- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (708)
AGD (201)
AGD do zabudowy (149)
AGD małe (271)
Komputery i tablety (696)
Smartfony i zegarki (1627)
Foto i kamery (100)
Gaming (160)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Liczba biegów: | 2 |
| Ilość mieszadeł: | 1 |
| Opakowanie: | Karton |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Funkcje: | Mieszadło, Regulacja prędkości |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Rodzaj: | Powerbank |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego, Zasilanie urządzenia, Zwiększenie zasięgu pracy |
| Kompatybilność: | Hutt A1, Hutt C65, Hutt C7, Hutt W9 |
| Funkcje dodatkowe: | Ochrona przed przeciążeniem, Ochrona przed przegrzaniem, Ochrona przed przeładowaniem |
| Akumulatorowe | |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
| 15.5 | |
| Tak | |
| Nie | |
| Tak | |
| Kompatybilność seria: | Karcher Battery Power Profesional 36V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Energia udaru [J]: | 1.8 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Maksymalna średnica wiercenia w drewnie [mm]: | 30 |
| Maksymalna średnica wiercenia w betonie [mm]: | 20 |
| Opakowanie: | Torba |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Blokada wrzeciona: | Tak |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Tak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Opakowanie: | Karton |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Długość skoku [mm]: | 26 |
| Typ brzeszczotu: | Z uchwytem typu T |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Funkcje dodatkowe: | Beznarzędziowa wymiana brzeszczotu, Łagodny start, Odsysanie pyłu |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Gardena Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czerwono-czarny |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 250 | |
| Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Liczba biegów: | 2 |
| Opakowanie: | Walizka |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Opakowanie: | Blister |
|---|---|
| Rodzaj: | Taśma montażowa |
| Przeznaczenie: | Mocowanie |
| Długość [m]: | 1.5 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Liczba biegów: | 2 |
| Opakowanie: | Karton |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Liczba biegów: | 2 |
| Opakowanie: | Karton |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Opakowanie: | Karton |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Tak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Efekty dźwiękowe: | Tak |
|---|---|
| Efekty świetlne: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Programowanie, Wbudowany mikrofon |
| Zdalnie sterowany: | Tak |
| Rodzaj: | Zasilacz |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Funkcje dodatkowe: | Płynne i ciche zasilanie, System ANC II |
| Rodzaj: | Zasilacz |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Funkcje dodatkowe: | Płynne i ciche zasilanie, System ANC II |
| Rodzaj: | Zasilacz |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Funkcje dodatkowe: | Płynne i ciche zasilanie, System ANC II |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Typ: | Taktyczna |
| Źródło światła: | LED |
| Siła światła [lm]: | 200 |
| Czas pracy [h]: | 2.5 |
| Waga [g]: | 113 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Energia udaru [J]: | 3.2 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
| Maksymalna średnica wiercenia w betonie [mm]: | 28 |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
|---|---|
| Waga [g]: | 320 |
| Napięcie [V]: | 18 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Einhell |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 3 |