- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (86)
AGD (12)
AGD do zabudowy (12)
AGD małe (17)
Komputery i tablety (713)
Smartfony i zegarki (32)
Foto i kamery (17)
Gaming (16)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Rozdzielacz wody |
|---|---|
| Rozmiar gwintu: | 1", 3/4" |
| Gwint: | Wewnętrzny |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Zawór: | Tak |
| Typ podłączenia: | Gwint |
| Zastosowanie: | Połączenie węża z kranem lub innym urządzeniem |
| Interfejs: | USB Typu C 3.2 Gen. 1 |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 6 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 1 |
| Porty wyjścia: | HDMI 2.0 - 1 szt., RJ-45 (LAN) - 1 szt., USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt., USB Typ C (z Power Delivery) - 1 szt. |
| Kolor: | Srebrny |
| Rodzaj: | Trójnik |
|---|---|
| Rozmiar gwintu: | 1/2" |
| Gwint: | Zewnętrzny |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Zawór: | Nie |
| Typ podłączenia: | Quick & Easy |
| Zastosowanie: | Do zraszaczy |
| Rodzaj: | Trójnik |
|---|---|
| Rozmiar gwintu: | 1/2" |
| Gwint: | Zewnętrzny |
| Materiał: | Polipropylen |
| Zawór: | Nie |
| Typ podłączenia: | Quick & Easy |
| Zastosowanie: | Do połączenia rur |
| Rodzaj: | Trójnik |
|---|---|
| Rozmiar gwintu: | 3/4" |
| Gwint: | Wewnętrzny |
| Materiał: | Polipropylen |
| Zawór: | Nie |
| Typ podłączenia: | Quick & Easy |
| Zastosowanie: | Do zraszaczy |
| Rodzaj: | Rozdzielacz wody |
|---|---|
| Rozmiar gwintu: | 3/4" |
| Gwint: | Wewnętrzny |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Zawór: | Tak |
| Typ podłączenia: | Gwint |
| Zastosowanie: | Do ogrodu |
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik |
|---|---|
| Typ: | Ścienny |
| Obszar zastosowania: | Biuro, Dom |
| Uziemienie: | Nie |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
| Pojemność [ml]: | 75 |
|---|---|
| Liczba szt.: | 1 |
| Dodatkowe działanie: | Odświeża oddech, Przeciw próchnicy, Wybielanie zębów, Zapobieganie odkładaniu się płytki nazębnej |
| Aktywny węgiel: | Nie |
| Dla dzieci: | Nie |
| Z fluorem: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
34,90 zł
| Rodzaj: | Trójnik |
|---|---|
| Rozmiar gwintu: | 3/4" |
| Gwint: | Zewnętrzny |
| Materiał: | Polipropylen |
| Zawór: | Tak |
| Typ podłączenia: | Quick & Easy |
| Zastosowanie: | Do połączenia rur |
| Rodzaj: | Rozdzielacz wody |
|---|---|
| Rozmiar gwintu: | 1", 3/4" |
| Gwint: | Wewnętrzny |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Zawór: | Tak |
| Typ podłączenia: | Szybkozłącze |
| Zastosowanie: | Łączenie węży ogrodowych |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Złącza: | 1 x RJ-11, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x RJ-45 (LAN/WAN) |
| Częstotliwość pracy: | 2.4/5 Ghz (DualBand) |
| Obsługiwane standardy: | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Zastosowanie: | 4G (LTE), xDSL |
| Wejście na kartę SIM: | Tak |
| Nie |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Złącza: | 1 x RJ-11, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x RJ-45 2.5 Gigabit (LAN/WAN), 1 x USB Type-C, 1 x Złącze zasilania |
| Częstotliwość pracy: | 2.4/5 Ghz (DualBand) |
| Obsługiwane standardy: | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Zastosowanie: | 5G, xDSL |
| Wejście na kartę SIM: | Tak |
| Tak |
| Rodzaj: | Trójnik |
|---|---|
| Materiał: | PVC |
| Zawór: | Nie |
| Typ podłączenia: | Gwint |
| Zastosowanie: | Łączenie węży ogrodowych |
| Rodzaj: | Trójnik |
|---|---|
| Materiał: | PVC |
| Zawór: | Nie |
| Typ podłączenia: | Szybkozłącze |
| Zastosowanie: | Łączenie węży ogrodowych |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Kolor: | Biało-szary |
| Zasilanie: | Akumulatorowo-sieciowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Funkcje: | Ekran, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Rodzaj: | Trójnik |
|---|---|
| Rozmiar gwintu: | 3/4" |
| Gwint: | Zewnętrzny |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Zawór: | Nie |
| Typ podłączenia: | Quick & Easy |
| Zastosowanie: | Do połączenia rur |
| Rodzaj: | Deski magnetyczne |
|---|---|
| Wykonanie: | Drewno jesionowe |
| Kolor: | Naturalne drewno jesionowe |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 25 x 25 |
| Autor: | Hubert Włodarczyk |
|---|---|
| Język wydania: | Polski |
| Seria: | brak |
| Tematyka: | Bajka |
| Liczba stron: | 32 |
| Przedział wiekowy: | 3+ |
| Okładka: | Miękka |