- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (116)
AGD (4)
AGD do zabudowy (2)
AGD małe (343)
Komputery i tablety (221)
Smartfony i zegarki (4238)
Foto i kamery (35)
Gaming (10)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Przeznaczenie: | Do brzucha |
|---|---|
| Rodzaj masażu: | EMS (Elektryczna stymulacja mięśni), Punktowy, Rozgrzewajacy |
| Ilość trybów masażu: | 7 |
| Nakładki: | Brak |
| Konstrukcja: | Bezprzewodowy, Łatwy do czyszczenia materiał, Łatwy w przechowywaniu, Lekka konstrukcja, Regulowany rozmiar... |
| Funkcje: | Łagodzenie bólu rany pooperacyjnej, Ułatwia wczesne wykonywane ćwiczeń gimnastycznych wzmacniających mięśnie brzucha... |
|---|---|
| Rozmiar: | L |
| Materiał wykonania: | Lateks, Poliamid, Poliester |
| Kolor: | Beżowy |
| Rodzaj urządzenia: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | TPU |
| Kolor: | Granatowy |
| Rodzaj urządzenia: | |
|---|---|
| Rozmiar: | 42 mm, 44 mm, 45 mm, 49 mm |
| Marka smartwatcha: | Apple |
| Seria smartwatcha: | , |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Silikon |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj urządzenia: | |
|---|---|
| Rozmiar: | 20 mm |
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | , , , , , |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Silikon |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj urządzenia: | |
|---|---|
| Rozmiar: | 20 mm |
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | , , , , , |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Silikon |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj urządzenia: | |
|---|---|
| Rozmiar: | 20 mm |
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | , , , , , |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Silikon |
| Kolor: | Miętowy |
| Rodzaj urządzenia: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Apple |
| Seria smartwatcha: | , |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Elastan, Nylon |
| Kolor: | Piaskowy |
| Rozmiar: | 16 mm |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar: | 15 mm |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Granatowy |
| Rozmiar: | 20mm |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Silikon |
| Kolor: | Beżowy |
| Rozmiar: | 22 mm |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Samsung |
| Seria smartwatcha: | |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Silikon |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Rozmiar: | 22 mm |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Silikon |
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar: | 18 mm |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Beżowy |
| Rozmiar: | 22 mm |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Skóra ekologiczna |
| Kolor: | Brązowy |
| Rozmiar: | 22 mm |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Fioletowy |
| Rozmiar: | 18 mm |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Inny metal |
| Kolor: | Różowy |
| Rozmiar: | 22 mm |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Różowy |
| Rozmiar: | 22 mm |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Biały |
| Rozmiar: | 22 mm |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Silikon |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Rozmiar: | 18 mm |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garett |
| Seria smartwatcha: | |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Tkanina |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Rozmiar: | 20 mm |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Rozmiar: | 16 mm |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Inny kolor |
| Rozmiar: | 14 mm |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar: | 20mm |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Inny metal |
| Kolor: | Srebrny |
| Rozmiar: | 18 mm |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Niebieski |