- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (710)
AGD (201)
AGD do zabudowy (149)
AGD małe (271)
Komputery i tablety (696)
Smartfony i zegarki (1369)
Foto i kamery (100)
Gaming (163)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Topologia: | |
|---|---|
| Moc skuteczna [W]: | 1200 |
| Moc pozorna [VA]: | 2000 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 5 |
| Zabezpieczenia: | Przeciwprzepięciowe, Przeciwzwarciowe, Termiczne |
| Waga [kg]: | 11.5 |
| 380 | |
| 30 - 75 | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| 40 | |
| Waga [kg]: | 15.8 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| 2 x 4 |
| Typ: | Elektryczna |
|---|---|
| Manometr: | Tak |
| Kompatybilny wentyl: | Presta, Schrader |
| Materiał: | ABS, PC |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 10.3 |
| Długość [mm]: | 162 |
| Kolor: | Czarno-zielony |
Sugerowana cena producenta:
359 zł
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Robot sprzątający |
| 230 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 240 |
| Moc ssąca [kPa]: | 25 |
| Czujniki: | Krawędzi, LDS - laserowy czujnik odległości, System wykrywania dywan / twarda podłoga, Uskoku podłoża, Zderzenia |
| 340 | |
| 25 - 65 | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| 35 | |
| Waga [kg]: | 11.2 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| 4 |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Trzecia szuflada, Połowa załadunku, Automatyczne otwieranie drzwi |
|---|---|
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 44.8 x 81.5 x 55 |
| 10 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 42 |
| 51 kWh = 65.79 zł | |
| Zużycie wody na cykl w programie EKO [l/cykl]: | 8.5 |
Zakres od A do G
| Typ obudowy: | |
|---|---|
| Topologia: | |
| Kształt napięcia wyjściowego: | Sinusoida modyfikowana |
| Moc skuteczna [W]: | 600 |
| Moc pozorna [VA]: | 1000 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 4 |
| Gniazda wyjściowe: | IEC - 2 szt., Schuko - 2 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciwprzepięciowe, Przeciwzwarciowe, Termiczne |
| Kolor: | Czarny |
| Waga [kg]: | 7.8 |
| Pojemność akumulatora [Ah]: | 2 x 7 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Wyposażenie: | Papier ścierny, Płyta szlifierska z mocowaniem na rzep |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Średnica oscylacyjna [mm]: | 1.6 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 22000 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| 2.5 |
| Typ obudowy: | |
|---|---|
| Topologia: | |
| Kształt napięcia wyjściowego: | Sinusoidalny |
| Moc skuteczna [W]: | 1400 |
| Moc pozorna [VA]: | 2000 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 5 |
| Gniazda wyjściowe: | IEC - 1 szt., Schuko - 4 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciwprzepięciowe, Przeciwzwarciowe, Termiczne |
| Kolor: | Czarny |
| Waga [kg]: | 11 |
| Pojemność akumulatora [Ah]: | 2 x 9 |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Trzecia szuflada, Automatyczne otwieranie drzwi |
|---|---|
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 44.8 x 81.5 x 55 |
| 10 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 44 |
| 59 kWh = 76.11 zł | |
| Zużycie wody na cykl w programie EKO [l/cykl]: | 8.5 |
Zakres od A do G
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Wyposażenie: | Adapter, Prowadnica, Tarcza |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2.9 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 4300 |
| Średnica tarczy [mm]: | 160 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Robot sprzątający |
| 230 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 240 |
| Moc ssąca [kPa]: | 25 |
| Czujniki: | Krawędzi, LDS - laserowy czujnik odległości, System wykrywania dywan / twarda podłoga, Uskoku podłoża, Zderzenia |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Trzecia szuflada, Połowa załadunku, Automatyczne otwieranie drzwi |
|---|---|
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.8 x 80.5 x 55 |
| 14 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 45 |
| 54 kWh = 62.1 zł | |
| Zużycie wody na cykl w programie EKO [l/cykl]: | 8.2 |
Zakres od A do G
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw akcesoriów |
| Współpracuje z produktem: | Canpol Babies PowerPump |
| Zawartość zestawu: | 1 x membrana, 1 x silikonowy zawór zwrotny, Membrana |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Trzecia szuflada, Połowa załadunku, Automatyczne otwieranie drzwi |
|---|---|
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.8 x 80.5 x 55 |
| 14 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 45 |
| 54 kWh = 62.1 zł | |
| Zużycie wody na cykl w programie EKO [l/cykl]: | 8.2 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Trzecia szuflada, Połowa załadunku, Automatyczne otwieranie drzwi |
|---|---|
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.8 x 81.5 x 55 |
| 14 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 42 |
| 54 kWh = 69.66 zł | |
| Zużycie wody na cykl w programie EKO [l/cykl]: | 9.5 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Funkcje: | Trzecia szuflada, Automatyczne otwieranie drzwi |
|---|---|
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 44.8 x 81.5 x 55 |
| 10 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 44 |
| 59 kWh = 76.11 zł | |
| Zużycie wody na cykl w programie EKO [l/cykl]: | 8.5 |
Zakres od A do G
| Moc [W]: | 3000 |
|---|---|
| Sprawność: | 92% |
| Moc szczytowa [W]: | 6000 |
| Liczba gniazd [szt.]: | 1 x USB, 2 x SCHUKO |
| Napięcie wyjściowe (maks.) [V]: | 230 |
| Zakres napięcia wejściowego [V]: | 24 |
| Moc [W]: | 500 |
|---|---|
| Sprawność: | 88% |
| Moc szczytowa [W]: | 1000 |
| Liczba gniazd [szt.]: | 1 x SCHUKO, 1 x USB |
| Napięcie wyjściowe (maks.) [V]: | 230 |
| Zakres napięcia wejściowego [V]: | 12 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ: | Akumulatorowy |
| Rodzaj: | Kompresor |
| Napięcie [V]: | 18 |
| Wyposażenie: | Adapter, Akcesoria do pompowania, Zawór |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Wydajność [l/min]: | 30 |
| Kółka transportowe: | Nie |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Pojemność akumulatora [Ah]: | 1.5 |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Dewalt |
| Kompatybilność seria: | 18V XR, PowerStack, XR Flexvolt, XR Flexvolt 54V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 8 |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Trzecia szuflada, Automatyczne otwieranie drzwi |
|---|---|
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 44.8 x 81.5 x 57.3 |
| 10 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 44 |
| 51 kWh = 58.65 zł | |
| Zużycie wody na cykl w programie EKO [l/cykl]: | 8.7 |
Zakres od A do G
| 2x akumulator w zestawie | |
| Wyposażenie: | Akumulator (2 szt.), Klucz do wymiany tarczy, Kufer transportowy, Ładowarka wielonapięciowa XR, Rękojeść boczna |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.75 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 9000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Kompatybilność seria: | PowerStack |
| 5 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Wyposażenie: | 2 akumulatory, Kufer transportowy, Ładowarka, Magnetyczny uchwyt bitów, Rękojeść boczna, Zaczep do paska |
| Moc [W]: | 1530 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.85 |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
| Typ uchwytu: | 1/2" |
| 5 |