- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (10)
AGD (61)
AGD do zabudowy (196)
AGD małe (3516)
Komputery i tablety (8)
Foto i kamery (14)
Rowery i hulajnogi (16)
Fitness i sport (10)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Motyw: | |
|---|---|
| Gryzak: | Nie |
| Grzechotka: | Nie |
| Lusterko: | Nie |
| Metki sensoryczne: | Nie |
| Wiek: | 0+ |
| Materiał: | Tkanina, Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Zawieszka do wózka |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 4.7 | |
| Moc [W]: | 1750 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 210 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 4 | |
| Moc [W]: | 1400 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.6 |
| Zakres temperatury (min-max): | 60 - 200 °C |
| Typ: | Soniczna |
|---|---|
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia |
| Funkcje dodatkowe: | 3 stopnie intensywności pracy, Antypoślizgowa konstrukcja, Włosie Tynex DuPont... |
| Kolor: | Czarny |
| Czas działania: | do 30 dni |
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 42000 |
| Tryb pracy: | Codzienne czyszczenie, Delikatne czyszczenie, Polerowanie, Wybielanie |
| Rodzaj: | Brzeszczot do multinarzędzia |
|---|---|
| Wykonanie: | Bimetal, Stal HSS |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Długość całkowita [mm]: | 94, 105 |
| Przeznaczenie: | Do drewna, Do drewna z gwoździami, Do płyty kartonowo-gipsowej, Do tworzyw sztucznych |
| Zastosowanie: | Do drewna, Do drewna z gwoździami, Do płyty kartonowo-gipsowej, Do tworzyw sztucznych |
| Materiał: | Żel krzemionkowy |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Szczotka |
| Przeznaczenie: | Dla kota, Dla psa |
| Rodzaj sierści: | Długa, Krótka |
| Zalety: | Możliwość stosowania na suchej i mokrej sierści, Poprawienie krążenia krwi |
| Typ: | Soniczna |
|---|---|
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia, Dla dzieci |
| Funkcje dodatkowe: | Ergonomiczna konstrukcja uchwytu, Timer, Wodoodporność IPX7 |
| Kolor: | Biało-niebieski |
| Czas działania: | do 21 dni |
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 36000 |
| Tryb pracy: | Codzienne czyszczenie, Delikatne czyszczenie, Głębokie czyszczenie |
| Wiek dziecka: | 5-10 l |
| Rodzaj: | Szczotka |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do czyszczenia chodników i podjazdów, Do czyszczenia krawędzi basenów, Do czyszczenia mebli ogrodowych... |
| Średnica robocza [mm]: | 100 |
| Możliwość przyłącza wodnego: | Tak |
| Waga [kg]: | 4 |
| Typ: | Soniczna |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Kolor: | Czarny |
| Czas działania: | do 90 dni |
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 12000 |
| Tryb pracy: | Codzienne czyszczenie |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Zalety: | Czyszczenie płytki nazębnej, Czyszczenie trudno dostępnych miejsc, Miękkie włókna |
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
| Liczba szt.: | 2 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Zalety: | Chroni dziąsła i zapewnia przyjemne uczucie w ustach, Delikatna dla dziąseł |
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki rotacyjnej |
| Liczba szt.: | 2 |
| Typ: | Soniczna |
|---|---|
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia, Dla dzieci |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja pamięci, Timer, Wodoodporność IPX7 |
| Kolor: | Biały |
| Czas działania: | do 45 dni |
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 20000 |
| Tryb pracy: | Codzienne czyszczenie, Delikatne czyszczenie, Głębokie czyszczenie |
| Wiek dziecka: | 2-8 l |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Kolor: | Złoto-brązowy |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Do modelowania włosów |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka do włosów |
| Typ: | Soniczna |
|---|---|
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Kolor: | Biało-złoty |
| Czas działania: | do 70 dni |
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 96000 |
| Tryb pracy: | Codzienne czyszczenie, Delikatne czyszczenie, Pielęgnacja dziąseł, Polerowanie, Wybielanie |
| Moc [W]: | 62 |
|---|---|
| Funkcje: | Regulacja temperatury |
| Kolor: | Srebrno-czarny |
| Powłoka płytek: | Diamentowo-ceramiczna |
| Zastosowane technologie: | Technologia StyleAdapt |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Pomarańczowo-czarny |
| Rodzaj: | Szczotka |
| Przeznaczenie: | Dla psa |
| Rodzaj sierści: | Długa |
| Zalety: | Nie kaleczy skóry, Nie uszkadza włosa, Ograniczenie linienia, Usuwanie martwych włosów, Usuwanie podszerstka |
| Rodzaj: | Brzeszczot do piły szablastej |
|---|---|
| Wykonanie: | Bimetal |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Długość całkowita [mm]: | 150 |
| Przeznaczenie: | Metal |
| Zastosowanie: | Metal |
| Kolor: | Czarno-srebrno-złoty |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał wykonania: | Stal szlachetna, Tworzywo sztuczne |
| Skrobak: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zalety: | Czyszczenie trudno dostępnych miejsc |
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
| Liczba szt.: | 2 |
| Typ: | Wpuszczany |
|---|---|
| Funkcje: | Otwór na baterię, Ociekacz, Automatyczny korek, Odporność na uderzenia, Odporność na zarysowania... |
| Funkcje dodatkowe: | Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania, Odporny na promieniowanie UV |
| Kolor: | Stal szczotkowana |
| Wykonanie: | Stal szlachetna |
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 50 x 78 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 60 |
Sugerowana cena producenta:
1 214 zł
| Rodzaj: | Brzeszczot do pilarki |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Długość całkowita [mm]: | 430 |
| Przeznaczenie: | Cegła |
| Zastosowanie: | Cegła |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9 | |
| Moc [W]: | 2600 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Misa |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 16 | |
| Moc [W]: | 1900 |
| Zakres temperatury (min-max): | 30 - 220 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Taca |
| Kolor: | Beżowy |
|---|---|
| Wykonanie: | Nylon, Tworzywo BPA Free |
| Przeznaczenie: | Do butelek, Do smoczków |
| Długość [cm]: | 28 |
| Dozownik detergentu: | Nie |
| Uchwyt do zawieszenia: | Nie |
| Kolor: | Wielokolorowy |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał wykonania: | Tkanina, Tworzywo sztuczne |
| Wiek dziecka: | 0+ |
| Cechy: | Przyjemny w dotyku materiał, Rozwija motorykę, Rozwija wyobraźnię i kreatywność, Rozwija wzrok, Stymuluje zmysły |
| Zawartość zestawu: | 1 x grzechotka |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Zalety: | Dokładna higiena jamy ustnej, Idealna do codziennego szczotkowania zębów |
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
| Liczba szt.: | 2 |