- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3417)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Marka tabletu: | Apple |
| Model tabletu: | iPad Air (4. generacji), iPad Air (5. generacji) |
| Seria tabletu: | iPad Air |
| Dedykowane: | Do telefonów |
|---|---|
| Czas pracy [h]: | do 39 |
| Bluetooth | |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 20 |
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 20000 |
| 113 | |
| Tak | |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 600 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne parowanie, IP54, Odbieranie połączeń, Sterowanie dotykowe, Sterowanie muzyką |
| Wyposażenie: | Etui z funkcją ładowania, Kabel USB-A / USB-C, Słuchawki |
| 6.5", 2736 x 1260px, Super Retina XDR, OLED | |
| 512 | |
| Apple A19 Pro, Sześciordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx, Przedni 18 Mpx |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 6.0, USB typ C |
| iOS 26 | |
| Nie | |
| Kolor obudowy: | Błękitny |
| iOS | |
| Tak | |
| Tryb głośnomówiący: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | , Apple Pay, Barometr, , Dźwięk przestrzenny, Face ID... |
| Kolor: | Czarno-biało-czerwony |
|---|---|
| Typ klawiatury: | Magnetyczna |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Rozmiar: | 100% (full-size) |
| Rodzaj cięcia: | Ścinki |
|---|---|
| Blokada bezpieczeństwa: | Tak |
| Pojemność kosza [l]: | 60 |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 300 |
| Waga [kg]: | 22.6 |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Interfejs: | USB 3.2 Gen. 1 / USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0) |
| Rodzaj dysku: | HDD |
| Typ dysku: | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku: | 12 TB |
Zakres od A do G
| Czterordzeniowy | |
| Dla graczy: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| 98" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System operacyjny: | Android TV |
| Tuner: | Analogowy, , , |
| , , HDR10+, | |
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, TCL Game Master |
| Funkcje dodatkowe: | Alexa, Elektroniczny informator programowy (EPG), Game Bar, Google Assistant, Odtwarzanie multimediów z USB... |
| Zasilanie: | 220-240V; 50-60Hz |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający, Pilot, Podstawa |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Funkcje: | Trzecia szuflada, Automatyczne otwieranie drzwi |
|---|---|
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.8 x 81.8 x 55 |
| 15 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 43 |
| Zużycie wody na cykl w programie EKO [l]: | 9.9 |
| Funkcje dodatkowe: | DeepWash, Hygiene Intense, |
| 81.8 | |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
Zakres od A do G
| Kolor obudowy: | Czarny |
|---|---|
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 3840 x 2160 |
| Liczba klatek na sekundę: | 4K - 60 kl/s, FullHD - 120 kl/s, QHD - 60 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 12 |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Wodoodporność: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Sterowanie za pomocą smartfona |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Wyposażenie: | Adapter do uchwytu, Akcesoria montażowe, Kabel USB-A - USB typ-C, Obudowa wodoodporna, Taśmy samoprzylepne 3M |
| Kolor: | Chrom |
|---|---|
| Wykończenie: | Mosiądz, Stal nierdzewna |
| Długość węża [mm]: | 1500 |
| Szerokość deszczownicy [mm]: | 250 |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Deszczownica: | Tak |
| Typ: | Natynkowy |
| Funkcje dodatkowe: | Blokada bezpieczeństwa 38°C, Ceramiczny przełącznik funkcji, Deszczownica 1-funkcyjna, Rączka 3-funkcyjna... |
| Wyposażenie: | Bateria termostatyczna, Drążek prysznicowy, Głowica natryskowa, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna... |
| Rodzaj: | Telefon przewodowy |
|---|---|
| Tak | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Identyfikacja numeru przychodzącego (CLIP): | Tak |
| Wbudowana książka telefoniczna: | Tak |
| Automatyczna sekretarka: | Tak |
| Tryb głośnomówiący: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Regulacja głośności, Regulowana głośność sygnałów dzwonka, Wybieranie tonowe i impulsowe, Zegar i data |
| Wyposażenie: | Kabel telefoniczny |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | Spławikowy |
| Długość całkowita [cm]: | 360 |
| Materiał wędki: | Włókno węglowe |
| Ciężar wyrzutu [g]: | 10 - 40 |
| Długość transportowa [cm]: | 69 |
| Liczba przelotek [szt]: | 8 |
| Sekcje: | 8 |
| Wyposażenie: | Osłona końcówki wędki teleskopowej |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Rozmiar: | S/M |
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Daszek: | Nie |
| Lampka: | Nie |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Intel Core i7-10750H | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Brak | |
| RAM - nadrzędny: | 16GB, DDR4, 2933MHz |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000GB PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Karta graficzna - nadrzędny: | NVIDIA GeForce RTX 2060 + Intel UHD Graphics |
| System operacyjny dla W11: | Brak |
| Waga [kg]: | 2.25 |
| Wysokość [cm]: | 1.99 |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Zasilacz |
| Kolor: | Pomarańczowo-czarny |
|---|---|
| Typ: | Ogrodowy |
| Długość ostrza [mm]: | 160 |
| Materiał ostrza: | Stal |
| Materiał uchwytu: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Kolor: | Zielony |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Daszek: | Nie |
| Lampka: | Tak |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Nożyce do trawy |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Typ: | Akumulatorowe |
| Długość ostrza [mm]: | 125 |
| Wysięgnik: | Nie |
| Napięcie [V]: | 3.6 |
| Waga [kg]: | 0.55 |
| Ostrze: | Faliste, Proste |
| Szczotkowy | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Nóż |
|---|---|
| Typ: | Do pieczywa, Do warzyw, Szefa kuchni, Uniwersalny |
| Ostrze: | Stal nierdzewna |
| Rękojeść: | Drewno |
| Liczba elementów [szt]: | 5 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Funkcje dodatkowe: | 5 ustawień temperatury, Możliwość odłączenia przełącznika, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Wyposażenie: | 2 niezależne piloty |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Rozmiar: | S/M |
| Regulacja: | Od 55 do 58 cm |
| Daszek: | Nie |
| Lampka: | Nie |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Intel Core Ultra 7-155H | |
| Kolor obudowy: | Niebieski |
| Windows 11 Home | |
| RAM - nadrzędny: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna - nadrzędny: | NVIDIA GeForce RTX 4060 + Intel Arc Graphics |
| System operacyjny dla W11: | Windows 11 Home |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Wysokość [cm]: | 2.18 |
| Wyposażenie: | Karta zniżkowa G2A 500 PLN, Zasilacz |
| Kolor: | Czarno-zielono-czerwony |
|---|---|
| Nie | |
| Waga [kg]: | 2.7 |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 200 | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Wyposażenie: | Akumulator, Ładowarka, Łańcuch, Olej do łańcucha, Osłona łańcucha, Osłona prowadnicy |
| Kolor obudowy: | Srebrno-czarny |
|---|---|
| Funkcje: | Lampka kontrolna temperatury, Odprowadzanie tłuszczu, Regulacja temperatury, Nieprzywieralna powłoka płyty |
| Waga [kg]: | 3.6 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Płyta |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowe nóżki, Ochrona przed przegrzaniem |
| Rodzaj grilla: | Kontaktowy |
| Moc [W]: | 2000 |
| Powierzchnia grillowania [cm2]: | 682 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Wysokość [cm]: | 13.3 |
| Rodzaj: | Lampa antydepresyjna |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Wysokość [cm]: | 47.5 |
| Odległość pracy [cm]: | 20-45 |
| Świetlówka medyczna: | Nie |
| Timer: | Tak |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Zasilacz |
| Rodzaj: | Mop parowy |
|---|---|
| Kolor: | Biało-szary |
| Waga [kg]: | 2.9 |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja odwapniania, Możliwość odłączenia rękojeści, Obrotowa podstawa obracająca się o 180 stopni... |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Wysokość [cm]: | 64.8 |
| Wskaźniki: | Wskaźnik temperatury |
| 0.5 | |
| Szerokość wkładu mopującego [cm]: | 18.4 |
| Wyposażenie: | 1 x duża ściereczka do tekstyliów, 1 x duża szczotka ze skrobakiem, 1 x gumowa wycieraczka do szyb... |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Format: | 16:10 |
| Waga [kg]: | 14.4 |
| Wyposażenie: | Pilot, Sterownik ścienny |
| Elektryczny: | Tak |
| Wysokość ekranu [cm]: | 181.2 |
| Szerokość ekranu [cm]: | 290 |
| Rodzaj powierzchni: | |
| Mocowanie ekranu: | Ścienny, Sufitowy |
| Sposób rozwijania ekranu: | Bezprzewodowy z pilota, Z przełącznika ściennego |
| Mobilny: | Nie |
| Funkcje: | Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, Palnik WOK |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczny zapłon |
| Wysokość [cm]: | 3 |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Zamienne dysze do gazu G30 |
| Gazowa | |
| Wymiary (SxG) [cm]: | 59.5 x 50 |
| Emaliowane | |
| Kolor płyty grzewczej: | Czarny |
| Mechaniczne |
| Intel Core Ultra 9-275HX | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Windows 11 Professional | |
| RAM - nadrzędny: | 32GB, DDR5, 6400MHz |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000 (x2)GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna - nadrzędny: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti + Intel Graphics |
| System operacyjny dla W11: | Windows 11 Professional |
| Waga [kg]: | 2.3 |
| Wysokość [cm]: | 1.99 |
| Wyposażenie: | Zasilacz |