- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (710)
AGD (201)
AGD do zabudowy (149)
AGD małe (271)
Komputery i tablety (696)
Smartfony i zegarki (1369)
Foto i kamery (100)
Gaming (163)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Żyłka | |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr/min]: | 7300 |
| Napięcie zasilające [V]: | 18 |
| 260 | |
| Waga [kg]: | 2.7 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Rodzaj: | Podkaszarka akumulatorowa |
| Typ: | Akumulatorowa |
| Szczotkowy | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Szybka zmiana trybu pracy z koszenia na przycinanie krawędzi |
| Wyposażenie: | 2 x akumulator, Głowica z żyłką, Ładowarka |
| Poziom hałasu [dB]: | 93 |
| Waga [kg]: | 2.2 |
|---|---|
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 2 |
| Maksymalna wydajność [l/h]: | 1800 |
| Maksymalna głębokość zanurzenia [m]: | 1.8 |
| Długość przewodu zasilającego [m]: | 2.5 |
| Gwint przyłącza: | 3/4 cala |
| Przeznaczenie: | Do wypompowywania - woda czysta |
Zakres od A do G
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.8 x 80.5 x 57 |
|---|---|
| 14 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 43 |
| 54 kWh = 62.1 zł | |
| Zużycie wody na cykl w programie EKO [l/cykl]: | 8.4 |
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Autodozowanie, Trzecia szuflada, Połowa załadunku, Automatyczne otwieranie drzwi |
| Funkcje dodatkowe: | BottleClean, Dodatkowe suszenie, Extra czyste, Funkcja Express, Płukanie świeżą wodą, SensorDry |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Zastosowane technologie: | 3D MultiFlex, AutoDos, AutoOpen, ComfortClose, EcoFeedback, Perfect GlassCare, Technologia EcoPower |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 45 x 85 x 60 |
|---|---|
| 9 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 48 |
| 78 kWh = 100.62 zł | |
| Zużycie wody na cykl w programie EKO [l]: | 9.5 |
Zakres od A do G
| Waga [kg]: | 1.3 |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Nie | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 150 | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Wyposażenie: | Napinacz łańcucha, Olej do łańcucha, Osłona łańcucha, Osłona prowadnicy, Prowadnica |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.1 |
|---|---|
| Rodzaj: | Sekator do gałęzi |
| Typ: | Ręczny |
| Wysięgnik: | Tak |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Zasilanie: | Ręczne |
Sugerowana cena producenta:
529 zł
| Waga [kg]: | 2.7 |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Nie | |
| Szczotkowy | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 200 | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Wyposażenie: | Łańcuch, Olej do łańcucha, Osłona łańcucha, Osłona prowadnicy, Prowadnica |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Żyłka | |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr/min]: | 8500 |
| Napięcie zasilające [V]: | 18 |
| 260 | |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Rodzaj: | Podkaszarka akumulatorowa |
| Typ: | Akumulatorowa |
| Szczotkowy | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Przycinanie krawędzi, Szybka zmiana trybu pracy z koszenia na przycinanie krawędzi |
| Wyposażenie: | Akumulator, Ładowarka |
| Poziom hałasu [dB]: | 82 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12, 15, 20 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | Gniazdo zapalniczki samochodowej |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Waga [kg]: | 11 |
|---|---|
| Topologia: | |
| Kształt napięcia wyjściowego: | Sinusoidalny |
| Moc skuteczna [W]: | 1050 |
| Moc pozorna [VA]: | 1500 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 5 |
| Gniazda wyjściowe: | IEC - 1 szt., Schuko - 4 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciwprzepięciowe, Przeciwzwarciowe, Termiczne |
| Waga [kg]: | 6.6 |
|---|---|
| 2x akumulator w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | 1/4 cala |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Wyposażenie: | 2 akumulatory, Ładowarka, Walizka na zestaw TSTAK, Wiertarko-wkrętarka udarowa, Zakrętarka udarowa |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 90, 205 |
| Funkcje: | Automatyczny wyłącznik, Blokada płytek ułatwiająca przechowywanie, Regulacja temperatury, Wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Temperatura maksymalna: | 180 stopni |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość pracy bezprzewodowej do 30 min, Technologia bezprzewodowa |
| Wyposażenie: | 1 x przewód USB |
Sugerowana cena producenta:
259 zł
| Rodzaj: | Listwa |
|---|---|
| Długość [m]: | |
| Liczba gniazd [szt]: | |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 2300 |
| Wyłącznik: | Tak |
| Filtr: | Brak |
| Prąd znamionowy [A]: | 10 |
| Waga [kg]: | 3.64 |
|---|---|
| Rodzaj: | Dmuchawa |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Miękki uchwyt |
| Wyposażenie: | 2 akumulatory Li-Ion, Ładowarka, Worek 45 l |
| 9.6 | |
| Waga [kg]: | 6.1 |
|---|---|
| Funkcje: | Zwijacz przewodu |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Funkcje dodatkowe: | Łatwe opróżnianie pojemnika |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Elementy tnące: | Nóż/noże |
|---|---|
| Waga [kg]: | 11.2 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Syneon Chip – inteligentne sterowanie energią podczas pracy |
| Poziom hałasu [dB]: | 91 |
| 25 - 65 | |
| Centralna (5-stopniowa) | |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x dyfuzor, 1 x dysza wygładzająca, 1 x koncentrator, 1 x końcówka do wygładzania |
| Zastosowane technologie: | IonicPower |
| Typ suszarki: | Cyfrowa |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 3 |
| Liczba zakresów temperatury: | 4 |
| Rodzaj: | Lejek |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy: | Nie zawiera BPA, Pasuje do każdego rozmiaru piersi i brodawek, Zapobiega urazom i otarciom brodawek |
| Współpracuje z produktem: | Canpol Babies PowerPump |
| Zawartość zestawu: | 1 x lejek (22 mm) |
| Waga [kg]: | 3 |
|---|---|
| 2x akumulator w zestawie | |
| Nie | |
| Szczotkowy | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 200 | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Wyposażenie: | 2 akumulatory, Ładowarka, Łańcuch, Olej do łańcucha, Osłona łańcucha, Osłona prowadnicy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 3.5 |
|---|---|
| 2x akumulator w zestawie | |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | 1/2" |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do prac montażowych |
| Wyposażenie: | Akumulator, Ładowarka, Skrzynia TSTAK |
| Waga [kg]: | 2.9 |
|---|---|
| 2x akumulator w zestawie | |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | 1/2" |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Wyposażenie: | Akumulator (2 szt.), Hak, Ładowarka, Walizka systemowa TSTAK |
| Elementy tnące: | Nóż/noże |
|---|---|
| Waga [kg]: | 16.1 |
| Akumulator w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | QuickFit Plus, Uchwyt do przenoszenia, Wskaźnik LED, Wskaźnik poziomu napełnienia kosza |
| 25 - 65 | |
| Centralna (5-stopniowa) | |