- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (86)
AGD (12)
AGD do zabudowy (12)
AGD małe (17)
Komputery i tablety (713)
Smartfony i zegarki (32)
Foto i kamery (17)
Gaming (16)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Wysokość [mm]: | 255 |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Wbudowany HUB USB: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Złącza: | 4 x USB 3.2 Gen. 1 |
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Kompatybilność z Apple Find My: | Tak |
| Google Find My Device: | Tak |
| Rodzaj baterii: | CR2032 |
| Dedykowany model: | Urządzenia Apple z systemem iOS/iPadOS, Urządzenia z systemem Android |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Lokalizator |
| Kolor: | Liliowy |
|---|---|
| Kompatybilność z Apple Find My: | Tak |
| Google Find My Device: | Tak |
| Rodzaj baterii: | CR2032 |
| Dedykowany model: | Urządzenia Apple z systemem iOS/iPadOS, Urządzenia z systemem Android |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Lokalizator |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik |
| Typ: | Podwójny |
| Obszar zastosowania: | Uniwersalny |
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba gniazd [szt]: | 2 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik |
| Typ: | Potrójny |
| Obszar zastosowania: | Dom |
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba gniazd [szt]: | 3 |
| Kolor: | Biało-czarny |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik |
| Typ: | Wtyczkowe |
| Obszar zastosowania: | Biuro, Dom |
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba gniazd [szt]: | 3 |
| Kolor: | Jasnoszary |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Kompatybilność: | DJI Lito 1 |
| Typ zasilania: | USB-C |
| Złącze wyjściowe: | Port wsuwany |
| Kolor: | Jasnoszary |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Kompatybilność: | DJI Lito Series Intelligent Flight Battery Plus, DJI Lito X1 Intelligent Flight Battery |
| Typ zasilania: | USB-C |
| Złącze wyjściowe: | Port wsuwany |
| Kolor: | Turkusowy |
|---|---|
| Kompatybilność z Apple Find My: | Tak |
| Google Find My Device: | Tak |
| Rodzaj baterii: | CR2032 |
| Dedykowany model: | Urządzenia Apple z systemem iOS/iPadOS, Urządzenia z systemem Android |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Lokalizator |
| Kolor: | Jasnoszary |
|---|---|
| Kompatybilność z Apple Find My: | Tak |
| Google Find My Device: | Tak |
| Rodzaj baterii: | CR2032 |
| Dedykowany model: | Urządzenia Apple z systemem iOS/iPadOS, Urządzenia z systemem Android |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Lokalizator |
| Kolor: | Grafitowy, Granatowy, Turkusowy |
|---|---|
| Kompatybilność z Apple Find My: | Tak |
| Google Find My Device: | Tak |
| Rodzaj baterii: | CR2032 |
| Dedykowany model: | Urządzenia Apple z systemem iOS/iPadOS, Urządzenia z systemem Android |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Rodzaj: | Lokalizator |
| Kolor: | Jasnoszary, Liliowy, Różowy |
|---|---|
| Kompatybilność z Apple Find My: | Tak |
| Google Find My Device: | Tak |
| Rodzaj baterii: | CR2032 |
| Dedykowany model: | Urządzenia Apple z systemem iOS/iPadOS, Urządzenia z systemem Android |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Rodzaj: | Lokalizator |
| Kolor: | Błękitny |
|---|---|
| Kompatybilność z Apple Find My: | Tak |
| Google Find My Device: | Tak |
| Rodzaj baterii: | CR2032 |
| Dedykowany model: | Urządzenia Apple z systemem iOS/iPadOS, Urządzenia z systemem Android |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Lokalizator |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Rozgałęźnik |
| Kompatybilność: | Simagic Alpha EVO, Simagic Alpha Series |
| Regulacja: | Nie |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
|---|---|
| Rodzaj: | Uniwersalna piasta |
| Kompatybilność: | Simagic Alpha Series |
| Materiał wykonania: | Aluminium, Włókno węglowe |
| Regulacja: | Tak |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
|---|---|
| Rodzaj: | Uniwersalna piasta |
| Kompatybilność: | PC, Simagic Alpha Series |
| Materiał wykonania: | Aluminium, Włókno węglowe |
| Regulacja: | Tak |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Rodzaj: | Rozdzielacz wody |
| Rozmiar gwintu: | 3/4" |
| Typ podłączenia: | Gwint |
| Zastosowanie: | Połączenie węża z kranem lub innym urządzeniem |
| Kolor: | Biało-szary |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik |
| Typ: | Potrójny |
| Obszar zastosowania: | Uniwersalny |
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba gniazd [szt]: | 3 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Rodzaj: | Rozdzielacz wody |
| Rozmiar gwintu: | 3/4" |
| Typ podłączenia: | Gwint |
| Zastosowanie: | Połączenie węża z kranem lub innym urządzeniem |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Centralka |
| Przeznaczenie: | Do dowolnego urządzenia domowego |
| Komunikacja: | Matter |
| Wymiary [mm]: | 65 x 65 x 20 |
| Wysokość [mm]: | 20 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Typ produktu: | Hub |
| Zastosowanie: | Płyta główna |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik |
| Typ: | Potrójny |
| Obszar zastosowania: | Dom |
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba gniazd [szt]: | 3 |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Kompatybilność: | Potensic Atom SE |
| Typ zasilania: | Sieciowe |
| Złącze wyjściowe: | Port wsuwany, USB-A |
| Wysokość [mm]: | 280 |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony |
| Wbudowany HUB USB: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Złącza: | 1 x Gniazdo 3.5 mm Jack, 1 x USB Type-C, 2 x USB 3.2 Gen. 1 |
| Interfejs: | USB-A |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 4 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | Brak |
| Porty wyjścia: | RJ-45 (LAN) - 1 szt., USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt. |
| Kolor: | Szary |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Rodzaj: | Rozdzielacz gazu |
| Przeznaczenie: | Do przecinarki plazmowej |
| Typ produktu: | Akcesoria do przecinarki |