- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (710)
AGD (201)
AGD do zabudowy (149)
AGD małe (271)
Komputery i tablety (696)
Smartfony i zegarki (1369)
Foto i kamery (100)
Gaming (163)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 2300 |
|---|---|
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 1356 |
| Typ uchwytu: | 1/2" |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2.9 |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 16.1 |
|---|---|
| Akumulator w zestawie | |
| 25 - 65 | |
| 460 | |
| Centralna (5-stopniowa) | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| 50 | |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Trzecia szuflada, Połowa załadunku, Automatyczne otwieranie drzwi |
|---|---|
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 43 |
| 54 kWh = 69.66 zł | |
| Zużycie wody na cykl w programie EKO [l/cykl]: | 8.4 |
Zakres od A do G
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1.5 |
| Typ: | Akumulatorowy |
| Wydajność [l/min]: | 30 |
| Rodzaj: | Kompresor |
| Wymiary [cm]: | 23.5 x 75 x 20.5 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Waga [kg]: | 10.8 |
|---|---|
| 25 - 65 | |
| 320 | |
| Centralna (5-stopniowa) | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| 35 | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Przeznaczenie: | Do czujników, Do sterowania energią |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Kolor: | Czerwony |
| Komunikacja: | , Matter, , |
| Dedykowana aplikacja: | Shelly Smart Control |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Trzecia szuflada, Automatyczne otwieranie drzwi |
|---|---|
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 44 |
| 75 kWh = 96.75 zł | |
| Zużycie wody na cykl w programie EKO [l/cykl]: | 9.8 |
Zakres od A do G
| Typ: | Elektryczna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Kompatybilny wentyl: | Presta, Schrader |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 10.3 |
| Długość [mm]: | 154 |
| Waga [g]: | 450 |
| Ilość urządzeń w zestawie: | 2 |
|---|---|
| Ilość elementów zestawu: | 6 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Opakowanie: | Walizka |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | 18V XR, PowerStack |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2.8 |
| Typ: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Sekator do gałęzi |
| Wysięgnik: | Tak |
| Kolor: | Czarno-czerwono-zielony |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Długość całkowita [mm]: | 1800 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Autodozowanie, Trzecia szuflada, Połowa załadunku, Automatyczne otwieranie drzwi |
|---|---|
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 42 |
| 54 kWh = 69.66 zł | |
| Zużycie wody na cykl w programie EKO [l/cykl]: | 8.4 |
Zakres od A do G
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2.8 |
| Typ: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Sekator do gałęzi |
| Wysięgnik: | Tak |
| Kolor: | Czarno-czerwono-zielony |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Długość całkowita [mm]: | 1800 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Sprawność: | 90% |
|---|---|
| Moc [W]: | 2000 |
| Moc szczytowa [W]: | 4000 |
| Liczba gniazd [szt.]: | 1 x USB, 2 x SCHUKO |
| Napięcie wyjściowe (maks.) [V]: | 230 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 12000 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Opakowanie: | Karton |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Kompatybilność marka: | Karcher |
| Napięcie akumulatora [V]: | 36 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1500 |
| Kompatybilność seria: | Kärcher Battery Power+ 36 V |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 1.74 |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
| Kolor: | Żółto-czarny |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 9 | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 1.95 |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
| Kolor: | Żółto-czarny |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 12.05 | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 2500 |
|---|---|
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 406 |
| Typ uchwytu: | 1/2" |
| Zastosowanie: | Do klucza udarowego |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.08 |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| 2x akumulator w zestawie | |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Autodozowanie, Trzecia szuflada, Połowa załadunku, Automatyczne otwieranie drzwi |
|---|---|
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 43 |
| 54 kWh = 62.1 zł | |
| Zużycie wody na cykl w programie EKO [l/cykl]: | 8.4 |
Zakres od A do G
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2.8 |
| Typ: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Sekator do gałęzi |
| Wysięgnik: | Nie |
| Kolor: | Czarno-czerwono-zielony |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Długość całkowita [mm]: | 1800 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Autor: | Antoine de Saint Exupery |
|---|---|
| Seria: | brak |
| Tematyka: | Bajka |
| Liczba stron: | 80 |
| Przedział wiekowy: | 9+ |
| Okładka: | Twarda |