- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3486)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Przeznaczenie: | iOS, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Smartfon |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Tak | |
| Rodzaj: | Kontroler |
| Wibracje: | Nie |
| Kolor: | Biało-czarny |
| Rodzaj produktu: | KONTROLER |
| CMOS | |
| 125 - 12800 | |
| Elektroniczny | |
| Tak | |
| Łączność bezprzewodowa: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Wyposażenie: | Adapter wtyczki, Adapter zasilający, Akumulator, Dekiel, Kabel USB, Pasek na ramię... |
| Seria: | X-S20 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 2200 |
| Rodzaj produktu: | APARAT HYBRYDOWY |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
|---|---|
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Kolor: | Czarny |
| iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania |
| Seria: | Apple Watch Ultra 3 |
| Rodzaj produktu: | Smartwatch |
| Rodzaj: | Robot sprzątający |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| 207 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 240 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 3.2 |
| Wysokość [cm]: | 8.95 |
| 69 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 24 |
| Czujniki: | Przeciw zaplątaniu się w przewody, Przeszkód, Schodowy, Uskoku podłoża, Wykrywające zabrudzone miejsca |
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi... |
| Wyposażenie: | 1 podkładka do mopa, 1 x automatyczna komora na detergent, 1 x środek czyszczący... |
| Rodzaj produktu: | Robot sprzątający |
| Waga [kg]: | 21 |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne napełnianie zbiornika, Automatyczne suszenie mopa, Kamera, Nawigacja laserowa D-ToF, Samooczyszczanie... |
| Rodzaj: | Ramię |
|---|---|
| Dominujący kolor: | Czarny |
| Kompatybilność: | Huion Kamvas 20, Huion Kamvas 22, Huion Kamvas 22 Plus, Huion Kamvas Pro 19, Huion Kamvas Pro 20... |
| Rodzaj produktu: | Uchwyt ramieniowy |
| Funkcje dodatkowe: | Kompatybilność z otworem VESA 100 x 100, Kompatybilność z otworem VESA 75 x 75, Nośność do 10 kg |
| Rodzaj: | Budzik z projektorem |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Płeć: | Dziewczynka |
| Seria: | Kraina Lodu |
| Rodzaj produktu: | Zabawka |
| Funkcje dodatkowe: | Alarm z funkcją drzemki, Funkcja projektora, Podświetlany ekran LCD, Timer |
| Przeznaczenie: | Uniwersalny |
|---|---|
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.2, USB typ C |
| Wibracje: | Tak |
| 5.92", 2400 x 1080px, AMOLED | |
| 128 | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 4300 |
| Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, Ośmiordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| Nano SIM | |
| Android 12 | |
| Rodzaj produktu: | Smartfon |
| Funkcje dodatkowe: | , , , Kompas, |
| Android |
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Side By Side |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| 182 | |
| Funkcje: | Szybkie chłodzenie, Szybkie zamrażanie, Wymuszona cyrkulacja powietrza |
| Wyświetlacz: | Zewnętrzny |
| 182 x 90.8 x 70.5 | |
| 376 chłodziarka + 196 zamrażarka | |
| 338 kWh = 388.7 zł | |
| Pełny No Frost | |
| 37 | |
| Rodzaj produktu: | Lodówka |
| Funkcje dodatkowe: | , Funkcja ECO, , Szuflada HarvestFresh |
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Hantla |
|---|---|
| Kolor: | Chrom |
| Rodzaj produktu: | ZESTAW HANTLI |
| Materiał: | Stal chromowana |
| Waga [kg]: | 50 |
| Zacisk: | Tak |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
|---|---|
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Kolor: | Złoty |
| iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania |
| Seria: | Apple Watch Series 11 |
| Rodzaj produktu: | Smartwatch |
| Rodzaj: | Budzik z lampką nocną |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Płeć: | Chłopiec, Dziewczynka |
| Seria: | Stitch |
| Rodzaj produktu: | Zabawka |
| Funkcje dodatkowe: | 14 melodii do zasypiania, Budzik, Lampka, Timer |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Kompatybilność: | Meta Quest 2 |
| Rodzaj produktu: | PASEK |
| Dodatkowe informacje: | Ergonomiczny pasek poprawia równowagę i przytrzymuje urządzenie |
| Rodzaj: | Orbitrek |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Orbitrek magnetyczny |
| Regulacja oporu: | Tak |
| Pomiar pulsu: | Nie |
| Długość kroku [cm]: | 39 |
| Waga koła zamachowego [kg]: | 14 |
| Maksymalna waga użytkownika [kg]: | 110 |
| Rodzaj: | Wentylator podłogowy |
|---|---|
| Kolor: | Chrom |
| Wysokość [cm]: | 125 |
| Funkcje: | Regulacja prędkości nawiewu |
| Wyposażenie: | Brak |
| Rodzaj produktu: | Wentylator podłogowy |
| Liczba poziomów mocy: | 1 |
| Funkcje dodatkowe: | 3 prędkości nawiewu, Oscylacja |
| Wysokość [cm]: | 48.6 |
|---|---|
| AMD Ryzen 7 7800X3D | |
| Rodzaj produktu: | KOMPUTER |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 2000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) | |
| Dodatkowe informacje: | Filtry przeciwkurzowe, Hartowane szkło na panelu bocznym, Przycisk BIOS FlashBack na panelu tylnym |
| Karta graficzna - nadrzędny: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti, 16 GB, GDDR7 |
| Wysokość [cm]: | 49.17 |
|---|---|
| Intel Core i7-14700KF | |
| Rodzaj produktu: | KOMPUTER |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 2000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Brak | |
| Dodatkowe informacje: | Hartowane szkło na panelu bocznym |
| Karta graficzna - nadrzędny: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti, 16 GB, GDDR7 |
| Wysokość [cm]: | 46.6 |
|---|---|
| Intel Core i5-14400F | |
| Rodzaj produktu: | KOMPUTER |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) | |
| Dodatkowe informacje: | Filtry przeciwkurzowe, Hartowane szkło na panelu bocznym |
| Karta graficzna - nadrzędny: | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti, 8 GB, GDDR7 |
| Wysokość [cm]: | 46.6 |
|---|---|
| AMD Ryzen 7 7800X3D | |
| Rodzaj produktu: | KOMPUTER |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Brak | |
| Dodatkowe informacje: | Hartowane szkło na panelu bocznym |
| Karta graficzna - nadrzędny: | AMD Radeon RX 7800 XT, 16 GB, GDDR6 |
| Kolor: | Fioletowy |
|---|---|
| Wyposażenie: | Kabel do ładowania, Słuchawki |
| Rodzaj produktu: | Słuchawki nauszne |
| Funkcje dodatkowe: | Asystent głosowy, Bluetooth 5.3, IPX4, Szybkie ładowanie, Zasięg: 10 m |
| Dedykowane: | Do podróży, Do telefonów, Na rower, TV - Hi-Fi |
| Bluetooth | |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 120 |
| 109 | |
| Nie |
| Wysokość [cm]: | 45.3 |
|---|---|
| AMD Ryzen 7 7800X3D | |
| Rodzaj produktu: | KOMPUTER |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) | |
| Dodatkowe informacje: | Hartowane szkło na panelu bocznym, Hartowane szkło na panelu przednim |
| Karta graficzna - nadrzędny: | NVIDIA GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7 |
| Wysokość [cm]: | 46.6 |
|---|---|
| AMD Ryzen 9 5900XT | |
| Rodzaj produktu: | KOMPUTER |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Brak | |
| Dodatkowe informacje: | Hartowane szkło na panelu bocznym |
| Karta graficzna - nadrzędny: | AMD Radeon RX 7800 XT, 16 GB, GDDR6 |
| Wysokość [cm]: | 48.6 |
|---|---|
| AMD Ryzen 5 7500F | |
| Rodzaj produktu: | KOMPUTER |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Brak | |
| Dodatkowe informacje: | Hartowane szkło na panelu bocznym |
| Karta graficzna - nadrzędny: | NVIDIA GeForce RTX 4060, 8 GB, GDDR6 |
| Wysokość [cm]: | 50.1 |
|---|---|
| AMD Ryzen 7 9800X3D | |
| Rodzaj produktu: | KOMPUTER |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) | |
| Dodatkowe informacje: | Filtry przeciwkurzowe, Przycisk Q-Flash Plus na panelu tylnym |
| Karta graficzna - nadrzędny: | NVIDIA GeForce RTX 5070, 12 GB, GDDR7 |
| Kolor: | Biało-szary |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 55 |
| Wyposażenie: | 1 x pałąk z zabawkami |
| Rodzaj produktu: | Leżaczek-bujaczek |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Wiek dziecka: | 0-12 m |
| Waga dziecka [kg]: | 0 - 9 |
| Dodatkowe informacje: | 3 opcje pochylenia, 8 melodyjek, Funkcja kojących wibracji, Materiał łatwy w czyszczeniu... |
| Automatyczny: | Tak |
| Bezpieczeństwo: | 3-punktowe pasy bezpieczeństwa, Antypoślizgowe nóżki |
| Materiał wykonania: | Metal, Tkanina |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcje: | Wyciągana wylewka, Aerator napowietrzający strumień, Słuchawka 2-funkcyjna |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Wężyki przyłączeniowe |
| Rodzaj produktu: | BATERIA KUCHENNA |
| Funkcje dodatkowe: | Aerator napowietrzający strumień, Słuchawka 2-funkcyjna |
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Typ: | Stojąca |
| Wykonanie korpusu: | Mosiądz |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Wysokość [cm]: | 48.6 |
|---|---|
| Intel Core i5-14400F | |
| Rodzaj produktu: | KOMPUTER |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) | |
| Dodatkowe informacje: | Filtry przeciwkurzowe, Hartowane szkło na panelu bocznym |
| Karta graficzna - nadrzędny: | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti, 16 GB, GDDR7 |
| Rodzaj matrycy: | |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 2.86 |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Zasilacz |
| Intel Core i7-12700H | |
| Rodzaj produktu: | Laptop |
| Waga [kg]: | 3 |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000GB PCIe NVMe |
| Windows 11 Home | |
| Dodatkowe informacje: | Format obrazu: 16:9 |
| RAM - nadrzędny: | 16GB, DDR5 |
| Karta graficzna - nadrzędny: | NVIDIA GeForce RTX 4060 + Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran - nadrzędny: | 17.3", 2560 x 1440px, Matryca IPS, LED, 165Hz |
| System operacyjny dla W11: | Windows 11 Home |
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Wyposażenie: | Etui |
| Rodzaj produktu: | Słuchawki dokanałowe |
| Funkcje dodatkowe: | DSP |
| Dedykowane: | Do telefonów, PC |
| Nie | |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 20 |
| 120 | |
| Nie |
| Komunikacja: | Bluetooth |
|---|---|
| Rodzaj: | Smartwatch, Zegarek sportowy |
| Kolor: | Czarny |
| Android, iOS | |
| Tak | |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania |
| Seria: | Polar Ignite |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 165 |
| Rodzaj produktu: | Smartwatch |
| Rodzaj matrycy: | |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 1.55 |
| Czujniki: | Czujnik oświetlenia otoczenia |
| Wyposażenie: | Przewód z USB‑C na MagSafe 3 (2 m), Zasilacz USB‑C o mocy 96 W |
| Apple M3 Pro | |
| Rodzaj produktu: | Laptop |
| Waga [kg]: | 1.61 |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000GB |
| macOS | |
| Dodatkowe informacje: | 1 miliard kolorów, Jasność XDR: 1000 nitów utrzymywana na całym ekranie, 1600 nitów szczytowo (tylko treści HDR)... |
| RAM - nadrzędny: | 18GB |
| Karta graficzna - nadrzędny: | Apple M3 Pro (18 rdzeni) |
| Ekran - nadrzędny: | 14.2", 3024 x 1964px, Matryca Liquid Retina XDR, Mini LED, 120Hz |
| System operacyjny dla W11: | macOS |