- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (116)
AGD (4)
AGD do zabudowy (2)
AGD małe (343)
Komputery i tablety (221)
Smartfony i zegarki (4238)
Foto i kamery (35)
Gaming (10)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Pas ciążowy |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Rozmiar [cm]: | 90-110 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Informacje dodatkowe: | Dopasowują się do ruchów ciała, Ergonomiczny kształt, Materiał delikatny dla skóry, Oddychające... |
| Rodzaj: | Przyczepka rowerowa |
|---|---|
| Materiał: | Poliester |
| Nośność: | 42 kg |
| Pasy bezpieczeństwa: | Tak |
| Rozmiar kół: | 20" |
| Wentylacja: | Tak |
| Regulacja oparcia: | Tak |
| Ochrona przed warunkami atmosferycznymi: | Tak |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 20 mm |
| Materiał: | Silikon |
| Marka smartwatcha: | Garett |
| Seria smartwatcha: | , , , , , , , , |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 22 mm |
| Materiał: | Silikon |
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | , , , , , , , , , |
38,95 zł
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 45 mm |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Marka smartwatcha: | Apple |
| Seria smartwatcha: | , , |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 22 mm |
| Materiał: | Silikon |
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | |
| Kompatybilność: | Garmin Instinct, Garmin Instinct Solar, Garmin Instinct Solar Camo Edition, Garmin Instinct Solar Surf Edition... |