- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1535)
AGD małe (66)
Komputery i tablety (732)
Smartfony i zegarki (605)
Foto i kamery (42)
Gaming (13)
Rowery i hulajnogi (9)
Fitness i sport (10)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do akumulatorów |
| Akumulatorki w zestawie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Inhalator |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Szybkość nebulizacji [ml/min]: | 0.45 |
| Przenośny: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | 12 V, 24 V |
| Zakres częstotliwości: | 87.5 - 108 MHz |
| Tak | |
| Złącze USB: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Wejście AUX: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Pilot: | Nie |
|---|---|
| Typ zestawu: | 2.0 |
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 3W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Rodzaj: | Adapter |
|---|---|
| Kolor: | Grafitowy |
| Gniazdo (żeńskie): | Brak |
| Wykonanie: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Zastosowanie: | Audio |
| Kolor: | Czarno-zielony |
|---|---|
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Komunikacja: | Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Interfejs: | Jack 3.5 mm |
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalny obsługiwany format: | 8K 60Hz |
| Długość [m]: | 1.8 |
| Oplot: | Nie |
| Materiał: | PVC |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Materiał: | Aluminium |
| Montaż: | Do sztycy |
| Tryby pracy: | Mocny, Słaby, SOS, Średni, Stroboskopowe, Tryb 360 |
| Moc światła [lm]: | 300 |
| Waga [g]: | 33 |
| Moc maksymalna [W]: | 5.8 |
|---|---|
| Maksymalne napięcie [V]: | 6 |
| Konstrukcja: | Standard |
| Liczba ogniw: | 36 |
| Zestaw: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Podświetlenie: | ARGB, Podświetlane wentylatory |
| Materiał: | Metal, Szkło hartowane |
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Interfejs: | USB Typu C |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 11 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 6 |
| Kolor: | Czarny |
| Przeznaczenie: | Do barków, Do brzucha, Do pleców, Do pośladków, Do ramion, Do ud |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Konstrukcja: | Bezprzewodowy |
| Ilość trybów masażu: | 12 |
| Ilość nakładek w zestawie: | 3 |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Podgrzewanie, Regulacja siły ssania, Zdalne sterowanie |
| Interfejs: | USB Typu B |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 11 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 1 |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Materiał: | Aluminium |
| Montaż: | Do kierownicy |
| Tryby pracy: | Mocny, Słaby, SOS, Średni, Stroboskopowe |
| Moc światła [lm]: | 300 |
| Waga [g]: | 33 |
| Rodzaj: | Listwa |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Złącze USB: | Nie |
| Długość [m]: | |
| Liczba gniazd [szt]: | |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 2300 |
| Wyłącznik: | Tak |
| Filtr: | Przeciwprzepięciowy |
| Rodzaj: | Adapter |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Gniazdo (żeńskie): | Lightning |
| Wykonanie: | Aluminium |
| Zastosowanie: | Ładowanie, Transmisja danych |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Interfejs: | |
| Zasięg [m]: | 100 |
| Łączność bezprzewodowa: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Czas pracy [h]: | 336 |
| Waga [g]: | 31 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory |
| Materiał: | ABS, Stal, Szkło hartowane |
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Komputer PC, Laptop |
| Interfejs: | USB 3.0 |
| Rodzaj karty: | Bezprzewodowa |
| Typ karty: | Zewnętrzna |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Długość [m]: | 3 |
| Złącza: | USB-A - USB-C |
| Standard USB: | USB 3.2 Gen 2 |
| Prędkość transmisji: | 10Gbps |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Długość [m]: | 5 |
| Złącza: | USB - USB typ C |
| Standard USB: | USB 3.2 Gen 2 |
| Prędkość transmisji: | 10Gbps |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | |
| Długość [m]: | 5 |
| Oplot: | Tak |
| Materiał: | Nylon |
| Złącza: | USB-A - USB-C |
| Standard USB: | USB 3.2 Gen 2 |
| Prędkość transmisji: | 10 Gb/s |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Długość [m]: | 1,5 |
| Złącza: | USB-C - USB-C |
| Standard USB: | Thunderbolt 5.0 |
| Prędkość transmisji: | 80 Gbps |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Maksymalny obsługiwany format: | 8K@60Hz / 4K@165Hz / 2K@240Hz |
| Długość [m]: | 2 |
| Oplot: | Nie |