- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3486)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Układ graficzny: | Radeon RX 580 |
|---|---|
| Pamięć: | 8 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR5 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 3.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 270 |
| Kolor: | Czarny |
| 13", 2752 x 2064px, OLED,Ultra Retina XDR | |
| 256 | |
| 12 | |
| Apple M5, 9-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego - nadrzędny: | iPadOS 26 |
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 6.0, Modem Nie |
| Złącza: | Złącze USB |
| iPadOS | |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| 13", 2732 x 2048px, Liquid Retina,IPS | |
| 512 | |
| 8 | |
| Apple M3, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego - nadrzędny: | iPadOS 18 |
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3, Modem Nie |
| Złącza: | Złącze USB |
| iPadOS | |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R/RW, MP3 |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Bluetooth: | Tak |
| Moc znamionowa RMS: | 20 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | FLAC, MP3, WAV, WMA |
| Radio: | DAB+, FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Waga [kg]: | 3.5 |
| Ćwiczone partie mięśni: | Łydki, Plecy, Pośladki, Ramiona, Uda |
|---|---|
| Rodzaj roweru: | Spinningowy |
| Mechaniczny | |
| Waga koła zamachowego [kg]: | 7 |
| Maksymalna waga użytkownika [kg]: | 120 |
| Pomiar pulsu: | Tak |
| H - użytek domowy | |
| Do budowania formy |
| Kolor: | Czarno-żółty |
|---|---|
| Powiększenie: | x6 |
| Średnica obiektywu [mm]: | 25 |
| Pole widzenia - liniowe [m]: | 1000 |
| Zastosowanie: | Myślistwo |
| Wyświetlacz: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Przeznaczenie: | Dla dorosłych |
| do 25 | |
| 350 | |
| 8.5 | |
| Tak | |
| 20 | |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 100 |
| Oświetlenie: | Przód, Tył |
| Funkcje: | Tempomat, Amortyzacja, Kierunkowskazy, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
| Tak | |
| 36 | |
| 7.5 | |
| Zasilanie: | Akumulator |
| Waga [kg]: | 15 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje: | Otwór na baterię, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
| Wymiary (szer. x głęb.) [cm]: | 53 x 51 |
| Typ: | Wpuszczany |
| Wykonanie: | Granital |
| Seria: | Roll |
| Kształt: | Owalny |
| Płeć: | Damska, Męska |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Dla dzieci |
| Typ: | Gra planszowa |
| Seria: | Zamki Burgundii |
| Liczba graczy: | 2 - 4 |
| Intel Core i5-14400F | |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR4, 3200 MHz |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) |
| Funkcje: | Opuszczana grzałka grilla (opiekacza), Grill (opiekacz), Termoobieg |
|---|---|
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.5 x 45.5 x 55.9 |
| Wykonanie wnętrza piekarnika: | Emalia |
| Sensorowe | |
| Elektryczny | |
| Teleskopowe | |
| Kolor frontu: | Biały |
| Moc silnika [W]: | 240 |
|---|---|
| Elektroniczne, Za pomocą pilota | |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 60 x 90 x 76 |
| Rodzaj okapu: | Kominowy przyścienny t-line |
| 398.1 | |
| 67 | |
| Tryb pracy: | , |
| Wyświetlacz: | Tak |
|---|---|
| Rodzaj: | Budzik |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Kształt: | Prostokątny |
| Materiał: | Tworzywo syntetyczne |
| Moc silnika [W]: | 154 |
|---|---|
| Sensorowe | |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 28.4 x 90 x 26.8 |
| Rodzaj okapu: | Do montażu w szafce teleskopowy |
| 480 | |
| 63 | |
| Tryb pracy: | , |
| Funkcje: | Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, Palnik WOK |
|---|---|
| Gazowa | |
| Wymiary (SxG) [cm]: | 59 x 52 |
| Szkło | |
| Kolor płyty grzewczej: | Białe szkło |
| Rodzaj: | Nogawki do masażera limfatycznego |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-pomarańczowy |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Łagodzenie bólu mięśni i stawów |
| Informacje dodatkowe: | 2 komory, 4 tryby masażu, Oczyszczanie organizmu, Redukcja cellulitu, Rozgrzewanie, Usprawnienie krążenia krwi... |
| Zawartość zestawu: | 2 x nogawka do masażu |
| Komunikacja: | Przewodowa |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Przeznaczenie: | Do kina domowego |
| Typ: | Podstawkowe, Ścienne |
| Waga [kg]: | 3.5 |
| Wyświetlacz: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Przeznaczenie: | Dla dorosłych |
| do 25 | |
| 350 | |
| 8.5 | |
| Nie | |
| 20 | |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 100 |
| Oświetlenie: | Przód, Tył |
| Funkcje: | Tempomat, Kierunkowskazy, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
| Tak | |
| 36 | |
| 7.8 | |
| Zasilanie: | Akumulator |
| Waga [kg]: | 12 |
| Wyświetlacz: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Przeznaczenie: | Dla dorosłych |
| do 40 | |
| 500 | |
| 11 | |
| Tak | |
| 20 | |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 120 |
| Oświetlenie: | Przód, Tył |
| Funkcje: | Tempomat, Amortyzacja, Kierunkowskazy, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
| Tak | |
| 48 | |
| 12.5 | |
| Zasilanie: | Akumulator |
| Waga [kg]: | 30.6 |
| Długość [mm]: | 420 |
|---|---|
| Kolor: | Żółto-czarny |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Ciśnienie maksymalne [bar]: | 20 |
| Długość węża [m]: | 6 |
| Wydajność tłoczenia [litr/h]: | 120 |
| Zbiornik na detergent: | Tak |
| Waga [kg]: | 3.75 |
| Wyświetlacz: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Przeznaczenie: | Dla dorosłych |
| do 25 | |
| 350 | |
| 8.5 | |
| Tak | |
| 20 | |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 100 |
| Oświetlenie: | Przód, Tył |
| Funkcje: | Tempomat, Amortyzacja, Kierunkowskazy, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
| Tak | |
| 36 | |
| 7.5 | |
| Zasilanie: | Akumulator |
| Waga [kg]: | 15 |
| Wyświetlacz: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Przeznaczenie: | Dla dorosłych |
| do 40 | |
| 500 | |
| 11 | |
| Tak | |
| 20 | |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 120 |
| Oświetlenie: | Przód, Tył |
| Funkcje: | Tempomat, Amortyzacja, Kierunkowskazy, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
| Tak | |
| 48 | |
| 12.5 | |
| Zasilanie: | Akumulator |
| Waga [kg]: | 30.6 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Moc [W]: | 5, 25 |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Kompatybilność: | 1700, 1200, 1150, 1151, 1156, 1155, AM4, AM5 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Wodne |
| Średnica wentylatora: | 3x 120 mm |
| Podświetlenie wentylatorów: | RGB |
| Kolor łopatek wentylatora: | Biały |
| Kolor ramki wentylatora: | Czarny |
| Kolor radiatora: | Czarny |