- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3437)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Ręczna |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Pojemnik: | Nie |
| Rączka: | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Przeznaczenie: | Do warzyw |
| Materiał: | Silikon |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampka nocna |
| Moc [W]: | 1.5 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Wielokolorowe (RGB) |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
|---|---|
| Typ: | Ripper |
| Materiał: | Silikon |
| Rodzaj: | Na szczupaka |
| Długość [cm]: | 21 |
| Waga [g]: | 94 |
| Rodzaj: | Stojak na kierownicę |
|---|---|
| Przeznaczenie: | PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X |
| Typ: | Stojąca |
|---|---|
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Wykonanie korpusu: | Silgranit |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Wyciągana wylewka: | Tak |
| Waga [g]: | 650 |
|---|---|
| 50 - 204800 | |
| Tak | |
| Łączność bezprzewodowa: | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| micro USB, USB Typ-C | |
| Kolor obudowy: | Srebrno-czarny |
| Zasilanie: | Akumulator |
|---|---|
| 350 | |
| 8.5 | |
| Nie | |
| 20 | |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 100 |
| Oświetlenie: | Przód, Tył |
| Tak | |
| 36 | |
| 7.8 | |
| Przeznaczenie: | Dla dorosłych |
| Zasilanie: | Akumulator |
|---|---|
| 350 | |
| 8.5 | |
| Nie | |
| 20 | |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 100 |
| Oświetlenie: | Przód, Tył |
| Tak | |
| 36 | |
| 7.8 | |
| Przeznaczenie: | Dla dorosłych |
| Rodzaj: | Stacjonarne |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [g]: | 2360 |
| Cyfrowe DAB, Cyfrowe DAB+, Internetowe | |
| Zakresy fal radiowych: | DAB, DAB+, FM |
| Dźwięk: | Stereo |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Złącza: | AUX, Jack 3.5 mm |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Sterowanie: | Automatyczne |
|---|---|
| Prędkość obrotowa [RPM]: | 33, 45 |
| Złącze USB: | Nie |
| Przedwzmacniacz: | Tak |
| Głośniki: | Nie |
| Bluetooth: | Nie |
Zakres od A do G
| Zasilanie: | AC 100 - 240 V; 50/60 Hz |
|---|---|
| Tak | |
| 120 Hz | |
| Dla graczy: | Tak |
| Tuner: | Analogowy, , , , , |
| , , | |
| HDMI x4, USB x3 | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Zakres od A do G
| Zasilanie: | Akumulator |
|---|---|
| 350 | |
| 8.5 | |
| Tak | |
| 20 | |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 100 |
| Oświetlenie: | Przód, Tył |
| Tak | |
| 36 | |
| 7.5 | |
| Przeznaczenie: | Dla dorosłych |
| Moc silnika [W]: | 130 |
|---|---|
| Mechaniczne | |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 30.5 x 59.5 x 16.1 |
| Rodzaj okapu: | Do montażu w szafce teleskopowy |
| 333.7 | |
| 65 | |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Czarny |
| Rodzaj roweru: | Pionowy |
|---|---|
| Magnetyczny | |
| Waga koła zamachowego [kg]: | 7 |
| Pomiar pulsu: | Tak |
| Do budowania formy |
| Typ: | Podstawkowe |
|---|---|
| Nie | |
| Impedancja [Ω]: | 10000 |
| Pasmo przenoszenia [Hz]: | 40 - 36000 |
| Skuteczność [dB]: | 107 |
| Liczba kolumn w zestawie: | 1 |
| Przeznaczenie: | Studyjne |
| Zasilanie: | Akumulator |
|---|---|
| 350 | |
| 8.5 | |
| Nie | |
| 20 | |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 100 |
| Oświetlenie: | Przód, Tył |
| Tak | |
| 36 | |
| 7.8 | |
| Przeznaczenie: | Dla dorosłych |
| Układ graficzny: | GeForce GTX 1060 |
|---|---|
| Pamięć: | 3 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR5 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 3.0 x16 |
| Długość [mm]: | 183 |
| Typ: | Montowany na równi z blatem, Wpuszczany |
|---|---|
| Wymiary (szer. x głęb.) [cm]: | 50.5 x 55 |
| Wykonanie: | Stal |
| Zasilanie: | Akumulator |
|---|---|
| 350 | |
| 8.5 | |
| Nie | |
| 20 | |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 100 |
| Oświetlenie: | Przód, Tył |
| Tak | |
| 36 | |
| 7.8 | |
| Przeznaczenie: | Dla dorosłych |
| Typ: | Długi rękaw |
|---|---|
| Materiał: | Polar, Poliester, Spandex |
| Rodzaj: | Koszulka |
| Płeć: | Męska |
| Rozmiar: | XL |
| Typ roweru: | Szosowe |
| Liczba kieszeni: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Elementy odblaskowe, Materiał wiatroszczelny, Polarowa podszewka, Taśma zapobiegająca podwijaniu |
| Rodzaj roweru: | Pionowy |
|---|---|
| Magnetyczny | |
| Waga koła zamachowego [kg]: | 6 |
| Pomiar pulsu: | Tak |
| Do budowania formy |
| Moc silnika [W]: | 260 |
|---|---|
| Dotykowe, | |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 50 x 39 x 81.7 |
| Rodzaj okapu: | Kominowy przyścienny tuba |
| 430 | |
| Wydajność maksymalna [m3/h] (tryb turbo): | 680 |
| 61 | |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Czarny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna Cromargan, Szkło, Tworzywo sztuczne |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Rodzaj: | Pojemnik |
| Długość [cm]: | 9.7 |
| Pojemność [ml]: | 1500 |
| Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: | Nie |
| Typ: | Podstawkowe, Ścienne |
|---|---|
| Impedancja [Ω]: | 6 |
| Pasmo przenoszenia [Hz]: | 85 - 25000 |
| Skuteczność [dB]: | 87 |
| Liczba kolumn w zestawie: | 2 |
| Przeznaczenie: | Do kina domowego |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Cechy dodatkowe: | Cichy mechanizm, Efekt 3D, Na tarczy widoczne są cyfry 3, 6, 9 i 12, Wyraziste czarne wskazówki |
| Tarcza: | Analogowa |
| Wymiary (SxW) [cm]: | Dowolna x Dowolna |
| Rodzaj: | Stojąca |
|---|---|
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Wykonanie korpusu: | Chromowe, Mosiądz |
| Przeznaczenie: | Umywalkowa |
| Wyciągana wylewka: | Nie |