- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3407)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| do 25 | |
| 350 | |
| 9 | |
| Tak | |
| 20 | |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 100 |
| Oświetlenie: | Podest, Przód, Tył |
| Funkcje: | Tempomat, Amortyzacja, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
| Tak | |
| 36 | |
| 10.4 | |
| Zasilanie: | Akumulator |
| Przeznaczenie: | Dla dorosłych |
| Waga [kg]: | 16.5 |
| Kolor: | Szary |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Klucz imbusowy, Ładowarka |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj produktu: | Odkurzacz do popiołu |
|---|---|
| Akumulatorowe | |
| Typ filtra: | Hepa |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 15 |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Tak |
| Wyposażenie: | Elastyczna rura, Filtr, Pojemnik na pył |
| Waga [kg]: | 7.6 |
|---|---|
| Typ obudowy: | Middle Tower |
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 2 |
| Podświetlenie: | Bez podświetlenia |
| Przyciski i regulatory: | Power |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 447 x 215 x 469 |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Wyposażenie: | Instrukcja montażu, Wspornik wentylatorów, Zestaw montażowy |
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Waga [g]: | 36.9 |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 110 |
|---|---|
| Waga [kg]: | 7.73 |
| Rodzaj: | Fotel |
| Kolor poduszek: | Szary |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Liczba siedzisk: | 1 |
| Materiał wykonania konstrukcji: | Stal malowana proszkowo |
| Materiał wykonania siedziska: | Bawełna, Poliester, Polipropylen |
| Waga [kg]: | 34 |
|---|---|
| Kolor: | Grafitowo-jasnoszary |
| Materiał wykonania siedziska: | Polipropylen |
| Materiał wykonania blatu: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wykonania stelażu: | Polipropylen |
| Kolor: | Funky Fish |
|---|---|
| Rodzaj: | Na szczupaka |
| Materiał: | Silikon |
| Typ: | Ripper |
| Długość [cm]: | 17 |
| Na spinning: | Tak |
| Waga [g]: | 49 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Typ: | Czołowa |
| Waga [g]: | 57 |
| Źródło światła: | LED |
| Siła światła [lm]: | 100 |
| Wymiary [mm]: | 14 x 6 x 6 |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Funkcje: | Regulacja temperatury, Obrotowa podstawa, Bezpieczny w dotyku, Sygnał dźwiękowy, Wskaźnik poziomu wody... |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| 1800 | |
| Element grzejny: | Grzałka ukryta |
| Wykonanie: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Tak |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Zmiana kierunku otwierania drzwi, Szybkie chłodzenie, Szybkie zamrażanie, Komora zero, Ekologiczna... |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| 203 x 59.5 x 67.5 | |
| 59.5 | |
| 111 kWh = 127.65 zł | |
| 33 | |
| 203 | |
| 59.5 |
Zakres od A do G
| Rodzaj produktu: | Niszczarka |
|---|---|
| Waga [kg]: | 6.3 |
| Niszczy: | Karty kredytowe, Papier, Płyty CD/DVD/Blu-ray, Spinacze, Zszywki |
| Blokada bezpieczeństwa: | Tak |
| Pojemność kosza [l]: | 20 |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 6 |
| Wyposażenie: | Brak |
| Moc silnika [W]: | 100 |
|---|---|
| Rodzaj okapu: | Do montażu w szafce teleskopowy |
| 351.2 | |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Czarny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Pilot |
| 60 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, USB |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Android, PC |
| Kolor: | Wzór (Fortnite) |
| Rodzaj: | Kontroler |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Wibracje: | Tak |
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi... |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2.8 |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Odkurzacz automatyczny |
| Średnica [cm]: | 32 |
| 260 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 300 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.33 |
| Wysokość [cm]: | 9.6 |
| Moc ssąca [kPa]: | 5 |
| Czujniki: | LDS - laserowy czujnik odległości |
| Wyposażenie: | 1 x nakładka mopująca, Stacja ładująca i opróżniająca, Szczotka boczna, Zasilacz |
| Szerokość [cm]: | 32 |
| Zasilanie: | Bateryjne, Sieciowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 4.6 |
| Kolor: | Czarny |
| Midi: | Tak |
| Pitch bend: | Nie |
| Funkcja czytania nut: | Nie |
| Liczba klawiszy klawiatury [szt]: | 61 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 11.2 |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Wyposażenie: | Dysza kątowa, Dysza Powerspeed, Dysza samochodowa, Dysza Tornado, Igła czyszcząca, Lanca, Opryskiwacz do piany z butlą... |
| Długość węża [m]: | 10 |
| Wydajność tłoczenia [litr/h]: | 468 |
| Zbiornik na detergent: | Tak |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Lampa sufitowa |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Wymiary [mm]: | 650 x 650 x 450 |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 3 x 40 |
| Materiał wykonania: | Stal, Szkło |
| Pomieszczenie: | Do przedpokoju, Do salonu, Do sypialni |
| Przeznaczenie: | Do biura, Do domu, Do kuchni |
|---|---|
| Waga [kg]: | 5.81 |
| Kolor: | Grafitowy |
| Typ: | Pedałowy |
| Wysokość [cm]: | 123 |
| Wyposażenie: | 3 x kosz na śmieci 40 l |
| Materiał wykonania: | Polipropylen |
| Rodzaj wykończenia: | Tworzywo sztuczne |
| Mechanizm otwierania: | Pedałowy |
| Liczba komór: | 1 |
| Informacje dodatkowe: | Ciche zamykanie, Izoluje nieprzyjemne zapachy, Odporność na uszkodzenia |
| Szerokość [cm]: | 40 |
| Przeznaczenie: | Do gry w koszykówkę |
|---|---|
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Rodzaj: | Obręcz do koszykówki |
| Materiał: | Nylon, Stal |
| Szerokość [cm]: | 45 |
| Rodzaj: | Chłodziarka do wina |
|---|---|
| 82 x 14.5 x 54.9 | |
| 133 kWh = 152.95 zł | |
| 39 | |
| 82 | |
| 14.5 | |
| Liczba butelek na wino [szt.]: | 8 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Waga [kg]: | 0.21 |
| Rodzaj: | Detektor napięcia |
| Materiał: | ABS |
| Wymiary [mm]: | 223 x 92 x 45 |
| Wyposażenie: | Brak |
| Wykrywane materiały: | Drewno, Metal, Przewody pod napięciem |
| Pamięć danych: | Nie |
| Alarm: | Dźwiękowy, Wizualny |
| Kalibracja: | Ręczna |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Waga [kg]: | 37 |
| Rodzaj: | Stół do gry w cymbergaja |
| Długość [cm]: | 163 |
| Wysokość [cm]: | 79 |
| Wyposażenie: | 4 krążki, 4 odbijaki |
| Szerokość [cm]: | 73 |
| Dostępne gry: | Cymbergaj |
| Regulowane nóżki: | Nie |
| Licznik elektroniczny: | Nie |
| Waga [kg]: | 1.08 |
|---|---|
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wysokość [cm]: | 21.2 |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Zasilacz |
| Szerokość [cm]: | 30.6 |
| Intel Core i5-8200Y | |
| RAM - nadrzędny: | 8GB |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 256GB |
| Ekran - nadrzędny: | 12.5", 1920 x 1080px, Matryca IPS, Ekran dotykowy |
| System operacyjny dla W11: | Windows 10 Professional |
| Waga [kg]: | 2.2 |
|---|---|
| Złącza: | 1 x DC-in (wejście zasilania), 1 x HDMI, 1 x Mini DisplayPort, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 2.0... |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wysokość [cm]: | 2.68 |
| Wyposażenie: | Zasilacz |
| Szerokość [cm]: | 39.6 |
| Intel Core i7-13620H | |
| RAM - nadrzędny: | 32GB |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 2000GB |
| Karta graficzna - nadrzędny: | NVIDIA GeForce RTX 5070 + Intel UHD Graphics |
| Ekran - nadrzędny: | 17.3", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny dla W11: | Windows 11 Home |
| Zasilanie: | USB 5V |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja: | miniUSB |
| Nie | |
| Wyposażenie: | Kamera tylna, Ładowarka samochodowa |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 1280 x 720 |
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 4 |
| 120 | |
| Nie | |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak |