- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD (4)
AGD małe (419)
Smartfony i zegarki (1)
Foto i kamery (1)
Dom (99)
Warsztat i ogród (107)
Zabawki i LEGO (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Pływający |
|---|---|
| Skala: | °C, °F |
| Zakres pomiaru: | -40°C do +70°C |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Przeznaczenie: | Czujnik wewnętrzny |
|---|---|
| Typ czujnika: | Czujnik temperatury, Czujnik wilgotności |
| Rodzaj wykrywanych zagrożeń: | Poziom wilgotności, Temperatura |
| Komunikaty: | Aplikacja mobilna |
| Komunikacja: | Bluetooth |
| Dedykowana aplikacja: | |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Typ: | Urządzenie wielofunkcyjne Smart |
|---|---|
| Zasilanie: | 230-240V / 50-60Hz |
| Pojemność koszyka [kg]: | 4.75 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 240 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Szuflada, Talerz |
| Typ: | Dziecięcy |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Miejsce pomiaru: | Czoło |
| Czas pomiaru [sek.]: | 2 |
| Dokładność pomiaru [stopnie]: | 0.2 |
| Sygnał dźwiękowy końca pomiaru: | Tak |
| Pamięć pomiaru: | Ostatni |
| Wodoodporny: | Nie |
| Kolor: | Biało-niebieski |
| Typ: | Dziecięcy |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Miejsce pomiaru: | Czoło |
| Czas pomiaru [sek.]: | 0.1 |
| Dokładność pomiaru [stopnie]: | 0.1 |
| Sygnał dźwiękowy końca pomiaru: | Nie |
| Pamięć pomiaru: | 32 ostatnich |
| Wodoodporny: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | Dziecięcy |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Miejsce pomiaru: | Czoło |
| Czas pomiaru [sek.]: | 1 |
| Dokładność pomiaru [stopnie]: | 0.3 |
| Sygnał dźwiękowy końca pomiaru: | Nie |
| Pamięć pomiaru: | 35 ostatnich |
| Wodoodporny: | Nie |
| Kolor: | Biało-szary |
| Zasilanie: | 2 baterie AAA |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Kolor: | Biały |
| Pomiar temperatury: | Na zewnątrz, Wewnątrz |
| Rodzaj czujnika pogody: | Zewnętrzny - bezprzewodowy |
| Funkcje: | Kółka, Pokrywa, Półki boczne, Regulacja wysokości, Termometr |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Kształt rusztu głównego: | Prostokątny |
| Liczba rusztów: | 1 |
| Materiał wykonania grilla: | Stal emaliowana, Stal szlachetna |
| Funkcje: | Kółka, Pokrywa, Półki boczne, Termometr |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Kształt rusztu głównego: | Prostokątny |
| Liczba rusztów: | 1 |
| Materiał wykonania grilla: | Stal |
| Typ: | Dziecięcy |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Miejsce pomiaru: | Czoło, Powierzchnia przedmiotów |
| Czas pomiaru [sek.]: | 1 |
| Dokładność pomiaru [stopnie]: | 0.1 |
| Sygnał dźwiękowy końca pomiaru: | Tak |
| Pamięć pomiaru: | 32 ostatnich |
| Wodoodporny: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Funkcje: | Kółka, Pokrywa, Półki boczne, Regulacja wysokości, Termometr |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Kształt rusztu głównego: | Prostokątny |
| Liczba rusztów: | 1 |
| Materiał wykonania grilla: | Stal |
| Funkcje: | Kółka, Pokrywa, Termometr |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Kształt rusztu głównego: | Okragły |
| Liczba rusztów: | 1 |
| Materiał wykonania grilla: | Stal emaliowana |
| Funkcje: | Kółka, Pokrywa, Termometr |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Kształt rusztu głównego: | Okragły |
| Liczba rusztów: | 1 |
| Materiał wykonania grilla: | Stal emaliowana |
| Funkcje: | Kółka, Pokrywa, Termometr |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Kształt rusztu głównego: | Okragły |
| Liczba rusztów: | 1 |
| Materiał wykonania grilla: | Stal emaliowana |
| Funkcje: | Kółka, Pokrywa, Termometr |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Kształt rusztu głównego: | Okragły |
| Liczba rusztów: | 1 |
| Materiał wykonania grilla: | Stal emaliowana |
| Funkcje: | Kółka, Pokrywa, Półki boczne, Termometr |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Kształt rusztu głównego: | Prostokątny |
| Liczba rusztów: | 1 |
| Materiał wykonania grilla: | Stal |
| Funkcje: | Kółka, Pokrywa, Termometr |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Kształt rusztu głównego: | Okragły |
| Liczba rusztów: | 1 |
| Materiał wykonania grilla: | Stal emaliowana |
| Zasilanie: | 1 bateria CR2032 |
|---|---|
| Funkcje: | Pomiar wilgotności powietrza |
| Funkcje dodatkowe: | Wbudowany magnes |
| Kolor: | Biały |
| Pomiar temperatury: | Wewnątrz |
| Typ: | Uniwersalny |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Miejsce pomiaru: | Czoło, Płyny |
| Czas pomiaru [sek.]: | 2 |
| Dokładność pomiaru [stopnie]: | 0.2 |
| Sygnał dźwiękowy końca pomiaru: | Tak |
| Pamięć pomiaru: | 50 ostatnich |
| Wodoodporny: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Przeznaczenie: | Do termometru |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Wykonanie: | Stal nierdzewna |
| Współpracuje z produktem: | Browin 185609, Browin 185800, Browin 185900, Browin 185909 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Kształt rusztu głównego: | Prostokątny |
| Liczba rusztów: | 1 |
| Materiał wykonania grilla: | Stal malowana proszkowo |
| Maksymalna moc [kW]: | 2.93 |
| Liczba palników: | 1 |
| Funkcje: | Kółka, Pokrywa, Termometr |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Kształt rusztu głównego: | Okragły |
| Liczba rusztów: | 1 |
| Materiał wykonania grilla: | Stal emaliowana |
| Zasilanie: | 1 bateria AAA |
|---|---|
| Funkcje: | Pomiar wilgotności powietrza, Zegar |
| Funkcje dodatkowe: | Alarm |
| Kolor: | Biały |
| Pomiar temperatury: | Wewnątrz |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Miejsce pomiaru: | Czoło, Pokarm, Pomiar otoczenia, Ucho |
| Czas pomiaru [sek.]: | 1 |
| Dokładność pomiaru [stopnie]: | 0.3 |
| Sygnał dźwiękowy końca pomiaru: | Tak |
| Pamięć pomiaru: | 40 ostatnich |
| Wodoodporny: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Miejsce pomiaru: | Czoło |
| Czas pomiaru [sek.]: | 1 |
| Dokładność pomiaru [stopnie]: | 0.2 |
| Sygnał dźwiękowy końca pomiaru: | Tak |
| Pamięć pomiaru: | 9 ostatnich |
| Wodoodporny: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Miejsce pomiaru: | Odbyt, Pacha, Usta |
| Czas pomiaru [sek.]: | 180 |
| Dokładność pomiaru [stopnie]: | 0.1 |
| Sygnał dźwiękowy końca pomiaru: | Tak |
| Pamięć pomiaru: | Ostatni |
| Wodoodporny: | Tak |
| Kolor: | Granatowy |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Biały, Różowy |
| Składana: | Tak |
| Z leżaczkiem: | Tak |
| Wymiary [cm]: | 96 x 51 x 21.5 |
| Cechy: | Antypoślizgowe nóżki, Bezpieczny dla skóry, Higieniczny i wygodny, Komfortowa i funkcjonalna, Kompaktowa po złożeniu... |
| Zawartość zestawu: | 1 x wanienka dla dziecka |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo PP, Tworzywo TPE |
|---|---|
| Kolor: | Granatowy |
| Składana: | Tak |
| Z leżaczkiem: | Tak |
| Wymiary [cm]: | 42 x 78 x 12 |
| Cechy: | Antypoślizgowe nóżki, Bezpieczny dla skóry, Korek zmieniający kolor pod wpływem temperatury wody, Łatwy w czyszczeniu... |
| Zawartość zestawu: | 1 x poduszeczka, 1 x wanienka dla dziecka |