- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (10)
AGD (57)
AGD do zabudowy (198)
AGD małe (3519)
Komputery i tablety (8)
Foto i kamery (14)
Rowery i hulajnogi (16)
Fitness i sport (10)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki rotacyjnej |
|---|---|
| Liczba szt.: | 24 |
| Miękkość włosia: | Normalne |
| 2160 dni | |
Wartość poza zestawem:
419,94 zł
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki rotacyjnej |
|---|---|
| Liczba szt.: | 16 |
| Miękkość włosia: | Normalne |
| 1440 dni | |
Wartość poza zestawem:
279,96 zł
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki rotacyjnej |
|---|---|
| Liczba szt.: | 8 |
| Miękkość włosia: | Normalne |
| 720 dni | |
Wartość poza zestawem:
139,98 zł
| Czas działania: | do 25 dni |
|---|---|
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 40000 |
| Tryb pracy: | Codzienne czyszczenie, Delikatne czyszczenie, Dla dzieci, Masaż, Polerowanie, Wybielanie |
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia |
| Typ: | Soniczna |
| Liczba końcówek: | 8 |
| Kolor: | Biały |
| Wyposażenie: | 8 x wymienna końcówka, Etui ochronne, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Przewód USB do ładowania |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje dodatkowe: | 5 trybów pracy, Ładowanie za pomocą kabla USB, Timer, Wodoodporność IPX7 |
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
|---|---|
| Liczba szt.: | 2 |
| Miękkość włosia: | Średnio miękkie |
| 360 dni | |
Sugerowana cena producenta:
54,90 zł
| Funkcje: | Usuwania płytki nazębnej z przestrzeni międzyzębowych, Usuwania z przestrzeni międzyzębowych resztek jedzenia... |
|---|---|
| Typ: | Szczoteczka międzyzębowa |
| Kolor: | Zielony |
| Przeznaczenie: | Do zębów |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 50 |
| Informacje dodatkowe: | Bez lateksu, drewna i metalu, Delikatne dla dziąseł i szkliwa, Ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt... |
| Materiał wykonania: | Guma, Tworzywo sztuczne |
| Wyposażenie: | 50 x szczoteczka międzyzębowa, Etui, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Rodzaj: | Szczoteczka międzyzębowa |
Wartość poza zestawem:
44,97 zł
Wartość poza zestawem:
29,98 zł
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 32000 |
|---|---|
| Tryb pracy: | Codzienne czyszczenie |
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia, Dla dzieci |
| Typ: | Soniczna |
| Liczba końcówek: | 3 |
| Kolor: | Turkusowy |
| Wyposażenie: | 3 wymienne końcówki, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Naklejki |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Podświetlenie, Timer |
| Funkcje: | Głębokie oczyszczanie, Lifting skóry, Poprawa mikrokrążenia |
|---|---|
| Typ: | Soniczna |
| Kolor: | Turkusowy |
| Przeznaczenie: | Do twarzy |
| Wyposażenie: | 1 x przewód USB do ładowania |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Czas pracy na akumulatorze [min]: | 270 |
| Rodzaj: | Myjka soniczna |
| Kolor: | Czarno-niebieski |
|---|---|
| Rodzaj: | Szczotka do zamiatania |
| Możliwość podłączenia wody: | Nie |
| Materiał włosia: | Tworzywo sztuczne |
| Właściwości czyszczące: | Czyszczenie tarasu, Mycie powierzchni gładkich, Zamiatanie liści |
| Kompatybilność: | Combisystem |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Kolor: | Srebrny |
| Zasilanie: | 220-240 V |
| 6.2 | |
Sugerowana cena producenta:
39,99 zł
| Kolor: | Czerwono-czarny |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do czyszczenia |
| Rodzaj: | Szczotka |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Średnica [mm]: | 50, 90, 100, 130 |
| Waga [kg]: | 0.49 |
| Przeznaczenie: | Przeciwko kleszczom, Przeciwko pchłom |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Rodzaj: | Tabletka |
| Czas ochrony: | 8 tygodni |
| Działanie: | Owadobójcze |
| Cechy: | Bez recepty, Brak interakcji z innymi lekami, Łatwa do podania, Zabezpiecza przed insektami |
| Zawartość zestawu: | 2 x tabletka przeciw pchłom i kleszczom |
| Rodzaj produktu: | Szczotka |
|---|---|
| Współpracuje z produktem: | Dreame L10 Ultra, Dreame L10s Pro Ultra, Dreame L10s Pro Ultra Heat, Dreame L10S Ultra, Dreame L20 Ultra... |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Podłoga |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka |
| Rodzaj produktu: | Elektroszczotka |
|---|---|
| Współpracuje z produktem: | Samsung Bespoke Jet 85 VS20C8522TN/GE, Samsung Bespoke Jet 85 VS20C8524TB/GE, Samsung Bespoke Jet 85 VS20C8527TB/GE... |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Podłoga, Wychwytywanie kurzu, Wychwytywanie pyłków |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x elektroszczotka |
| Kolor: | Czarno-szary |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do zamiatarki |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Rodzaj: | Szczotka |
| Zawartość zestawu: | 2 x szczotka |
| Kompatybilność: | Kärcher S 4 |
| Materiał: | Plusz, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Płeć: | Chłopiec, Dziewczynka |
| Automatyczne wyłączenie: | po 30 minutach |
| Efekty dźwiękowe: | Tak |
| Funkcja szumu: | Nie |
| Projektor: | Tak |
| Dominujący kolor: | Zielony |
| Rodzaj produktu: | Szczotka do parkietu |
|---|---|
| Współpracuje z produktem: | Uniwersalny |
| Typ: | Włosie |
| Kolor: | Czarny |
| Przeznaczenie: | Parkiet |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka do parkietów |
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
|---|---|
| Liczba szt.: | 2 |
| Miękkość włosia: | Bardzo miękkie |
| 180 dni | |
| Przeznaczenie: | Przeciwko kleszczom, Przeciwko pchłom |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Rodzaj: | Tabletka |
| Czas ochrony: | 16 tygodni |
| Działanie: | Owadobójcze |
| Cechy: | Bez recepty, Brak interakcji z innymi lekami, Łatwa do podania, Zabezpiecza przed insektami |
| Zawartość zestawu: | 4 x tabletka przeciw pchłom i kleszczom |
| Przeznaczenie: | Przeciwko kleszczom, Przeciwko pchłom |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Rodzaj: | Tabletka |
| Czas ochrony: | 12 tygodni |
| Działanie: | Owadobójcze |
| Cechy: | Bez recepty, Brak interakcji z innymi lekami, Łatwa do podania, Zabezpiecza przed insektami |
| Zawartość zestawu: | 3 x tabletka przeciw pchłom i kleszczom |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury, Gotowanie na parze |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | 220-240 V |
| 7 | |
| Kolor: | Wielokolorowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Szczotka do czyszczenia |
| Możliwość podłączenia wody: | Tak |
| Materiał włosia: | Tworzywo sztuczne |
| Właściwości czyszczące: | Mycie powierzchni delikatnych, Mycie powierzchni gładkich, Mycie samochodów |
| Kompatybilność: | CleanSystem |
| Rodzaj produktu: | Elektroszczotka |
|---|---|
| Współpracuje z produktem: | Dyson V10, Dyson V11, Dyson V8 |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
| Kolor: | Szary |
| Zastosowanie: | Powierzchnie twarde |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x elektroszczotka |
| Rodzaj: | Szczotka |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Obszar zastosowania: | Ogród, Samochód |
| Kompatybilność: | K 2, K 3, K 4, K 5, K 6, K 7 |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | 220-240V / 50-60Hz |
| 5 | |
| Rodzaj produktu: | Szczotka główna |
|---|---|
| Współpracuje z produktem: | Dreame D20, Dreame L40, Dreame L50, Dreame X50 |
| Kolor: | Czarno-pomarańczowy |
| Zastosowanie: | Podłoga |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka główna |