- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3417)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Moc [W]: | 15 |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Zintegrowany |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Czujniki: | Automatycznie dostosowuje moc do urządzenia, Naładowania, Zbliżeniowy |
| Rodzaj: | Smartwatch |
|---|---|
| Nie | |
| Komunikacja: | Bluetooth |
| Android, iOS | |
| 1.32 | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania |
| Seria: | Suunto Race |
| 466 x 466 |
| Rodzaj grilla: | Raclette |
|---|---|
| Moc [W]: | 1400 |
| Powierzchnia grillowania [cm2]: | 1058 |
| Funkcje: | Lampka kontrolna temperatury, Regulacja temperatury, Nieprzywieralna powłoka płyty |
| Funkcje dodatkowe: | Dwie pozycje grillowania, Kamienna płyta grzejna, Opiekanie |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Wysokość [cm]: | 15 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Szerokość [cm]: | 46.5 |
| Waga [kg]: | 4.85 |
| Rodzaj: | Smartwatch |
|---|---|
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania |
| Seria: | Apple Watch Series 11 |
| Nie | |
| Funkcje dodatkowe: | HDR, Redukcja szumu |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 3840 x 1920 |
| Liczba klatek na sekundę: | 2K - 30 kl/s, 4K - 30 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 23 |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Nie | |
| Wodoodporność: | Nie |
| Wyposażenie: | Etui, Kabel USB-A - USB typ-C |
| Bluetooth: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 50 |
|---|---|
| Podświetlenie: | Nie |
| Rodzaj blatu: | Drewno |
| Typ regulacji: | Elektryczna |
| Wylot na przewody: | Brak |
| Zakres regulacji wysokości [cm]: | 72 - 122 |
| Dla dzieci: | Nie |
| Szerokość [cm]: | 120.4 |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Połowa załadunku, Automatyczne otwieranie drzwi |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Aplikacja hOn, Automatyczny dobór wody, Czujnik zabrudzenia wody, Filtr antybakteryjny ABT... |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 44.8 x 85 x 61 |
| 10 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 43 |
| Zużycie energii na 100 cykli w programie EKO [kWh]: | 59 |
| Zużycie wody na cykl [l]: | 9 |
| 85 | |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Seria: | Seria 3 |
| Elektroniczne | |
| 44.8 |
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Robot sprzątający |
|---|---|
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi... |
| Funkcje dodatkowe: | 3 poziomy wibracji mopa, 3-stopniowa regulacja namoczenia mopa, 3-stopniowa regulacja siły ssania... |
| 210 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 330 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 3 |
| Wysokość [cm]: | 9.5 |
| 63, 65, 82 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 8 |
| Czujniki: | Akcelerometr, Antykolizyjne, Automatycznego dokowania, Braku wody, Identyfikacji dywanu, Kamera 3D, Kamera RGB... |
| Wyposażenie: | 1 x worek, 2 nakładki mopa z mikrofibry, 2 ściereczki mopujące, Filtr, Przewód zasilający, Szczotka boczna |
| Szerokość [cm]: | 35.3 |
| Waga [kg]: | 5 |
| Funkcje dodatkowe: | Disco light, Obsługa ID3 Tag |
|---|---|
| Wyposażenie: | Kabel zasilający, Pilot zdalnego sterowania |
| Magnetofon: | Nie |
| FM | |
| Pilot: | Tak |
| Dla dzieci: | Nie |
| Zasilanie: | Bateryjne, Sieciowe |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Dźwięk: | Stereo |
| Wysokość [cm]: | 46.6 |
|---|---|
| AMD Ryzen 5 7500F | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Brak | |
| Szerokość [cm]: | 21.7 |
| Wysokość [cm]: | 48.6 |
|---|---|
| Intel Core Ultra 7-265K | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6400 MHz |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Brak | |
| Szerokość [cm]: | 22.8 |
| Wysokość [cm]: | 48.6 |
|---|---|
| AMD Ryzen 7 9800X3D | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6400 MHz |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) | |
| Szerokość [cm]: | 22 |
| Rodzaj: | Organizer |
|---|---|
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Tacka na wodę: | Nie |
| Wkład na sztućce: | Tak |
| Wykonanie: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Szerokość [cm]: | 15 |
| Rodzaj produktu: | Nakładka |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 4 |
| Współpracuje z produktem: | Philips 8000 Series Aqua Plus XC8347/01, Philips 8000 Series Aqua XC8149/01, Philips 8000 Series XC8049/01... |
| Wysokość [cm]: | 48.6 |
|---|---|
| AMD Ryzen 7 7800X3D | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6400 MHz |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Brak | |
| Szerokość [cm]: | 22.8 |
| Rodzaj: | Do wina |
|---|---|
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Materiał: | Szkło |
| Pojemność [ml]: | 490 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Zdobienie: | Nie |
| Moc [W]: | 1100 |
|---|---|
| Funkcje: | Regulacja mocy kawy, Wskaźnik poziomu wody |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Panel dotykowy, Sygnał dzwiękowy, Timer, Wyświetlacz |
| Wysokość [cm]: | 36 |
| Wyposażenie: | Dzbanek, Miarka |
| Rodzaj naczynia: | Dzbanek |
| Sterowanie: | Sensorowe |
| Rodzaj kawy: | Mielona |
| Szerokość [cm]: | 18 |
| Funkcje: | Czujnik oddechu, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja alarmu, Funkcja przewidywania snu, Łączność bezprzewodowa Wi-Fi, Monitorowanie tętna... |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Typ: | Cyfrowa |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 1080p |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje: | Krojenie na plastry, Mielenie mięsa, Mieszanie, Rozdrabnianie, Tarcie, Tarcie na wiórki... |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Podświetlane pokrętło, Ruch planetarny |
| Seria: | Gratus |
| Mechaniczne | |
| Liczba poziomów obrotów: | 12 |
| 1200 |
| Funkcje: | Czujnik oddechu, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja alarmu, Funkcja Zoom, Łączność bezprzewodowa Wi-Fi, Obrotowa kamera, Szyfrowanie danych, Tryb nocny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Typ: | Cyfrowa |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | HD |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Rodzaj: | Smartwatch |
|---|---|
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania |
| Seria: | Apple Watch Ultra 3 |
| 422 x 514 |
| Rodzaj: | Smartwatch |
|---|---|
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania |
| Seria: | Apple Watch Series 10 |
| 416 x 496 |
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 ac, Bluetooth 5.0, Modem 4G LTE, Moduł GPS |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 23.8 |
| Czujniki: | , , Czujnik wibracji, , G-sensor, |
| Wyposażenie: | Etui, Kabel USB-C, Ładowarka, Pin X |
| Karta graficzna: | ARM Mali-G52 MP2 |
| UNISOC T618, 8-rdzeniowy | |
| Android | |
| 10.1", 1920 x 1200px | |
| 128 | |
| Wersja systemu operacyjnego - nadrzędny: | Android 11 |
| Złącza: | Złącze USB |
| Szerokość [cm]: | 15.8 |
| Moc [W]: | 1600 |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | AromaDouble Shot, Automatyczne czyszczenie, Blokada przed dziećmi, Ceramiczny młynek, Funkcja gorącej wody... |
| Wysokość [cm]: | 45.5 |
| Wyposażenie: | 1 x łyżeczka do odmierzania, 1 x pojemnik na mleko, 1 x rurka do mleka, 1 x wężyk łączący... |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Kolor frontu: | Czarny |
| Rodzaj kawy: | Mielona, Ziarnista |
| Ciśnienie [bar]: | 19 |
| Szerokość [cm]: | 59.4 |
| Moc [W]: | 60 |
|---|---|
| Rodzaj: | Lodówka |
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth, Wyświetlacz, Zabezpieczenie przed przepięciem, Zabezpieczenie przed rozładowaniem |
| Pojemność [l]: | 59 |
| 62.7 | |
| Wyposażenie: | 1 x pojemnik na kostki lodu, 1 x półka ażurowa, 1 x szuflada, 2 x półka na drzwi lodówki, Adapter AC/DC... |
| Zasilanie: | Bateryjne, Sieciowe, Z gniazda zapalniczki samochodowej 12V/24V |
| Typ: | Elektryczna |
| 47 | |
| Waga [kg]: | 19.5 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
|---|---|
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3, Modem Nie |
| Wysokość [cm]: | 28.06 |
| Czujniki: | , Barometr, Czujniki oświetlenia zewnętrznego, Touch ID, Żyroskop trójosiowy |
| Wyposażenie: | Przewód USB‑C do ładowania (1 m) |
| Karta graficzna: | Apple M3 (9 rdzeni) |
| Apple M3, 8-rdzeniowy | |
| iPadOS | |
| 13", 2732 x 2048px, Liquid Retina,IPS | |
| 256 | |
| Wersja systemu operacyjnego - nadrzędny: | iPadOS 18 |
| Złącza: | Złącze USB |
| Szerokość [cm]: | 21.49 |
| Rodzaj: | Przenośne |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Czytnik kart pamięci, USB |
| Wyposażenie: | Kabel AUX, Kabel USB |
| Analogowe | |
| Dla dzieci: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Złącza: | AUX, USB |
| Zakresy fal radiowych: | FM |
| Dźwięk: | Stereo |
| Alarm (budzik): | Nie |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 75.00 |
|---|---|
| Minimalna odległość od ściany/sufitu [mm]: | 30 |
| Typ uchwytu: | Płaski |
| Rozmiar ekranu [cal]: | 42 - 120 |
| Standard VESA: | 100 x 100, 100 x 200, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400... |
| Sposób montażu: | Ściana |
| Regulacja w pionie: | Nie |