- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3495)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Wymiary (szer. x głęb.) [cm]: | 50 x 80 |
|---|---|
| Typ: | Nakładany |
| Wykonanie: | Stal szlachetna (polerowana) |
| Kolor: | Stalowy |
| Funkcje: | Ociekacz, Odporność na zarysowania, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na uderzenia... |
| Liczba komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Syfon |
| Wymiary (szer. x głęb.) [cm]: | 51.5 x 57 |
|---|---|
| Typ: | Podwieszany, Wpuszczany |
| Wykonanie: | Pyragranit |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje: | Otwór na baterię, Automatyczny korek, Bateria w zestawie, Odporność na zarysowania, Odporność na powstawanie plam... |
| Liczba komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątny |
| Wyposażenie: | Bateria, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Rolmata |
| Typ: | Pedałowy |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
| Mechanizm otwierania: | Nożny |
| Liczba komór: | 2 |
| Informacje dodatkowe: | Bezgłośne zamykanie, Mechanizm pedału, Uchwyt do przenoszenia, Wolnoopadająca pokrywa |
| Przeznaczenie: | Do biura, Do domu, Do kuchni |
| Waga [kg]: | 4.88 |
| Kształt: | Prostokąt |
| Wysokość [cm]: | 50.3 |
| Wyposażenie: | 1 x kosz na śmieci 24 l, 2 x wyjmowany pojemnik |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj dysku: | SSD |
| Pojemność dysku: | 2 TB |
| Interfejs: | USB 3.2 Gen. 2 / USB 3.1 Gen. 2 (USB 3.1) |
| Typ: | Mechaniczna |
|---|---|
| Kolor: | Biało-niebieski |
| Funkcje: | Automatyczne nawlekanie igły, Obszywanie dziurki na guziki, Regulacja docisku stopki do materiału... |
| Rodzaje ściegów: | Blanket, Czteronitkowy ścieg marszczący, Dekoracyjny, Faggot, Fastrygowy, Florentine, Łączący, Muszelkowy brzegowy... |
| 30 | |
| Rotacyjny | |
| Prędkość szycia [obr/min]: | 1100 |
| Regulacja szerokości ściegu: | 0 - 6 mm |
| Regulacja długości ściegu: | 0 - 4 mm |
| Waga [kg]: | 7.4 |
| Oświetlenie: | Tak |
| Rodzaj produktu: | Maszyna do szycia |
| Wyposażenie: | 4 szpulki, Automat do dziurek na wymiar guzika, Dodatkowy kołek na szpulkę, Komplet igieł, Oliwka do smarowania... |
| Kompatybilność: | 1150, 1151, 1155, 1700, 2011, 2011, 2011-3, 2066, sTR4, sTRX4, AM5, AM4 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Wodne |
| Podświetlenie wentylatorów: | ARGB |
| Kolor ramki wentylatora: | Czarny |
| Kolor radiatora: | Czarny |
| Waga [g]: | 1607 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół, Prawo - lewo, Przód - tył |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 150 |
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 195 |
| Materiał obicia: | Siatka Nylon Mesh, Skóra ekologiczna PU |
| Dla dzieci: | Nie |
| Wysokość siedziska [cm]: | 51 - 59 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Waga [kg]: | 16 |
| Kompatybilność: | 2066, 2011, 1366, 1150, 1151, 1152, 1155, 1156, 1200, 1700, TR4, sTRX4, AM5, AM4 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Wodne |
| Podświetlenie wentylatorów: | ARGB |
| Kolor ramki wentylatora: | Czarny |
| Kolor radiatora: | Czarny |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Funkcje: | Tempomat, Amortyzacja, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| do 25 | |
| 350 | |
| 9 | |
| Tak | |
| 20 | |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 100 |
| Oświetlenie: | Podest, Przód, Tył |
| Tak | |
| 36 | |
| Zasilanie: | Akumulator |
| Przeznaczenie: | Dla dorosłych |
| Waga [kg]: | 16.5 |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Klucz imbusowy, Ładowarka |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ obudowy: | Middle Tower |
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 2 |
| Podświetlenie: | Bez podświetlenia |
| Przyciski i regulatory: | Power |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 447 x 215 x 469 |
| Waga [kg]: | 7.6 |
| Materiał: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Wyposażenie: | Instrukcja montażu, Wspornik wentylatorów, Zestaw montażowy |
| Rodzaj produktu: | Odkurzacz do popiołu |
|---|---|
| Akumulatorowe | |
| Typ filtra: | Hepa |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 15 |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Tak |
| Wyposażenie: | Elastyczna rura, Filtr, Pojemnik na pył |
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Tak | |
| Waga [g]: | 36.9 |
| Kształt: | Prostokątny |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 110 |
|---|---|
| Waga [kg]: | 7.73 |
| Kolor poduszek: | Szary |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Liczba siedzisk: | 1 |
| Materiał wykonania konstrukcji: | Stal malowana proszkowo |
| Materiał wykonania siedziska: | Bawełna, Poliester, Polipropylen |
| Kolor: | Grafitowo-jasnoszary |
|---|---|
| Waga [kg]: | 34 |
| Materiał wykonania siedziska: | Polipropylen |
| Liczba miejsc: | 5 |
| Materiał wykonania blatu: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wykonania stelażu: | Polipropylen |
| Poduszki w zestawie: | Tak |
| Kolor: | Biało-pomarańczowy |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1.65 |
| 43 | |
| Materiał: | ABS, Magnes, Metal, PC, PP, TPE |
| Wypustki: | Tak |
| Typ: | Czołowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [g]: | 57 |
| Źródło światła: | LED |
| Czas pracy [h]: | 20 |
| Wymiary [mm]: | 14 x 6 x 6 |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wykonanie: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Funkcje: | Regulacja temperatury, Obrotowa podstawa, Bezpieczny w dotyku, Sygnał dźwiękowy, Wskaźnik poziomu wody... |
| 1800 | |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
Zakres od A do G
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Funkcje: | Zmiana kierunku otwierania drzwi, Szybkie chłodzenie, Szybkie zamrażanie, Komora zero, Ekologiczna... |
| 203 x 59.5 x 67.5 | |
| 111 kWh = 127.65 zł | |
| Pełny No Frost | |
| 33 | |
| Elektroniczne | |
| 203 |
Zakres od A do G
| Rodzaj produktu: | Niszczarka |
|---|---|
| Waga [kg]: | 6.3 |
| Niszczy: | Karty kredytowe, Papier, Płyty CD/DVD/Blu-ray, Spinacze, Zszywki |
| Rodzaj cięcia: | Ścinki |
| Blokada bezpieczeństwa: | Tak |
| Pojemność kosza [l]: | 20 |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 6 |
| Wyposażenie: | Brak |
| Moc silnika [W]: | 100 |
|---|---|
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 28.2 x 60 x 13 |
| Rodzaj okapu: | Do montażu w szafce teleskopowy |
| 351.2 | |
| 70 | |
| Elektroniczne | |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Czarny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Pilot |
| Dla dzieci: | Nie |
|---|---|
| Złącza: | Jack 3.5 mm |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [g]: | 890 |
| Kolor obudowy: | Szary |
| Cyfrowe | |
| Komunikacja Bluetooth: | Tak |
| Wyposażenie: | Adapter, Kabel USB |
| Kolor: | Wzór (Fortnite) |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe, USB |
| Przeznaczenie: | Android, PC |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Tak | |
| Wibracje: | Tak |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi... |
| Waga [kg]: | 2.8 |
| Średnica [cm]: | 32 |
| 62 | |
| 260 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 300 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.33 |
| Wysokość [cm]: | 9.6 |
| Moc ssąca [kPa]: | 5 |
| Czujniki: | LDS - laserowy czujnik odległości |
| Wyposażenie: | 1 x nakładka mopująca, Stacja ładująca i opróżniająca, Szczotka boczna, Zasilacz |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne, Sieciowe |
| Waga [kg]: | 4.6 |
| Midi: | Tak |
| Pitch bend: | Nie |
| Funkcja czytania nut: | Nie |
| Liczba klawiszy klawiatury [szt]: | 61 |