- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1542)
AGD małe (66)
Komputery i tablety (733)
Smartfony i zegarki (606)
Foto i kamery (42)
Gaming (13)
Rowery i hulajnogi (9)
Fitness i sport (9)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Zasięg [m]: | 100 |
|---|---|
| Łączność bezprzewodowa: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Kolor: | Szary |
| Interfejs: | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ obudowy: | Middle Tower |
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 18.35 x 39 x 7.87 |
| Rodzaj karty: | Bezprzewodowa |
| Typ karty: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | USB 2.0 |
| Zastosowanie: | Komputer PC, Laptop |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Kompatybilność: | Garmin Approach G12, Garmin Approach S10, Garmin Approach S12, Garmin Approach S40, Garmin Approach S42... |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj karty: | Bezprzewodowa |
| Typ karty: | Zewnętrzna |
| Interfejs: | USB 3.0 |
| Zastosowanie: | Komputer PC, Laptop |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 3 |
|---|---|
| Moc wyjściowa [mA]: | 1500, 2000, 2500, 3000 |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Interfejs dysku: | , , |
| Interfejs obudowy: | |
| Ilość montowanych dysków [szt.]: | 1 |
| Rozmiar: | 2.5" |
| Zasilanie: | USB |
| Materiał: | Aluminium |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Samochód |
| Zastosowanie: | Samochód |
| Funkcje dodatkowe: | 2 x USB QC 3.0, Gumowa zaślepka chroniącą port USB, Przycisk On, Wodoszczelna, Woltomierz |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Samochód |
| Zastosowanie: | Samochód |
| Funkcje dodatkowe: | 1 x USB QC 3.0, 2 x USB-C QC 3.0, Gumowa zaślepka chroniącą port USB, Przycisk On, Wodoszczelna, Woltomierz |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ obudowy: | Middle Tower |
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | ARGB, Podświetlane wentylatory |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj karty: | Bezprzewodowa |
| Typ karty: | Zewnętrzna |
| Interfejs: | USB 2.0 |
| Zastosowanie: | Komputer PC |
| Interfejs: | USB Typu C |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 11 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 6 |
| Porty wyjścia: | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt., DisplayPort 1.4 - 2 szt., HDMI 2.1 - 1 szt., RJ-45 (LAN) - 1 szt.... |
| Kolor: | Czarny |
| Interfejs: | 3.5 mm, Bluetooth |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Akumulator litowo-jonowy z tlenkiem manganu, Czas ładowania ok. 2 godziny... |
| Standard: | Bluetooth V5.2 |
| Zasięg: | do 10 m |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ obudowy: | Middle Tower |
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory |
Sugerowana cena producenta:
599 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Motocykl, Samochód |
| Zastosowanie: | Motocykl, Samochód |
| Funkcje dodatkowe: | 1 x USB QC 3.0, 1 x USB-C, Funkcja szybkiego ładowania, Gumowa zaślepka chroniącą port USB, Łatwy montaż, Przycisk On... |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj karty: | Bezprzewodowa |
| Typ karty: | Zewnętrzna |
| Interfejs: | USB 3.0 |
| Zastosowanie: | Komputer PC, Laptop |
Sugerowana cena producenta:
54,90 zł
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Interfejs dysku: | |
| Interfejs obudowy: | |
| Ilość montowanych dysków [szt.]: | 2 |
| Rozmiar: | 2.5", 3.5" |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Materiał: | Aluminium |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ obudowy: | Middle Tower |
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory |
| Interfejs: | USB Typu C |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 13 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 8 |
| Porty wyjścia: | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt., DisplayPort 1.4 - 2 szt., HDMI 2.1 - 1 szt., RJ-45 (LAN) - 1 szt.... |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ obudowy: | Middle Tower |
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 2 |
| Podświetlenie: | Bez podświetlenia |
Sugerowana cena producenta:
389 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | |
| Zastosowanie: | |
| Długość [m]: | 5 |
| Złącza: | USB-A - USB-C |
| Standard USB: | USB 3.2 Gen 2 |
| Prędkość transmisji: | 10 Gb/s |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Tak |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Materiał: | Nylon |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | |
| Długość [m]: | 1,5 |
| Złącza: | USB-C - USB-C |
| Standard USB: | Thunderbolt 5.0 |
| Prędkość transmisji: | 80 Gbps |
| Ekranowanie: | Tak |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Długość [m]: | 2 |
| Maksymalny obsługiwany format: | 8K@60Hz / 4K@165Hz / 2K@240Hz |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |