- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3486)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Budzik |
|---|---|
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Higrometr, Kalendarz, Sterowanie radiowym sygnałem czasowym DCF, Termometr, Wyświetlanie godziny w trybach 12/24 |
| Kształt: | Prostokątny |
| Materiał: | Tworzywo syntetyczne |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Automatyczny włącznik/wyłącznik, Funkcja czasowego wyłączenia |
|---|---|
| Rodzaj okapu: | Do montażu w szafce teleskopowy |
| 480 | |
| Moc silnika [W]: | 154 |
| 63 | |
| Sensorowe | |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Czarne szkło |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczny zapłon |
|---|---|
| Gazowa | |
| Wymiary (SxG) [cm]: | 59 x 52 |
| Szkło | |
| Kolor płyty grzewczej: | Białe szkło |
| Mechaniczne | |
| Funkcje: | Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, Palnik WOK |
| Rodzaj: | Nogawki do masażera limfatycznego |
|---|---|
| Dedykowana marka: | Medivon |
| Dedykowany model: | Portia Leg |
| Zastosowanie: | Łagodzenie bólu mięśni i stawów |
| Informacje dodatkowe: | 2 komory, 4 tryby masażu, Oczyszczanie organizmu, Redukcja cellulitu, Rozgrzewanie, Usprawnienie krążenia krwi... |
| Zawartość zestawu: | 2 x nogawka do masażu |
| Kolor: | Czarno-pomarańczowy |
| Materiał wykonania: | Poliester |
| Impedancja [Ω]: | 6 |
|---|---|
| Pasmo przenoszenia [Hz]: | 85 - 25000 |
| Skuteczność [dB]: | 87 |
| Liczba kolumn w zestawie: | 2 |
| Kolor: | Biały |
| Typ: | Podstawkowe, Ścienne |
| Przeznaczenie: | Do kina domowego |
| Waga [kg]: | 3.5 |
| Komunikacja: | Przewodowa |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Wyświetlacz: | Tak |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulator |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowy podest, Bluetooth, Prędkościomierz, Rozkładana stopka, Światła odblaskowe... |
| 350 | |
| Funkcje: | Tempomat, Kierunkowskazy, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
| Kolor: | Czarny |
| do 25 | |
| 8.5 | |
| Nie | |
| 20 | |
| Oświetlenie: | Przód, Tył |
| Tak | |
| 36 | |
| 7.8 | |
| Przeznaczenie: | Dla dorosłych |
| Waga [kg]: | 12 |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Wyświetlacz: | Tak |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulator |
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth, Port USB |
| 500 | |
| Funkcje: | Tempomat, Amortyzacja, Kierunkowskazy, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
| Kolor: | Czarno-zielony |
| do 40 | |
| 11 | |
| Tak | |
| 20 | |
| Oświetlenie: | Przód, Tył |
| Tak | |
| 48 | |
| 12.5 | |
| Przeznaczenie: | Dla dorosłych |
| Waga [kg]: | 30.6 |
| Materiał wykonania: | Aluminium, Stal, Tworzywo sztuczne |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Kolor: | Żółto-czarny |
| Ciśnienie maksymalne [bar]: | 20 |
| Wydajność tłoczenia [litr/h]: | 120 |
| Zbiornik na detergent: | Tak |
| Waga [kg]: | 3.75 |
| Wyświetlacz: | Tak |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulator |
| Funkcje dodatkowe: | Łączność BT przy pomocy dedykowanej aplikacji |
| 350 | |
| Funkcje: | Tempomat, Amortyzacja, Kierunkowskazy, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
| Kolor: | Czarny |
| do 25 | |
| 8.5 | |
| Tak | |
| 20 | |
| Oświetlenie: | Przód, Tył |
| Tak | |
| 36 | |
| 7.5 | |
| Przeznaczenie: | Dla dorosłych |
| Waga [kg]: | 15 |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Wyświetlacz: | Tak |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulator |
| Funkcje dodatkowe: | 3 tryby jazdy (eco, standard, sport), Autonomia (szacowanie pozostałego przebiegu), Bluetooth, Dystans całkowity... |
| 500 | |
| Funkcje: | Tempomat, Amortyzacja, Kierunkowskazy, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
| Kolor: | Czarno-zielony |
| do 40 | |
| 11 | |
| Tak | |
| 20 | |
| Oświetlenie: | Przód, Tył |
| Tak | |
| 48 | |
| 12.5 | |
| Przeznaczenie: | Dla dorosłych |
| Waga [kg]: | 30.6 |
| Materiał wykonania: | Aluminium, Stal, Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Dedykowany model: | Urządzenia zgodne ze standardem Qi, Urządzenia zgodne ze standardem Qi2 |
| Kolor: | Szary |
| Moc [W]: | 5, 25 |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| MagSafe zgodne z Qi2 |
| Kompatybilność: | 1700, 1200, 1150, 1151, 1156, 1155, AM4, AM5 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Wodne |
| Średnica wentylatora: | 3x 120 mm |
| Podświetlenie wentylatorów: | RGB |
| Kolor łopatek wentylatora: | Biały |
| Kolor ramki wentylatora: | Czarny |
| Kolor radiatora: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
|---|---|
| Funkcje: | Możliwość mycia elementów w zmywarce, Wyjmowany zbiornik na miąższ, Pojemnik na sok |
| Kolor: | Biały |
| 600 | |
| 2 | |
| Pojemność pojemnika na sok [l]: | 0.55 |
| Konstrukcja: | Obudowa wykonana z tworzywa sztucznego |
| Mechaniczna-skokowa |
| Rodzaj: | Smartwatch |
|---|---|
| Kształt: | Prostokątny |
| Seria: | Apple Watch Series 11 |
| Kolor: | Łupek |
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Sound Pro, Włącznik i wyłącznik oświetlenia |
|---|---|
| Rodzaj okapu: | Do montażu w szafce wkłady/meblowe |
| 590 | |
| Moc silnika [W]: | 250 |
| 65 | |
| Mechaniczne | |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Inox |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja alarmu, Funkcja Zoom, Łączność bezprzewodowa Wi-Fi, Obrotowa kamera, Szyfrowanie danych, Tryb nocny |
| Funkcje: | Czujnik oddechu, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Zawartość zestawu: | 1 x czujnik, 1 x kamera, 4 x skarpetka, Zestaw montażowy |
| Kolor: | Miętowy |
| Typ: | Cyfrowa |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | HD |
| Zasięg wewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje dodatkowe: | Higieniczna powierzchnia, Odporność na powstawanie plam, Odporność na promieniowanie ultrafioletowe... |
|---|---|
| Kształt: | Prostokątny |
| Seria: | Sirius |
| Funkcje: | Automatyczny korek, Odporność na zarysowania, Odporność na promieniowanie ultrafioletowe, Odporność na uderzenia... |
| Kolor: | Biały polarny |
| Typ: | Podwieszany |
| Wymiary (szer. x głęb.) [cm]: | 44 x 56 |
| Liczba komór: | 2 |
| 7.92", 2344 x 2156px, OLED | |
| Funkcje dodatkowe: | Barometr, , , Czujnik podczerwieni, , |
| Przeznaczenie: | Uniwersalny |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, USB typ C |
| 12 GB | |
| 512 | |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx + 40 Mpx, Przedni 20 Mpx |
| , Nano SIM | |
| Android 14 |
| Funkcje dodatkowe: | Odporność na przebarwienia, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania... |
|---|---|
| Kształt: | Prostokątny |
| Seria: | Tango |
| Funkcje: | Ociekacz, Odporność na zarysowania, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na uderzenia... |
| Kolor: | Stalowy |
| Typ: | Nakładany |
| Wymiary (szer. x głęb.) [cm]: | 50 x 80 |
| Liczba komór: | 1 |
| Funkcje dodatkowe: | Odporność na powstawanie plam, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
|---|---|
| Kształt: | Prostokątny |
| Seria: | Siros |
| Funkcje: | Otwór na baterię, Automatyczny korek, Bateria w zestawie, Odporność na zarysowania, Odporność na powstawanie plam... |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | Podwieszany, Wpuszczany |
| Wymiary (szer. x głęb.) [cm]: | 51.5 x 57 |
| Liczba komór: | 1 |
| Rodzaj: | Zegarek |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Wiek: | 3+ |
| Seria: | Barbie |
| Zawartość zestawu: | Zegarek |
| Kolor: | Różowy |
| Kształt: | Prostokąt |
|---|---|
| Informacje dodatkowe: | Bezgłośne zamykanie, Mechanizm pedału, Uchwyt do przenoszenia, Wolnoopadająca pokrywa |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | Pedałowy |
| Przeznaczenie: | Do biura, Do domu, Do kuchni |
| Waga [kg]: | 4.88 |
| Pojemność [l]: | 24 |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
| Mechanizm otwierania: | Nożny |
| Liczba komór: | 2 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj dysku: | SSD |
| Typ dysku: | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku: | 2 TB |
| Interfejs: | USB 3.2 Gen. 2 / USB 3.1 Gen. 2 (USB 3.1) |
| Wyświetlacz: | Nie |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automat do nawlekania igły, Chwytacz rotacyjny, Ciągłe szycie wstecz, Płynna regulacja szerokości i długości ściegu... |
| Funkcje: | Automatyczne nawlekanie igły, Obszywanie dziurki na guziki, Regulacja docisku stopki do materiału... |
| Kolor: | Biało-niebieski |
| Typ: | Mechaniczna |
| Oświetlenie: | Tak |
| Rodzaje ściegów: | Blanket, Czteronitkowy ścieg marszczący, Dekoracyjny, Faggot, Fastrygowy, Florentine, Łączący, Muszelkowy brzegowy... |
| 30 | |
| Rotacyjny | |
| Prędkość szycia [obr/min]: | 1100 |
| Regulacja szerokości ściegu: | 0 - 6 mm |
| Regulacja długości ściegu: | 0 - 4 mm |
| Waga [kg]: | 7.4 |
| Kompatybilność: | 1150, 1151, 1155, 1700, 2011, 2011, 2011-3, 2066, sTR4, sTRX4, AM5, AM4 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Wodne |
| Średnica wentylatora: | 3x 120 mm |
| Podświetlenie wentylatorów: | ARGB |
| Kolor łopatek wentylatora: | Biały |
| Kolor ramki wentylatora: | Czarny |
| Kolor radiatora: | Czarny |
| Seria: | Huzaro Combat |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Waga [kg]: | 16 |
| Konstrukcja: | Nylon FX, Stal |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół, Prawo - lewo, Przód - tył |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 150 |
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 195 |
| Materiał obicia: | Siatka Nylon Mesh, Skóra ekologiczna PU |
| Dla dzieci: | Nie |
| Wysokość siedziska [cm]: | 51 - 59 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Kompatybilność: | 2066, 2011, 1366, 1150, 1151, 1152, 1155, 1156, 1200, 1700, TR4, sTRX4, AM5, AM4 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Wodne |
| Średnica wentylatora: | 2x 140 mm |
| Podświetlenie wentylatorów: | ARGB |
| Kolor łopatek wentylatora: | Biały |
| Kolor ramki wentylatora: | Czarny |
| Kolor radiatora: | Czarny |