- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3437)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Zakres od A do G
| 51.8 x 60 x 84.5 | |
| 55 | |
| Od przodu | |
| 9 | |
| 1400 | |
| 49 kWh = 56.35 zł | |
| Zużycie wody na cykl [l]: | 49 |
| 75 | |
| Funkcje: | Funkcje parowe, Sterowanie smartfonem, Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny |
| Tak | |
| Funkcje dodatkowe: | Dodaj pranie, Ochrona przed zagnieceniami |
| Kolor: | Szary |
| 75 | |
| 84.5 |
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Smartwatch |
|---|---|
| Tak | |
| Komunikacja: | Bluetooth |
| Android, iOS | |
| 1.75 | |
| Tak | |
| Płeć: | Męska |
| Kolor: | Niebieski |
| Kształt: | Prostokątny |
| Rodzaj: | Nagrzewnica |
|---|---|
| Typ: | Elektryczny |
| Moc [W]: | 3000 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Funkcje dodatkowe: | Uchwyt do przenoszenia, Wentylator, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Wydajność maksymalna [m3/h]: | 354 |
| Funkcje: | Regulacja poziomów mocy, Sterowanie za pomocą pilota |
|---|---|
| Rodzaj: | Wentylator stojący |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Średnica śmigła [cm]: | 40 |
| Liczba poziomów mocy: | 3 |
| Funkcje dodatkowe: | Cicha praca |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Poziom hałasu [dB]: | 62 |
| Wysokość [cm]: | 130 |
| Funkcje dodatkowe: | 4 mikrofony, Bluetooth 5.4, Dedykowana aplikacja, Dolby Audio, Zasięg: 10 m |
|---|---|
| Czas pracy [h]: | do 40 |
| Bluetooth | |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 100 |
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 20000 |
| 97.5 | |
| Nie | |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Nie |
| Moc [W]: | 2000 |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Temperatura [st. C]: | 630 |
| Zużycie powietrza [l/min]: | 500 |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
|---|---|
| Typ: | Podwieszany |
| Funkcje dodatkowe: | Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
| Kolor: | Szarość skały |
| Wymiary (szer. x głęb.) [cm]: | 46 x 73 |
| Wykonanie: | Silgranit PuraDur |
| Kształt: | Prostokątny |
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3, Modem 5G, Moduł GPS |
|---|---|
| 13", 2732 x 2048px, Liquid Retina,IPS | |
| 8 | |
| Wersja systemu operacyjnego - nadrzędny: | iPadOS 18 |
| Wysokość [cm]: | 28.06 |
| Czujniki: | , Barometr, Czujniki oświetlenia zewnętrznego, Touch ID, Żyroskop trójosiowy |
| Funkcje dodatkowe: | Auto Focus, Automatyczna korekcja trapezowa (Keystone), Wbudowany akumulator, Wbudowany touchpad do sterowania |
|---|---|
| Kolor: | Srebrno-czarny |
| DLP | |
| 400 | |
| 10000:1 | |
| 950 x 540 | |
| Nie | |
| Kompatybilność: | Komputer PC, Konsola, Laptop, Smartfon |
| Wysokość [cm]: | 14.2 |
| Rodzaj montażu: | Na biurku, Wolnostojący |
| Rodzaj: | Szafka ogrodowa |
|---|---|
| Kolor: | Szaro-czarny |
| Rodzaj podstawy: | Mocowanie do podłoża |
| Kształt: | Prostokątny |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| System zamykania: | Na kłódkę |
| Dodatkowe funkcje: | Brak |
| Wysokość [cm]: | 120 |
| Pojemność [l]: | 1000 |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 26 x 71.4 |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Rodzaj okapu: | Do montażu w szafce wkłady/meblowe |
| 550 | |
| Moc silnika [W]: | 257 |
| 65 | |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Czarny |
| Rodzaj: | Orbitrek |
|---|---|
| Regulacja oporu: | Tak |
| Pomiar pulsu: | Nie |
| Długość kroku [cm]: | 39 |
| Waga koła zamachowego [kg]: | 14 |
| Maksymalna waga użytkownika [kg]: | 110 |
| Rolki transportowe: | Tak |
| Waga urządzenia [kg]: | 56 |
| Funkcje: | Monitorowanie cyklu menstruacyjnego, Monitorowanie HRV 24/7, Monitorowanie snu |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar jubilerski: | 8 |
| Obwód wewnętrzny [mm]: | 57.8 |
| Kompatybilność: | Android, iOS |
| NFC: | Nie |
| Materiał wykonania pierścienia: | Stal nierdzewna |
| Grubość [mm]: | 2.4 |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne parowanie, IP54, Odbieranie połączeń, Sterowanie dotykowe, Sterowanie muzyką |
|---|---|
| Czas pracy [h]: | do 39 |
| Bluetooth | |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 20 |
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 20000 |
| 113 | |
| Tak | |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Nie |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Rozmiar: | 75% |
| Długość [mm]: | 325 |
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth 5.4, IPX5, Kodek LDAC, Mikrofon w technologi MEMS, SBC, AAC, aptX, Sterowanie dotykowe |
|---|---|
| Czas pracy [h]: | do 7 |
| Bluetooth | |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 5 |
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 40000 |
| Tak | |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Kolor: | Granatowy |
| Tak |
| Rodzaj: | Smartwatch |
|---|---|
| Tak | |
| Komunikacja: | Bluetooth |
| Android, iOS | |
| 1.14 | |
| Nie | |
| Płeć: | Damska |
| Kolor: | Srebrny |
| Kształt: | Prostokątny |
| Rodzaj: | Półbuty robocze |
|---|---|
| Płeć: | Męska |
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar: | 44 |
| Podeszwa antypoślizgowa: | Tak |
| Właściwości antyelektrostatyczne: | Tak |
| Funkcje: | Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi, Funkcja mopowania |
|---|---|
| Rodzaj: | Odkurzacz automatyczny |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne dostosowanie do rodzaju sprzątanej powierzchni, Automatyczne parkowanie w stacji dokującej... |
| Kolor: | Szaro-zielony |
| 55 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 180 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.4 |
| Wysokość [cm]: | 10.2 |
| Moc ssąca [kPa]: | 2.6 |
| Czujniki: | Krawędzi, Odległości, Pojemnika na kurz, Przeciw zaplątaniu się w przewody, Przeszkód, Uskoku podłoża |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 20 |
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 20000 |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Kolor: | Czarno-fioletowy |
| Kompatybilność: | PC |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Podświetlenie: | Nie |
| Nie | |
| Dźwięk przestrzenny: | Nie |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Pianka |
| Możliwość powieszenia na ścianie: | Nie |
| Rodzaj dekoracji: | Figurka dekoracyjna |
| Rodzaj montażu: | Stojąca |
| Wymiary [WxSxG]: | 40 x 30 x 30 cm |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 100 |
|---|---|
| Obrotowe: | Tak |
| Podnóżek: | Nie |
| Rodzaj oparcia: | Tapicerowane |
| Kółka: | Tak |
| Dominujący kolor: | Szary |
| Materiał: | Tkanina |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Sieciowe |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 12 efektów specjalnych, Bluetooth, Cichy wentylator, Regulacja temperatury barwowej, Regulowana jasność oświetlenia... |
| Wysokość [cm]: | 7.1 |
| Temperatura barwowa [K]: | 2700 - 6500 |
| Sterowanie bezprzewodowe: | Tak |
| Mocowanie: | Bowens, ZY |
| Lampa plenerowa: | Tak |
| Płynna regulacja mocy: | Tak |
| Wskaźnik naładowania baterii: | Nie |
| Funkcje: | Ociekacz |
|---|---|
| Typ: | Wbudowywany |
| Kolor: | Onyx |
| Wymiary (szer. x głęb.) [cm]: | 50 x 78 |
| Wykonanie: | Fragranite |
| Kształt: | Prostokątny |
| Typ: | Budowlane |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do betonu, Do cegły, Do drewna, Do gwoździarek |
| Długość [mm]: | 35 |
| Grubość [mm]: | 2.6 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1005 |
| Rodzaj: | Pojemnik na fusy |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Przeznaczenie: | Do ekspresów |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Współpracuje z produktem: | Philips Baristina BAR300/00, Philips Baristina BAR300/03, Philips Baristina BAR302/20 |