- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (10)
AGD (61)
AGD do zabudowy (196)
AGD małe (3516)
Komputery i tablety (8)
Foto i kamery (14)
Rowery i hulajnogi (16)
Fitness i sport (10)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Czas działania: | do 21 dni |
|---|---|
| Ruchy oscylacyjne [obrotów/min]: | 38000 |
| Tryb pracy: | Clean, Masaż, Soft |
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia, Dla dzieci, Ruchy pulsacyjne |
| Typ: | Rotacyjna |
| Liczba końcówek: | 2 |
| Funkcje dodatkowe: | 3 tryby pracy, Automatyczne zatrzymywanie co 30 sekund, Timer, Wodoodporność IPX7, Wskaźnik LED... |
| Wyposażenie: | 2 wymienne końcówki, Etui ochronne, Instrukcja obsługi w języku polskim, Kabel do ładowania, Karta gwarancyjna |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje: | Regulacja temperatury |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Moc [W]: | 3000 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 5.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 35- 240 °C |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury, Gotowanie na parze |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Moc [W]: | 2300 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 7 |
| Zakres temperatury (min-max): | 50 - 200 °C |
| Funkcje: | Jonizacja, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Moc [W]: | 900 |
| Powłoka płytek: | Ceramiczna |
| 4 | |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Funkcje: | Otwór na baterię, Właściwości antyseptyczne, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury... |
|---|---|
| Typ: | Podwieszany, Wpuszczany |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość podłączenia zmywarki/pralki, Odporność na szok termiczny, Odporność na uderzenia... |
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 50.5 x 76 |
| Wykonanie: | Stal |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 80 |
| Szerokość [cm]: | 76 |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
Sugerowana cena producenta:
999 zł
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Szczotki elektrografitowe |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Wyposażenie: | Brak |
| Funkcje: | Ochrona antykorozyjna, Odporność na uszkodzenia, Odporny na gwałtowne zmiany temperatur, Odporny na promieniowanie UV |
|---|---|
| Typ: | Wbudowywany |
| Funkcje dodatkowe: | Ochrona antykorozyjna, Odporność na uszkodzenia, Odporny na gwałtowne zmiany temperatur, Odporny na promieniowanie UV |
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 45 x 49 |
| Wykonanie: | Stal szlachetna |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 50 |
| Szerokość [cm]: | 49 |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Wykonanie: | Stal z powłoką tytanową |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Brzeszczot do multinarzędzia |
| Wyposażenie: | 1 brzeszczot |
| Zastosowanie: | Metal |
| Rodzaj produktu: | Szczotka |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Współpracuje z produktem: | Dreame Z20, Dreame Z30 |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka |
| Typ: | Ścienny |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Powierzchnia: | Szczotkowana |
| Szerokość [cm]: | 1.6 |
| Wysokość [cm]: | 8.9 |
Sugerowana cena producenta:
149 zł
| Wykonanie: | Miedź, Nylon, Stal |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Rodzaj: | Szczotka |
| Zastosowanie: | Do czyszczenia |
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
|---|---|
| Współpracuje z produktem: | Oromed Basic Oro Sonic |
| Liczba szt.: | 2 |
| Zalety: | Delikatna dla dziąseł, Delikatna dla zębów, Dokładna higiena jamy ustnej, Łatwość przechowywania |
| Funkcje: | Usuwania płytki nazębnej z przestrzeni międzyzębowych, Usuwania z przestrzeni międzyzębowych resztek jedzenia... |
|---|---|
| Typ: | Szczoteczka międzyzębowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 40 |
| Rodzaj: | Szczoteczka międzyzębowa |
| Informacje dodatkowe: | Aromat świeżej mięty, Delikatne dla dziąseł i szkliwa, Ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt... |
| Materiał wykonania: | Guma, Tworzywo sztuczne |
| Wyposażenie: | 40 x szczoteczka międzyzębowa, Etui, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Funkcje: | Usuwania płytki nazębnej z przestrzeni międzyzębowych, Usuwania z przestrzeni międzyzębowych resztek jedzenia |
|---|---|
| Typ: | Szczoteczka międzyzębowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Rodzaj: | Szczoteczka międzyzębowa |
| Informacje dodatkowe: | Ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt, Kompaktowa i łatwa w użyciu... |
| Materiał wykonania: | Nylon, Tworzywo sztuczne |
| Wyposażenie: | 6 x szczoteczka międzyzębowa, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Rodzaj: | Szczotka |
|---|---|
| Wyposażenie: | Akumulator, Ładowarka, Szczotka stalowa |
| Zastosowanie: | Do chwastów, Do czyszczenia, Do fug |
| Średnica robocza [mm]: | 110 |
| Możliwość przyłącza wodnego: | Nie |
| Waga [kg]: | 2.6 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka do czyszczenia grilla |
| Skrobak: | Tak |
| Szerokość [cm]: | 10.4 |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 33 |
| Pojemność [ml]: | 500 |
| Średnica otworu do montażu: | 64 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
Sugerowana cena producenta:
169 zł
| Czas działania: | do 42 dni |
|---|---|
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 96000 |
| Tryb pracy: | Clean, Soft, Wybielanie |
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia |
| Typ: | Soniczna |
| Liczba końcówek: | 2 |
| Funkcje dodatkowe: | Dezynfekcja UV |
| Wyposażenie: | 2 wymienne końcówki, Etui podróżne, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Stacja ładująca |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Szczotka |
|---|---|
| Zalety: | Nie kaleczy skóry, Nie uszkadza włosa, Ograniczenie linienia, Usuwanie martwych włosów, Usuwanie podszerstka |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj sierści: | Krótka |
| Wielkość rasy: | Mała |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Stal szlachetna, Tworzywo sztuczne |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka |
| Skrobak: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Stal szlachetna |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka |
| Skrobak: | Nie |
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
|---|---|
| Współpracuje z produktem: | Vitammy Aurum Rose, Vitammy Onyx, Vitammy Pearl+ Noire |
| Liczba szt.: | 4 |
| Zalety: | Czyszczenie języka |
| Rodzaj produktu: | Szczotka boczna |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Współpracuje z produktem: | Dreame D20 Pro, Dreame D20 Pro Plus |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka boczna |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Moc [W]: | 3000 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 12 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Funkcje: | 2 stopniowa regulacja prędkości, Bezprzewodowy, Ładowanie magnetyczne, Wodoodporność |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x kabel USB-C, 1 x żel do skóry delikatnej i wrażliwej, 4 x głowica, Magnetyczna podstawka ładująca... |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Soniczna: | Tak |
| Czas pracy na akumulatorze [min]: | 180 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Metal, Włosie z palmy |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka do czyszczenia grilla |
| Skrobak: | Nie |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Moc [W]: | 1800 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 6 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |