- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3407)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Smartwatch |
|---|---|
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania |
| Seria: | Apple Watch Series 10 |
| Rodzaj produktu: | Smartwatch |
| Rodzaj: | Etui z klapką |
|---|---|
| Marka czytnika: | PocketBook |
| Seria czytnika: | Era |
| Model czytnika: | Era |
| Przekątna ekranu [cal]: | 7 |
| Materiał wodoodporny: | Nie |
| Rodzaj produktu: | Etui |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 3840 x 2160 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 4K - 30 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 16 |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Tak | |
| Wodoodporność: | Tak |
| Rodzaj stabilizacji obrazu: | Elektroniczna |
| Wyposażenie: | 2 akumulatory, Elementy przegubowe, Kabel USB, Klamra mocująca, Ładowarka, Mocowanie do powierzchni płaskich... |
| Rodzaj produktu: | KAMERA SPORTOWA |
| Funkcje dodatkowe: | Samowyzwalacz, Slow Motion, Tryb samochodowy |
| Rozmiar jubilerski: | 12 |
|---|---|
| Obwód wewnętrzny [mm]: | 52 |
| Kompatybilność: | Android |
| NFC: | Nie |
| Materiał wykonania pierścienia: | Tytan |
| Funkcje: | Jakość snu, Monitorowanie cyklu menstruacyjnego, Monitorowanie sportu i aktywności, Monitorowanie stanu zdrowia... |
| Wyposażenie: | Etui do ładowania, Kabel USB |
| Rodzaj produktu: | Smartring |
| Rodzaj: | Plecak |
|---|---|
| Pasuje do laptopa [cal]: | 15 - 16 |
| Materiał wodoodporny: | Tak |
| Rodzaj produktu: | Plecak na laptopa |
| Funkcje dodatkowe: | Chroni przed uderzeniami i wstrząsami |
| Rodzaj: | Smartwatch |
|---|---|
| Tak | |
| Komunikacja: | Bluetooth, Łącze ultraszerokopasmowe, WiFi |
| Android | |
| 1.4 | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania, Pasek sportowy (rozmiar L), Pasek sportowy (rozmiar S) |
| Seria: | Google Pixel Watch |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 420 |
| Rodzaj produktu: | Smartwatch |
| Wodoodporność: | Tak |
|---|---|
| Dedykowane: | Do telefonów |
| Czas pracy [h]: | do 24 |
| Tak | |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Wyposażenie: | 3 pary wkładek dousznych S/M/L, 3 pary wkładek stabilizujących S/M/L, Etui z funkcją ładowania, Kabel USB-A / USB-C |
| Rodzaj produktu: | Słuchawki dokanałowe |
| Funkcje dodatkowe: | 8 mikrofonów, Automatyczna pauza (wykrywanie obecności słuchawki w uchu), Dedykowana aplikacja, IPX4... |
| Rodzaj: | Kontroler |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Przeznaczenie: | iOS, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Smartfon |
| Tak | |
| Wibracje: | Nie |
| Rodzaj produktu: | KONTROLER |
| 6240 x 4160 | |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| CMOS | |
| Elektroniczny | |
| Łączność bezprzewodowa: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Wyposażenie: | Adapter wtyczki, Adapter zasilający, Akumulator, Dekiel, Kabel USB, Pasek na ramię... |
| Seria: | X-S20 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 2200 |
| Rodzaj produktu: | APARAT HYBRYDOWY |
| Rodzaj: | Smartwatch |
|---|---|
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania |
| Seria: | Apple Watch Ultra 3 |
| Rodzaj produktu: | Smartwatch |
| Rodzaj: | Robot sprzątający |
|---|---|
| Wi-Fi: | Tak |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 240 |
| Wysokość [cm]: | 8.95 |
| 69 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 24 |
| Czujniki: | Przeciw zaplątaniu się w przewody, Przeszkód, Schodowy, Uskoku podłoża, Wykrywające zabrudzone miejsca |
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi... |
| Wyposażenie: | 1 podkładka do mopa, 1 x automatyczna komora na detergent, 1 x środek czyszczący... |
| Rodzaj produktu: | Robot sprzątający |
| Waga [kg]: | 21 |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne napełnianie zbiornika, Automatyczne suszenie mopa, Kamera, Nawigacja laserowa D-ToF, Samooczyszczanie... |
| Rodzaj: | Ramię |
|---|---|
| Kompatybilność: | Huion Kamvas 20, Huion Kamvas 22, Huion Kamvas 22 Plus, Huion Kamvas Pro 19, Huion Kamvas Pro 20... |
| Rodzaj produktu: | Uchwyt ramieniowy |
| Funkcje dodatkowe: | Kompatybilność z otworem VESA 100 x 100, Kompatybilność z otworem VESA 75 x 75, Nośność do 10 kg |
| Rodzaj: | Budzik z projektorem |
|---|---|
| Płeć: | Dziewczynka |
| Seria: | Kraina Lodu |
| Wiek: | 6+ |
| Rodzaj produktu: | Zabawka |
| Funkcje dodatkowe: | Alarm z funkcją drzemki, Funkcja projektora, Podświetlany ekran LCD, Timer |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.2, USB typ C |
|---|---|
| 5.92 | |
| Tak | |
| Tak | |
| Tak | |
| Przeznaczenie: | Uniwersalny |
| Wibracje: | Tak |
| 5.92", 2400 x 1080px, AMOLED | |
| 8 GB | |
| 128 | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 4300 |
| Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, Ośmiordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| Rodzaj produktu: | Smartfon |
| Funkcje dodatkowe: | , , , Kompas, |
| Android |
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Side By Side |
|---|---|
| 182 | |
| Funkcje: | Szybkie chłodzenie, Szybkie zamrażanie, Wymuszona cyrkulacja powietrza |
| Wyświetlacz: | Zewnętrzny |
| 182 x 90.8 x 70.5 | |
| 376 chłodziarka + 196 zamrażarka | |
| 338 kWh = 388.7 zł | |
| Pełny No Frost | |
| 37 | |
| Rodzaj produktu: | Lodówka |
| Funkcje dodatkowe: | , Funkcja ECO, , Szuflada HarvestFresh |
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Smartwatch |
|---|---|
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania |
| Seria: | Apple Watch Series 11 |
| Rodzaj produktu: | Smartwatch |
| Rodzaj: | Budzik z lampką nocną |
|---|---|
| Płeć: | Chłopiec, Dziewczynka |
| Seria: | Stitch |
| Wiek: | 6+ |
| Rodzaj produktu: | Zabawka |
| Funkcje dodatkowe: | 14 melodii do zasypiania, Budzik, Lampka, Timer |
| Rodzaj: | Orbitrek |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Orbitrek magnetyczny |
| Regulacja oporu: | Tak |
| Magnetyczny | |
| Pomiar pulsu: | Nie |
| Długość kroku [cm]: | 39 |
| Waga koła zamachowego [kg]: | 14 |
| Maksymalna waga użytkownika [kg]: | 110 |
| Rolki transportowe: | Tak |
| Rodzaj: | Wentylator podłogowy |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 125 |
| Funkcje: | Regulacja prędkości nawiewu |
| Wyposażenie: | Brak |
| Rodzaj produktu: | Wentylator podłogowy |
| Moc [W]: | 50 |
| Średnica śmigła [cm]: | 40 |
| Liczba poziomów mocy: | 1 |
| Funkcje dodatkowe: | 3 prędkości nawiewu, Oscylacja |
| Wysokość [cm]: | 48.6 |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| AMD Ryzen 7 7800X3D | |
| Rodzaj produktu: | KOMPUTER |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 2000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) |
| Wysokość [cm]: | 49.17 |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6400 MHz |
| Intel Core i7-14700KF | |
| Rodzaj produktu: | KOMPUTER |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 2000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Brak |
| Wysokość [cm]: | 46.6 |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6400 MHz |
| AMD Ryzen 7 7800X3D | |
| Rodzaj produktu: | KOMPUTER |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Brak |
| Wysokość [cm]: | 46.6 |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Intel Core i5-14400F | |
| Rodzaj produktu: | KOMPUTER |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) |
| Wysokość [cm]: | 46.6 |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR4, 3600 MHz |
| AMD Ryzen 9 5900XT | |
| Rodzaj produktu: | KOMPUTER |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Brak |
| Wysokość [cm]: | 45.3 |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| AMD Ryzen 7 7800X3D | |
| Rodzaj produktu: | KOMPUTER |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) |
| Wodoodporność: | Tak |
|---|---|
| Dedykowane: | Do podróży, Do telefonów, Na rower, TV - Hi-Fi |
| Czas pracy [h]: | do 32 |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 120 |
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 20000 |
| 109 | |
| Nie | |
| Regulacja głośności: | Nie |
| Wyposażenie: | Kabel do ładowania, Słuchawki |
| Rodzaj produktu: | Słuchawki nauszne |
| Funkcje dodatkowe: | Asystent głosowy, Bluetooth 5.3, IPX4, Szybkie ładowanie, Zasięg: 10 m |
| Wysokość [cm]: | 50.1 |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| AMD Ryzen 7 9800X3D | |
| Rodzaj produktu: | KOMPUTER |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) |
| Wysokość [cm]: | 48.6 |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| AMD Ryzen 5 7500F | |
| Rodzaj produktu: | KOMPUTER |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Brak |