- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3495)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| DLP | |
| 400 | |
| 10000:1 | |
| 950 x 540 | |
| Nie | |
| Tak | |
| Kolor: | Srebrno-czarny |
| Sterowanie: | Dotykowe, Pilot |
| Kompatybilność: | Komputer PC, Konsola, Laptop, Smartfon |
| Wysokość [cm]: | 14.2 |
| Wyposażenie: | Etui podróżne, Pilot, Statyw, Zasilacz |
| Rodzaj montażu: | Na biurku, Wolnostojący |
| Tak |
| 13", 2732 x 2048px, Liquid Retina,IPS | |
| 1000 | |
| 8 | |
| Apple M3, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego - nadrzędny: | iPadOS 18 |
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3, Modem 5G, Moduł GPS |
| Złącza: | Złącze USB |
| Wysokość [cm]: | 28.06 |
| Czujniki: | , Barometr, Czujniki oświetlenia zewnętrznego, Touch ID, Żyroskop trójosiowy |
| Wyposażenie: | Przewód USB‑C do ładowania (1 m) |
| Rodzaj: | Szafka ogrodowa |
|---|---|
| Rodzaj podstawy: | Mocowanie do podłoża |
| Kształt: | Prostokątny |
| Kolor: | Szaro-czarny |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| System zamykania: | Na kłódkę |
| Dodatkowe funkcje: | Brak |
| Wysokość [cm]: | 120 |
| Pojemność [l]: | 1000 |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 26 x 71.4 |
|---|---|
| Rodzaj okapu: | Do montażu w szafce wkłady/meblowe |
| 550 | |
| Wydajność maksymalna [m3/h] (tryb turbo): | 650 |
| Moc silnika [W]: | 257 |
| 65 | |
| Mechaniczne | |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Czarny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rozmiar jubilerski: | 8 |
| Obwód wewnętrzny [mm]: | 57.8 |
| Kompatybilność: | Android, iOS |
| NFC: | Nie |
| Materiał wykonania pierścienia: | Stal nierdzewna |
| Funkcje: | Monitorowanie cyklu menstruacyjnego, Monitorowanie HRV 24/7, Monitorowanie snu |
| Wyposażenie: | Kabel magnetyczny |
| Grubość [mm]: | 2.4 |
| Rodzaj: | Orbitrek |
|---|---|
| Magnetyczny | |
| Pomiar pulsu: | Nie |
| Długość kroku [cm]: | 39 |
| Waga koła zamachowego [kg]: | 14 |
| Maksymalna waga użytkownika [kg]: | 110 |
| Rolki transportowe: | Tak |
| Waga urządzenia [kg]: | 56 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Dedykowane: | Do telefonów |
| Czas pracy [h]: | do 39 |
| Bluetooth | |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 20 |
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 20000 |
| 113 | |
| Tak | |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Wyposażenie: | Etui z funkcją ładowania, Kabel USB-A / USB-C, Słuchawki |
| Bezprzewodowe: | Tak |
| Nie | |
| Waga [g]: | 4.2 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Długość [mm]: | 325 |
| Waga [g]: | 660 |
| Kolor: | Granatowy |
|---|---|
| Dedykowane: | Do telefonów |
| Czas pracy [h]: | do 7 |
| Bluetooth | |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 5 |
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 40000 |
| Tak | |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Wyposażenie: | 5 par wkładek dousznych (XS, S, M, L, XL), Etui ładujące (USB‑C), Etui podróżne, Kabel USB-A / USB-C |
| Tak | |
| Waga [g]: | 52.5 |
| Komunikacja: | Bluetooth |
|---|---|
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Kształt: | Prostokątny |
| Kolor: | Srebrny |
| Tak | |
| Android, iOS | |
| Płeć: | Damska |
| Wyposażenie: | Brak |
| Waga [g]: | 96 |
| Rodzaj: | Półbuty robocze |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Płeć: | Męska |
| Podeszwa antypoślizgowa: | Tak |
| Właściwości antyelektrostatyczne: | Tak |
| Rodzaj: | Odkurzacz automatyczny |
|---|---|
| Kolor: | Szaro-zielony |
| 55 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 180 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.4 |
| Wysokość [cm]: | 10.2 |
| Moc ssąca [kPa]: | 2.6 |
| Czujniki: | Krawędzi, Odległości, Pojemnika na kurz, Przeciw zaplątaniu się w przewody, Przeszkód, Uskoku podłoża |
| Funkcje: | Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi, Funkcja mopowania |
| Wyposażenie: | 2 x filtr, Akumulator, Narzędzie do czyszczenia szczotek, Śrubokręt, Stacja dokująca, Szczotka boczna, Szczotka główna... |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-fioletowy |
| Sterowanie: | Przyciski |
| Kompatybilność: | PC |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 20 |
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 20000 |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Podświetlenie: | Nie |
| Wyposażenie: | Kabel ładujący USB-C do USB-A (1.5 m), Odbiornik USB |
| Nie |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Pianka |
| Możliwość powieszenia na ścianie: | Nie |
| Rodzaj dekoracji: | Figurka dekoracyjna |
| Rodzaj montażu: | Stojąca |
| Wymiary [WxSxG]: | 40 x 30 x 30 cm |
| Wysokość [cm]: | 7.1 |
|---|---|
| Wyposażenie: | Kabel zasilający, Kopuła dyfuzyjna, Mini reflektor, Pokrowiec, Torba na adaptery, Uchwyt baterii, Zasilacz |
| Sterowanie bezprzewodowe: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Sieciowe |
| Lampa plenerowa: | Tak |
| Obrotowe: | Tak |
|---|---|
| Podnóżek: | Nie |
| Rodzaj oparcia: | Tapicerowane |
| Kółka: | Tak |
| Dominujący kolor: | Szary |
| Materiał: | Tkanina |
| Kształt: | Prostokątny |
|---|---|
| Kolor: | Onyx |
| Funkcje: | Ociekacz |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Wymiary (szer. x głęb.) [cm]: | 50 x 78 |
| Typ: | Wbudowywany |
| Wykonanie: | Fragranite |
| Typ: | Budowlane |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do betonu, Do cegły, Do drewna, Do gwoździarek |
| Długość [mm]: | 35 |
| Grubość [mm]: | 2.6 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1005 |
| Rodzaj: | Pojemnik na fusy |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Przeznaczenie: | Do ekspresów |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Współpracuje z produktem: | Philips Baristina BAR300/00, Philips Baristina BAR300/03, Philips Baristina BAR302/20 |
| Rodzaj: | Lampka nocna |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Materiał: | Silikon |
| Moc [W]: | 1.5 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Wielokolorowe (RGB) |
| Dla dzieci: | Tak |
| Kolor: | Czarno-stalowy |
|---|---|
| Typ: | Ręczna |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Przeznaczenie: | Do warzyw |
| Pojemnik: | Nie |
| Rączka: | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Rodzaj: | Na szczupaka |
|---|---|
| Kolor: | Bream |
| Typ: | Ripper |
| Długość [cm]: | 21 |
| Materiał: | Silikon |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Na spinning: | Tak |
| Waga [g]: | 94 |
| Komunikacja: | Brak |
|---|---|
| Rodzaj: | Stojak na kierownicę |
| Kolor: | Czarno-aluminiowy |
| Przeznaczenie: | PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X |
| Kolor: | Czarny mat |
|---|---|
| Funkcje: | Wyciągana wylewka, Obrotowa wylewka, Głowica ceramiczna, Wyciągana słuchawka |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim |
| Typ: | Stojąca |
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Wykonanie korpusu: | Silgranit |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Wyposażenie: | Akumulator, Kabel USB, Kabel zasilający, Muszla oczna, Obiektyw, Osłona stopki akcesoriów, Pasek na ramię... |
|---|---|
| Waga [g]: | 650 |
| CMOS Exmor R | |
| 50 - 204800 | |
| 5-osiowy | |
| Tak | |
| Łączność bezprzewodowa: | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Wyświetlacz: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| 350 | |
| Funkcje: | Tempomat, Kierunkowskazy, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Ładowarka |
| Zasilanie: | Akumulator |
| Przeznaczenie: | Dla dorosłych |
| do 25 | |
| 8.5 | |
| Nie | |
| 20 | |
| Oświetlenie: | Przód, Tył |
| Tak | |
| 36 | |
| 7.8 |