- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (17)
AGD (2)
AGD małe (63)
Komputery i tablety (664)
Smartfony i zegarki (108)
Foto i kamery (185)
Gaming (42)
Rowery i hulajnogi (347)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Torba |
|---|---|
| Kolor: | Zielono-grafitowo-czarny |
| Uchwyt: | Tak |
| Wykonanie: | Poliester, Polipropylen, Stal nierdzewna |
| System modułowy: | Nie |
| Rodzaj: | Torba |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-turkusowy |
| Uchwyt: | Tak |
| Wykonanie: | Poliester |
| System modułowy: | Nie |
| Zastosowanie: | Na narzędzia |
| Kolor: | Zielony |
|---|---|
| Rączka: | Nie |
| Pasek na ramię: | Tak, regulowany (37–124 cm) i odpinany |
| Materiał wodoodporny: | Tak |
| Kolor: | Zielony |
|---|---|
| Rączka: | Nie |
| Pasek na ramię: | Tak, odpinany i regulowany (37–124 cm) |
| Materiał wodoodporny: | Tak |
| Kolor: | Żółty |
|---|---|
| Rączka: | Nie |
| Pasek na ramię: | Tak, odłączany i regulowany (37–124 cm) |
| Materiał wodoodporny: | Tak |