- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1535)
AGD małe (66)
Komputery i tablety (732)
Smartfony i zegarki (605)
Foto i kamery (42)
Gaming (13)
Rowery i hulajnogi (9)
Fitness i sport (10)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Interfejs: | |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 3 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 1 |
| Porty wyjścia: | HDMI 2.0 - 1 szt., USB Typu C 3.2 Gen. 2 - 2 szt. |
| Kolor: | Czarny |
| Interfejs: | |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 4 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | Brak |
| Porty wyjścia: | USB 3.2 Gen. 1 - 4 szt. |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | Turystyczny |
|---|---|
| Liczba osób: | 4 |
| Materiał zewnętrzny: | Poliester |
| Sposób rozkładania: | Tradycyjny |
| Waga [kg]: | 6.7 |
| Liczba wejść: | 1 |
| Z tropikiem: | Nie |
| Z przedsionkiem: | Tak |
| Kolor: | Zielono-szary |
| Rodzaj: | Namiot |
| Typ: | Turystyczny |
|---|---|
| Liczba osób: | 3 |
| Materiał zewnętrzny: | Poliester |
| Sposób rozkładania: | Tradycyjny |
| Waga [kg]: | 5.4 |
| Liczba wejść: | 1 |
| Z tropikiem: | Nie |
| Z przedsionkiem: | Tak |
| Kolor: | Zielono-szary |
| Rodzaj: | Namiot |
| Interfejs: | |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 1 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 1 |
| Porty wyjścia: | Czytnik kart MicroSD - 1 szt., Czytnik kart SD - 1 szt., Czytnik kart TF - 1 szt., D-Sub (VGA) - 1 szt., HDMI - 1 szt.... |
| Kolor: | Czarny, Przezroczysty |
| Interfejs: | , |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 4 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | Brak |
| Porty wyjścia: | RJ-45 (LAN) - 1 szt., USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt. |
| Kolor: | Szary |
| Interfejs: | |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 3 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | Brak |
| Porty wyjścia: | USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt., USB Typu C 3.2 Gen. 1 - 1 szt. |
| Kolor: | Czarny |
| Interfejs: | |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 3 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 1 |
| Porty wyjścia: | HDMI - 1 szt., USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt., USB Typu C - 1 szt. |
| Kolor: | Srebrny |
| Interfejs: | |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 4 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 1 |
| Porty wyjścia: | HDMI 2.0 - 1 szt., USB 3.2 Gen. 2 - 2 szt., USB Typu C 3.2 Gen. 2 - 1 szt. |
| Kolor: | Czarny |
| Interfejs: | |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 8 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 1 |
| Porty wyjścia: | D-Sub (VGA) - 1 szt., HDMI - 1 szt., RJ-45 (LAN) - 1 szt., USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt., USB Typu C - 1 szt.... |
| Kolor: | Szaro-czarny |
| Interfejs: | |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 4 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | Brak |
| Porty wyjścia: | USB 3.2 Gen. 1 - 4 szt. |
| Kolor: | Czarny |
| Interfejs: | |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 4 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | Brak |
| Porty wyjścia: | USB 3.2 Gen. 1 - 4 szt. |
| Kolor: | Czarny |
| Interfejs: | |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 4 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | Brak |
| Porty wyjścia: | USB 3.2 Gen. 1 - 4 szt. |
| Kolor: | Czarny |
| Interfejs: | |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 6 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | Brak |
| Porty wyjścia: | USB 3.2 Gen. 1 - 4 szt., Wejście mikrofonowe 3.5 mm - 1 szt., Wyjście słuchawkowe 3.5 mm - 1 szt. |
| Kolor: | Czarny |
| Interfejs: | USB |
|---|---|
| Typ karty: | Zewnętrzna |
| Game port: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Wejścia: | Mikrofonowe |
| Wyjścia: | Słuchawkowe |
| Interfejs: | USB-A |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja: | Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Zastosowanie: | Do biura |
| Interfejs: | USB 2.0 |
|---|---|
| Typ karty: | Zewnętrzna |
| Game port: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Wejścia: | 3.5 mm jack |
| Wyjścia: | 3.5 mm jack |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Długość [m]: | |
| Liczba gniazd [szt]: | |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3680 |
| Wyłącznik: | Tak |
| Prąd znamionowy [A]: | 16 |
| Rodzaj: | Listwa |
| Typ: | |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-szary |
| Długość [m]: | 2 |
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | , |
| Złącza: | Lightning męski, USB-A męski |
| Standard USB: | USB 2.0 |
| Prędkość transmisji: | 480 Mb/s |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw głośnomówiący |
| Łączność: | Bluetooth 3.0 |
| Multiuse: | Tak |
| Czas pracy [h]: | 15 |
| Zasięg działania [m]: | 30 |
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Interfejs dysku: | , , |
| Interfejs obudowy: | |
| Ilość montowanych dysków [szt.]: | 1 |
| Rozmiar: | 2.5" |
| Typ: | |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Długość [m]: | 1.8 |
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | |
| Złącza: | USB-A męski, USB-A żeński |
| Standard USB: | USB 3.2 Gen. 1 |
| Prędkość transmisji: | 5 Gb/s |