |
| Kolor: | Srebrny |
| Wyposażenie: | Kabel magnetyczny |
| Kolor: | Naturalny |
|---|---|
| Seria: | Apple Watch Series 10 |
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania |
| Moc [W]: | 350 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Standard: | ATX |
| Typ okablowania: | Niemodularny |
| Certyfikat: | 80 PLUS |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający 230V EU (IEC 320 C13) |
| Kolor: | Księżycowa poświata |
|---|---|
| Seria: | Apple Watch SE 3 |
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Nie | |
| Komunikacja: | Bluetooth, NFC, WiFi |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania, Pasek na nadgarstek |
| Tak | |
| Android | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.2, USB typ C |
| 6.62", 2400 x 1080px, AMOLED | |
| 12 GB | |
| 256 | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 5000 |
| Qualcomm Snapdragon 888 5G, Ośmiordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx, Przedni 16 Mpx |
| Nano SIM | |
| Android 12 | |
| Przeznaczenie: | Dla gracza, Uniwersalny |
| HarmonyOS | |
| Złącza: | Złącze USB |
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2, Modem Nie, NearLink |
| 12", 2800 x 1840px, LCD | |
| 256 | |
| HarmonyOS 4.2 | |
| 12 | |
| Wersja systemu operacyjnego - nadrzędny: | HarmonyOS 4.2 |
| Wyposażenie: | Tablet + Klawiatura + Rysik |
| Sterowanie: | Przyciski |
|---|---|
| Kompatybilność: | Nintendo Switch, PC, PS5 |
| Kolor: | Czarno-fioletowy |
| Podświetlenie: | Nie |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 20 |
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 40000 |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Wyposażenie: | Akumulatory wymienne - 2 szt., Etui, Kabel USB-C, Kabel USB-C - Jack 3.5mm, Mikrofon kalibracyjny, Odbiornik USB... |
| Rodzaj zasilania: | Akumulatorowe, Z urządzenia |
| Rodzaj przetwornika: | Dynamiczny |
| Charakterystyka kierunkowości: | Kardioidalna |
| Złącze: | , USB-C |
| Funkcje: | Odprowadzanie tłuszczu, Regulacja temperatury, Nieprzywieralna powłoka płyty |
|---|---|
| Rodzaj grilla: | Kontaktowy |
| Moc [W]: | 2200 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Płyta, Pojemnik na tłuszcz |
| Funkcje: | Regulacja poziomów mocy, Regulacja prędkości nawiewu, Sterowanie za pomocą pilota, Funkcja grzania |
|---|---|
| Poziom hałasu [dB]: | 65 |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Klimatyzator |
| Moc [W]: | 3800 |
| Wyposażenie: | 2 x Filtr, Pilot, Rura do odprowadzania powietrza, Zestaw montażowy |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 47 x 76.4 x 37 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Girlandy ogrodowe |
| Wyposażenie: | 20 żarówek |
| Rodzaj zasilania: | Solarne, USB |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Styl: | Nowoczesny |
| Czujnik: | Zmierzchu |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
|---|---|
| Dla dzieci: | Nie |
| Rodzaj łączności: | Bezprzewodowy |
| Dynamiczny | |
| Dookólna | |
| Nie | |
| Złącze: | XLR |
| 1500 | |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Sterowanie: | Mechaniczne |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Typ: | Urządzenie wielofunkcyjne Smart |
| 3.5 | |
| Pojemność koszyka [kg]: | 4.3 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk |