- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3486)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
|---|---|
| Typ: | Stojąca |
| Wykonanie korpusu: | Silgranit |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Kolor: | Czarny mat |
| Funkcje: | Wyciągana wylewka, Obrotowa wylewka, Głowica ceramiczna, Wyciągana słuchawka |
| Funkcje dodatkowe: | Głowica ceramiczna, Obrotowa wylewka, Wyciągana słuchawka |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim |
| CMOS Exmor R | |
| 50 - 204800 | |
| 5-osiowy | |
| Tak | |
| Łączność bezprzewodowa: | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| micro USB, USB Typ-C | |
| Kolor obudowy: | Srebrno-czarny |
| Wyposażenie: | Akumulator, Kabel USB, Kabel zasilający, Muszla oczna, Obiektyw, Osłona stopki akcesoriów, Pasek na ramię... |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje: | Tempomat, Kierunkowskazy, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
| do 25 | |
| 350 | |
| 8.5 | |
| Nie | |
| 20 | |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 100 |
| Oświetlenie: | Przód, Tył |
| 36 | |
| 7.8 | |
| Zasilanie: | Akumulator |
| Przeznaczenie: | Dla dorosłych |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowy podest, Bluetooth, Prędkościomierz, Rozkładana stopka, Światła odblaskowe... |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Ładowarka |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje: | Tempomat, Kierunkowskazy, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
| do 25 | |
| 350 | |
| 8.5 | |
| Nie | |
| 20 | |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 100 |
| Oświetlenie: | Przód, Tył |
| 36 | |
| 7.8 | |
| Zasilanie: | Akumulator |
| Przeznaczenie: | Dla dorosłych |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowy podest, Bluetooth, Prędkościomierz, Rozkładana stopka, Światła odblaskowe... |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Ładowarka |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Cyfrowe DAB, Cyfrowe DAB+, Internetowe | |
| Zakresy fal radiowych: | DAB, DAB+, FM |
| Dźwięk: | Stereo |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Rodzaj: | Stacjonarne |
| Złącza: | AUX, Jack 3.5 mm |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne strojenie, Data, DLNA, Format czasu: 12/24 godziny, Obsługa formatów audio: MP3/AAC/FLAC/WMA/WAV/AAC+... |
| Wyposażenie: | Bateria, Kabel AUX, Kabel sieciowy, Pilot |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Napęd: | Paskowy |
| Prędkość obrotowa [RPM]: | 33, 45 |
| Złącze USB: | Nie |
| Przedwzmacniacz: | Tak |
| Głośniki: | Nie |
| Bluetooth: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Aluminiowy talerz |
| Wyposażenie: | Kabel phono, Mata filcowa, Osłona przeciwpyłowa, Pojedynczy adapter 7", Zasilacz |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Nagrywanie na USB, LG EVO |
|---|---|
| Zasilanie: | AC 100 - 240 V; 50/60 Hz |
| Tak | |
| 77" OLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| 120 Hz | |
| Tak | |
| System operacyjny: | webOS TV |
| Dla graczy: | Tak |
| Tuner: | Analogowy, , , , , |
| , , | |
| HDMI x4, USB x3 | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | , Alexa, Apple Home, , Google Assistant, Google Home... |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający, Pilot, Podstawa |
| α9 AI 4K Gen8 |
Zakres od A do G
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje: | Tempomat, Amortyzacja, Kierunkowskazy, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
| do 25 | |
| 350 | |
| 8.5 | |
| Tak | |
| 20 | |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 100 |
| Oświetlenie: | Przód, Tył |
| 36 | |
| 7.5 | |
| Zasilanie: | Akumulator |
| Przeznaczenie: | Dla dorosłych |
| Funkcje dodatkowe: | Łączność BT przy pomocy dedykowanej aplikacji |
| Wyposażenie: | 4 śrubki, Adapter do pompowania, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Klucz imbusowy, Ładowarka |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Typ: | Wpuszczany |
|---|---|
| Kolor: | Grafitowy metalik |
| Funkcje: | Otwór na baterię, Ociekacz, Automatyczny korek, Podłączenie do zmywarki, Właściwości antyseptyczne... |
| Wymiary (szer. x głęb.) [cm]: | 50 x 82 |
| Funkcje dodatkowe: | Nie przyjmuje zapachów, Odporność na szok termiczny, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury... |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Maskownica i osprzęt w kolorze stali |
| Moc silnika [W]: | 130 |
|---|---|
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 30.5 x 59.5 x 16.1 |
| 333.7 | |
| 65 | |
| Kolor (wykończenie): | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Włącznik i wyłącznik oświetlenia |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Typ: | Wbudowywany |
|---|---|
| Kolor: | Kamienny szary |
| Funkcje: | Ociekacz, Automatyczny korek, Odporność na promieniowanie ultrafioletowe, Odporność na uderzenia... |
| Wymiary (szer. x głęb.) [cm]: | 50 x 62 |
| Funkcje dodatkowe: | Higieniczna powierzchnia, Odporność na powstawanie plam, Odporność na promieniowanie ultrafioletowe... |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Zestaw odpływowy |
| Rodzaj roweru: | Pionowy |
|---|---|
| Ćwiczone partie mięśni: | Łydki, Pośladki, Uda |
| Magnetyczny | |
| Waga koła zamachowego [kg]: | 7 |
| Pomiar pulsu: | Tak |
| Do budowania formy |
| Typ: | Podstawkowe |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Nie | |
| Moc znamionowa RMS (tryb dookólny) [W]: | 60 |
| Impedancja [Ω]: | 10000 |
| Skuteczność [dB]: | 107 |
| Liczba kolumn w zestawie: | 1 |
| Przeznaczenie: | Studyjne |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający, Podkładki antywibracyjne |
| Komunikacja: | Przewodowa |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje: | Tempomat, Kierunkowskazy, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
| do 25 | |
| 350 | |
| 8.5 | |
| Nie | |
| 20 | |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 100 |
| Oświetlenie: | Przód, Tył |
| 36 | |
| 7.8 | |
| Zasilanie: | Akumulator |
| Przeznaczenie: | Dla dorosłych |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowy podest, Bluetooth, Prędkościomierz, Rozkładana stopka, Światła odblaskowe... |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Ładowarka |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Kolor: | Czarno-biały |
|---|---|
| Układ graficzny: | GeForce GTX 1060 |
| Pamięć: | 3 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR5 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 3.0 x16 |
| Długość [mm]: | 183 |
| Typ: | Montowany na równi z blatem, Wpuszczany |
|---|---|
| Kolor: | Brąz szczotkowany |
| Funkcje: | Otwór na baterię, Ochrona antykorozyjna, Odporność na wysokie temperatury, Właściwości antyseptyczne... |
| Wymiary (szer. x głęb.) [cm]: | 50.5 x 55 |
| Funkcje dodatkowe: | Nie przyjmuje zapachów, Ochrona antykorozyjna, Odporność na wysokie temperatury, Syfon Space Saver... |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje: | Tempomat, Kierunkowskazy, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
| do 25 | |
| 350 | |
| 8.5 | |
| Nie | |
| 20 | |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 100 |
| Oświetlenie: | Przód, Tył |
| 36 | |
| 7.8 | |
| Zasilanie: | Akumulator |
| Przeznaczenie: | Dla dorosłych |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowy podest, Bluetooth, Prędkościomierz, Rozkładana stopka, Światła odblaskowe... |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Ładowarka |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Typ: | Długi rękaw |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Koszulka |
| Płeć: | Męska |
| Rozmiar: | XL |
| Typ roweru: | Szosowe |
| Cechy dodatkowe: | Elementy odblaskowe, Materiał wiatroszczelny, Polarowa podszewka, Taśma zapobiegająca podwijaniu |
| Rodzaj roweru: | Pionowy |
|---|---|
| Ćwiczone partie mięśni: | Łydki, Pośladki, Uda |
| Magnetyczny | |
| Waga koła zamachowego [kg]: | 6 |
| Pomiar pulsu: | Tak |
| Do rekreacji |
| Rodzaj roweru: | Pionowy |
|---|---|
| Ćwiczone partie mięśni: | Łydki, Pośladki, Uda |
| Magnetyczny | |
| Waga koła zamachowego [kg]: | 6 |
| Pomiar pulsu: | Tak |
| Do budowania formy |
| Moc silnika [W]: | 260 |
|---|---|
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 50 x 39 x 81.7 |
| 430 | |
| 61 | |
| Kolor (wykończenie): | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Regulacja natężenia oświetlenia, Timer |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Typ: | Podstawkowe, Ścienne |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Impedancja [Ω]: | 6 |
| Skuteczność [dB]: | 87 |
| Liczba kolumn w zestawie: | 2 |
| Przeznaczenie: | Do kina domowego |
| Wyposażenie: | Brak |
| Komunikacja: | Przewodowa |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Cechy dodatkowe: | Cichy mechanizm, Efekt 3D, Na tarczy widoczne są cyfry 3, 6, 9 i 12, Wyraziste czarne wskazówki |
| Tarcza: | Analogowa |
| Wyposażenie: | 1 x zegar |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
|---|---|
| Rodzaj: | Stojąca |
| Wykonanie korpusu: | Chromowe, Mosiądz |
| Kolor: | Chrom |
| Funkcje: | Głowica ceramiczna |
| Przeznaczenie: | Umywalkowa |
| Funkcje dodatkowe: | Głowica ceramiczna |
| Wyposażenie: | Aerator, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Typ: | Parowy |
|---|---|
| Kolor: | Biało-czarny |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj: | Parownica |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Moc [W]: | 2200 |
| 0.5, 1.3 | |
| Wyposażenie: | 1 x ściereczka z mikrofibry do dyszy ręcznej, 2 rury przedłużające (2 x 0.5 m), 2 x ściereczka podłogowa z mikrofibry... |
| Typ: | Do chleba, Do filetowania, Do wędlin, Szefa kuchni, Uniwersalny |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw noży |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Ostrze: | Stal nierdzewna |
| Rękojeść: | Stal nierdzewna |
| Liczba elementów [szt]: | 6 |
| Długość ostrza [cm]: | 13, 15.5, 20.5 |
| Funkcje: | Grill (opiekacz), Termoobieg |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 35 programów automatycznych, Dotykowy ekran, Elektroniczna regulacja temperatury, Grzanie intensywne... |
| Wyposażenie: | 1 półka siatkowa, 1 taca ceramiczna do mikrofal, 2 półki blaszane, Instrukcja obsługi w języku polskim... |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.5 x 45.4 x 57 |
| 50 | |
| Wykonanie wnętrza piekarnika: | |
| Elektryczny z mikrofalą | |
| Drabinkowe | |
| Kolor frontu: | Srebrno-czarny |
| Typ: | Wbudowywany |
|---|---|
| Kolor: | Biały polarny |
| Funkcje: | Ociekacz, Automatyczny korek, Odporność na uderzenia, Odporność na zarysowania, Odporność na przebarwienia... |
| Wymiary (szer. x głęb.) [cm]: | 50 x 78 |
| Funkcje dodatkowe: | Higieniczna powierzchnia, Montaż bez użycia dodatkowych narzędzi, Nie traci koloru, Odporność na powstawanie plam... |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Zestaw odpływowy |
| Tak | |
| Głośniki: | Tak |
| iPadOS | |
| Złącza: | Złącze USB |
| Kolor obudowy: | Gwiezdna czerń |
| Wyposażenie: | Przewód USB‑C do ładowania (1 m) |
| 13", 2752 x 2064px, OLED,Ultra Retina XDR | |
| 256 | |
| 12 | |
| Apple M5, 9-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego - nadrzędny: | iPadOS 26 |
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 6.0, Modem Nie |