- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3417)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Organizer |
|---|---|
| Tacka na wodę: | Nie |
| Wkład na sztućce: | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Wykonanie: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Długość [cm]: | 15.5 |
| Rodzaj produktu: | Organizer |
| Typ uchwytu: | Płaski |
|---|---|
| Liczba sztuk: | 1 |
| Sposób montażu: | Ściana |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 10 |
| Regulacja w poziomie: | Nie |
| Rodzaj produktu: | Uchwyt do głośników |
| Indukcyjna | |
| Wymiary (SxG) [cm]: | 69 x 52 |
| Szkło | |
| Kolor płyty grzewczej: | Czarny |
| 7400 | |
| Elektroniczne | |
| Funkcje: | Wskaźnik ciepła resztkowego |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Rodzaj produktu: | Płyta indukcyjna |
| Funkcje dodatkowe: | Easy Fit, Indyflex+ |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 20 |
|---|---|
| Wiek: | 18 m+ |
| Dzwonek: | Tak |
| Torba dla rodzica: | Nie |
| Uchwyt na kubek: | Nie |
| Kierunek jazdy: | Przód |
| Regulacja wysokości rączki: | Tak |
| Rodzaj produktu: | Rowerek trójkołowy |
| Kolor: | Różowo-niebieski |
| Materiał wykonania: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Typ obudowy: | Tower |
|---|---|
| Topologia: | Line-interactive |
| Kształt napięcia wyjściowego: | Sinusoida symulowana |
| Moc skuteczna [W]: | 480 |
| Moc pozorna [VA]: | 850 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 2 |
| Gniazda wyjściowe: | CEE 7/5 - 2 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciążeniowe, Przeciwprzepięciowe, Przeciwzwarciowe, Zabezpieczenie przed przeładowaniem... |
| Waga [kg]: | 5 |
| Rodzaj produktu: | Zasilacz UPS |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Typ kabla: | HDMI - HDMI |
| 2.1 | |
| Długość [m]: | 5 |
| Rodzaj produktu: | Kabel HDMI |
| Kolor: | Czarno-niebieski |
| Rodzaj: | Sztanga |
|---|---|
| Typ: | Prosty |
| Długość [cm]: | 140 |
| Waga [kg]: | 20 |
| Rodzaj produktu: | Sztanga |
| Materiał: | Guma, Stal chromowana |
| Moc [W]: | 110 |
|---|---|
| Szerokość worków [cm]: | 28 |
| Regulacja czasu: | Nie |
| Wyposażenie: | 10 x worek 28 x 35 cm, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Rodzaj produktu: | Zgrzewarka próżniowa |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Hantla |
|---|---|
| Długość [cm]: | 42 |
| Waga [kg]: | 25 |
| Rodzaj produktu: | Hantla |
| Materiał: | Guma, Stal |
| Zacisk: | Nie |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Funkcje: | Alarm SOS, Monitorowanie cyklu menstruacyjnego, Monitorowanie snu, Monitorowanie sportu i aktywności... |
|---|---|
| Wyposażenie: | Etui do ładowania, Kabel magnetyczny |
| Rodzaj produktu: | Smartring |
| Rozmiar jubilerski: | 6 |
| Kompatybilność: | Android, iOS |
| NFC: | Nie |
| Materiał wykonania pierścienia: | Ceramika, Stal nierdzewna |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj produktu: | ŁYŻWOROLKI |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-fioletowy |
| Rozmiar: | 30 - 33 |
| ABEC-7 Carbon | |
| Płoza: | Aluminiowa, Stalowa |
| Regulacja rozmiaru: | Tak |
| Średnica kółek [mm]: | 64 |
| Kółka LED: | Nie |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 120 |
|---|---|
| Funkcje: | Tempomat, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
| Waga [kg]: | 15.7 |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Ładowarka, Zestaw narzędzi |
| Rodzaj produktu: | Hulajnoga Elektryczna |
| Kolor: | Czarny |
| do 45 | |
| 350 | |
| 10 | |
| 20 | |
| Oświetlenie: | Przód, Tył |
| Tak | |
| 36 | |
| 8.7 | |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Funkcje dodatkowe: | 3 tryby jazdy, Łatwy mechanizm składania, Rozkładana stopka |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Gazowa | |
| Wymiary (SxG) [cm]: | 60 x 52 |
| Emaliowane | |
| Kolor płyty grzewczej: | Kremowy |
| Mechaniczne | |
| Funkcje: | Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, Palnik WOK |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Rodzaj produktu: | PŁYTA GAZOWA |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Waga [kg]: | 1.55 |
|---|---|
| Wyposażenie: | Przewód z USB-C na MagSafe 3 (2 m), Zasilacz USB‑C o mocy 70 W |
| Rodzaj produktu: | Laptop |
| RAM - nadrzędny: | 16GB |
| Karta graficzna - nadrzędny: | Apple M4 (10 rdzeni) |
| Ekran - nadrzędny: | 14.2", 3024 x 1964px, Matryca Liquid Retina XDR, 120Hz |
| System operacyjny dla W11: | macOS |
| Rodzaj: | Statyw |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | STATYW |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj: | Wentylator podłogowy |
|---|---|
| Funkcje: | Regulacja poziomów mocy, Regulacja prędkości nawiewu, Sterowanie za pomocą pilota |
| Wyposażenie: | Pilot |
| Rodzaj produktu: | Wentylator podłogowy |
| Kolor: | Szaro-czarny |
| Moc [W]: | 90 |
| Średnica śmigła [cm]: | 45 |
| Liczba poziomów mocy: | 3 |
| Funkcje dodatkowe: | Dozownik zapachów, Jonizacja powietrza, Odstraszanie komarów, Oscylacja, Zimna mgiełka |
| Poziom hałasu [dB]: | 65 |
| Funkcje: | Tacka na okruchy, Rozmrażanie, Automatyczne wyłączenie po zakończeniu opiekania, Ruszt do bułek |
|---|---|
| Moc [W]: | 1500 |
| Wyposażenie: | Ruszt do podgrzewania bułek i rogalików |
| Rodzaj produktu: | TOSTER |
| Kolor: | Beżowy |
| Funkcje dodatkowe: | 6-stopniowa regulacja stopnia opiekania, Antypoślizgowe nóżki, Automatyczne centrowanie pieczywa... |
| Liczba tostów: | 4 |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Rodzaj produktu: | Folia ochronna |
|---|---|
| Kompatybilność: | Microsoft Surface 7 |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Powierzchnia imitująca papier: | Nie |
| Rodzaj: | Smartwatch |
|---|---|
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania |
| Rodzaj produktu: | Smartwatch |
| Kolor: | Czarny |
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Tak | |
| Seria: | Apple Watch Ultra 3 |
Zakres od A do G
| 60 x 41 x 86 | |
| Funkcje: | Funkcje parowe, Sterowanie smartfonem, Wyświetlacz elektroniczny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Rodzaj produktu: | PRALKA |
| Kolor: | Biały |
| Funkcje dodatkowe: | Łatwe otwieranie bębna, |
| 1200 | |
| 59 kWh = 67.85 zł | |
| 79 | |
| Nie |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Krojenie, Kruszenie lodu, Siekanie, Tarcie, Ubijanie piany, Wyciskanie soku, Wyrabianie ciasta |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Malakser |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| 1900 | |
| Sterowanie: | Mechaniczne |
| Rodzaj produktu: | Smartfon |
|---|---|
| Tak | |
| Funkcje dodatkowe: | Barometr, , , Czujnik podczerwieni, , |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, USB typ C |
| 7.92", 2344 x 2156px, OLED | |
| 12 GB | |
| 512 | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 5150 |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx + 40 Mpx, Przedni 20 Mpx |
| Android 14 | |
| Nie | |
| Tak |
| Rodzaj: | Spodnie robocze |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Spodnie robocze |
| Materiał: | Bawełna, Elastan, Poliester |
| Kolor: | Czarno-szary |
| Rozmiar: | XL |
| Elementy odblaskowe: | Tak |
| Wodoodporność: | Nie |
| Waga [kg]: | 6.9 |
|---|---|
| Wyposażenie: | Zestaw kluczy, Zestaw podstawowych narzędzi do montażu i konserwacji piły |
| Rodzaj produktu: | Piła spalinowa |
| Kolor: | Żółty |
| 2.6 | |
| 460 | |
| 58 | |
| Tak | |
| Tak | |
| Pojemność zbiornika [ml]: | 550 Paliwa / 260 Oleju |
| Rodzaj: | Termodetektor |
|---|---|
| Waga [kg]: | 3.42 |
| Wyposażenie: | Akumulator, Przewód micro USB, Walizka |
| Rodzaj produktu: | Termo-detektor |
| Funkcje dodatkowe: | Kamera |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Pamięć danych: | Tak |
| Alarm: | Dźwiękowy, Wizualny |
| Kalibracja: | Fabryczna |
| Wyposażenie: | Etui z funkcją ładowania, Kabel USB-A / USB-C, Słuchawki |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Słuchawki douszne |
| Kolor: | Biały |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne parowanie, IP54, Odbieranie połączeń, Sterowanie dotykowe, Sterowanie muzyką |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 600 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Dedykowane: | Do telefonów |
| Czas pracy [h]: | do 39 |
| Bluetooth | |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 20 |
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 20000 |
| 113 | |
| Tak | |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 40 x 40 |
|---|---|
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Rodzaj produktu: | OKAP KUCHENNY |
| Moc silnika [W]: | 217 |
| Funkcje dodatkowe: | Opóźnienie wyłączenia, Wskaźnik nasycenia filtra |
| Rodzaj okapu: | Kominowy wyspowy tuba |
| 501 | |
| 57 | |
| Dotykowe | |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Złoty |
| Rodzaj: | Samochód |
|---|---|
| Wiek: | 6+ |
| Typ: | Osobowy |
| Rodzaj produktu: | Samochód zdalnie sterowany |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Efekt dźwiękowy: | Nie |
| Efekt świetlny: | Tak |
| Liczba kanałów sterowania: | 1 |
| Zakres częstotliwości [MHz]: | 2400 |
| Akumulator / Bateria w zestawie: | Nie |
| Wiek: | 18 lat |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Klocki Lego |
| Seria: | Lego Ideas |
| Kod producenta: | 21360 |
| Motyw: | Willy Wonka i fabryka czekolady |
| Liczba elementów [szt]: | 2025 |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 25.9 x 105.3 x 26.3 |
|---|---|
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Rodzaj produktu: | OKAP KUCHENNY |
| Moc silnika [W]: | 224 |
| Funkcje dodatkowe: | Płynna regulacja barwy światła, Timer, Włącznik i wyłącznik oświetlenia, Wskaźnik nasycenia filtra |
| Rodzaj okapu: | Do montażu w szafce wkłady/meblowe |
| 575 | |
| Wydajność maksymalna [m3/h] (tryb turbo): | 638 |
| 64 | |
| Elektroniczne | |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Inox |