- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3417)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| AMD Ryzen 9 5900XT | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR4, 3600 MHz |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Brak | |
| Dodatkowe informacje: | Hartowane szkło na panelu bocznym |
| Dedykowane: | Do podróży, Do telefonów, Na rower, TV - Hi-Fi |
|---|---|
| Czas pracy [h]: | do 32 |
| Bluetooth | |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 120 |
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 20000 |
| 109 | |
| Nie | |
| Regulacja głośności: | Nie |
| Kolor: | Fioletowy |
| Funkcje dodatkowe: | Asystent głosowy, Bluetooth 5.3, IPX4, Szybkie ładowanie, Zasięg: 10 m |
| AMD Ryzen 5 7500F | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Brak | |
| Dodatkowe informacje: | Hartowane szkło na panelu bocznym |
| AMD Ryzen 7 9800X3D | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) | |
| Dodatkowe informacje: | Filtry przeciwkurzowe, Przycisk Q-Flash Plus na panelu tylnym |
| Kolor: | Biało-szary |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 0-12 m |
| Waga dziecka [kg]: | 0 - 9 |
| Dodatkowe informacje: | 3 opcje pochylenia, 8 melodyjek, Funkcja kojących wibracji, Materiał łatwy w czyszczeniu... |
| Automatyczny: | Tak |
| Bezpieczeństwo: | 3-punktowe pasy bezpieczeństwa, Antypoślizgowe nóżki |
| Materiał wykonania: | Metal, Tkanina |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Typ: | Stojąca |
| Wykonanie korpusu: | Mosiądz |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Aerator napowietrzający strumień, Słuchawka 2-funkcyjna |
| Intel Core i5-14400F | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) | |
| Dodatkowe informacje: | Filtry przeciwkurzowe, Hartowane szkło na panelu bocznym |
| Intel Core i7-12700H | |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000GB PCIe NVMe |
| Windows 11 Home | |
| Dodatkowe informacje: | Format obrazu: 16:9 |
| RAM - nadrzędny: | 16GB, DDR5 |
| Ekran - nadrzędny: | 17.3", 2560 x 1440px, Matryca IPS, LED, 165Hz |
| 16 | |
| Złącza: | 1 x HDMI 2.1 (z HDCP), 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 3.2 Gen. 1, 1 x USB Type-C 3.2 Gen. 2... |
| Dedykowane: | Do telefonów, PC |
|---|---|
| Nie | |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 20 |
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 20000 |
| 120 | |
| Nie | |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Funkcje dodatkowe: | DSP |
| Apple M3 Pro | |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000GB |
| macOS | |
| Dodatkowe informacje: | 1 miliard kolorów, Jasność XDR: 1000 nitów utrzymywana na całym ekranie, 1600 nitów szczytowo (tylko treści HDR)... |
| RAM - nadrzędny: | 18GB |
| Ekran - nadrzędny: | 14.2", 3024 x 1964px, Matryca Liquid Retina XDR, Mini LED, 120Hz |
| 18 | |
| Złącza: | 1 x Czytnik kart pamięci SD, 1 x HDMI 2.1, 1 x MagSafe 3, 1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe... |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Dodatkowe informacje: | 0dB tryb Zero-Fan, Architektura AMD Polaris, Podwójny BIOS, Technologia AMD CrossFire, Technologia AMD Eyefinity... |
| Karta graficzna: | Apple M5 (10 rdzeni) |
|---|---|
| Apple M5, 9-rdzeniowy | |
| iPadOS | |
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 6.0, Modem Nie |
| 13", 2752 x 2064px, OLED,Ultra Retina XDR | |
| 256 | |
| 12 | |
| Wersja systemu operacyjnego - nadrzędny: | iPadOS 26 |
| Złącza: | Złącze USB |
| Karta graficzna: | Apple M3 (9 rdzeni) |
|---|---|
| Apple M3, 8-rdzeniowy | |
| iPadOS | |
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3, Modem Nie |
| 13", 2732 x 2048px, Liquid Retina,IPS | |
| 512 | |
| 8 | |
| Wersja systemu operacyjnego - nadrzędny: | iPadOS 18 |
| Złącza: | Złącze USB |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R/RW, MP3 |
| Magnetofon: | Nie |
| Bluetooth: | Tak |
| Moc znamionowa RMS: | 20 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | FLAC, MP3, WAV, WMA |
| Radio: | DAB+, FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Alarm, Automatyczne wyszukiwanie stacji, Odtwarzanie plików MP3 z pamięci USB, Wyświetlacz |
| Ćwiczone partie mięśni: | Łydki, Plecy, Pośladki, Ramiona, Uda |
|---|---|
| Mechaniczny | |
| Waga koła zamachowego [kg]: | 7 |
| Maksymalna waga użytkownika [kg]: | 120 |
| H - użytek domowy |
| Kolor: | Naturalny |
|---|---|
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Seria: | Apple Watch Ultra 3 |
| Kształt: | Prostokątny |
| Kolor: | Naturalny |
|---|---|
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Seria: | Apple Watch Ultra 3 |
| Kształt: | Prostokątny |
| Kolor: | Czarno-żółty |
|---|---|
| Powiększenie: | x6 |
| Średnica obiektywu [mm]: | 25 |
| Pole widzenia - liniowe [m]: | 1000 |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja automatycznego wyłączenia, Obliczanie prędkości, Tryb skanowania |
| Kolor: | Gwiezdna szarość |
|---|---|
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Seria: | Apple Watch Series 11 |
| Kształt: | Prostokątny |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Stal |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Przeznaczenie: | Dla dorosłych |
| do 25 | |
| 350 | |
| 8.5 | |
| Tak | |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 100 |
| Oświetlenie: | Przód, Tył |
| Tak | |
| 36 | |
| 7.5 | |
| Zasilanie: | Akumulator |
| Funkcje dodatkowe: | Łączność BT przy pomocy dedykowanej aplikacji |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | Wpuszczany |
| Wymiary (szer. x głęb.) [cm]: | 53 x 51 |
| Seria: | Roll |
| Funkcje dodatkowe: | Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
| Kształt: | Owalny |
| Typ: | Gra planszowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Dla dzieci |
| Seria: | Zamki Burgundii |
| Czas gry [min]: | 20 |
| Liczba graczy: | 2 - 4 |
| Wiek: | 5+ |
| Intel Core i5-14400F | |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR4, 3200 MHz |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) | |
| Dodatkowe informacje: | Obudowa posiada miejsce na dostęp do urządzeń zewnętrznych 5.25" |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.5 x 45.5 x 55.9 |
|---|---|
| 44 | |
| Wykonanie wnętrza piekarnika: | Emalia |
| Sensorowe | |
| Elektryczny | |
| Teleskopowe | |
| Kolor frontu: | Biały |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączenie, Rozmrażanie, |
| Moc silnika [W]: | 240 |
|---|---|
| Elektroniczne, Za pomocą pilota | |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 60 x 90 x 76 |
| Rodzaj okapu: | Kominowy przyścienny t-line |
| 398.1 | |
| 67 | |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Inox+czarne szkło |
| Funkcje dodatkowe: | Pilot zdalnego sterowania, Timer |
| Kolor: | Czarno-zielony |
|---|---|
| Dodatkowe informacje: | Obsługa NCQ, Obsługa TRIM, S.M.A.R.T Support, Technologia ECC |
| Rodzaj dysku: | SSD |
| Typ dysku: | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku: | 1 TB |
| Format: | M.2 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Wyświetlacz: | Tak |
| Materiał: | Tworzywo syntetyczne |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Higrometr, Kalendarz, Sterowanie radiowym sygnałem czasowym DCF, Termometr, Wyświetlanie godziny w trybach 12/24 |
| Kształt: | Prostokątny |