- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1427)
AGD (215)
AGD małe (115)
Komputery i tablety (503)
Smartfony i zegarki (671)
Foto i kamery (28)
Gaming (51)
Fitness i sport (15)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Moc znamionowa RMS [W]: | 170 |
|---|---|
| Impedancja [Ω]: | 4-8 |
| Pasmo przenoszenia [Hz]: | 25 - 40000 |
| Skuteczność [dB]: | 91 |
| Liczba kolumn w zestawie: | |
| Kolor: | Biały |
| Typ: | |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 19 |
|---|---|
| Impedancja [Ω]: | 4 |
| Pasmo przenoszenia [Hz]: | 70 - 30000 |
| Skuteczność [dB]: | 106 |
| Liczba kolumn w zestawie: | |
| Kolor: | Biały |
| Typ: | |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 25 |
|---|---|
| Impedancja [Ω]: | 10000 |
| Liczba kolumn w zestawie: | |
| Kolor: | Biały |
| Typ: | |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Pojemność nominalna [mAh]: | 20000 |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.5, 2, 2.1, 3 |
| Liczba portów wyjściowych [szt]: | 3 |
| Funkcje ładowania: | Power Delivery, Quick Charge, Fast Charge, Super Charge |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 60 |
|---|---|
| Impedancja [Ω]: | 10000 |
| Pasmo przenoszenia [Hz]: | 40 - 36000 |
| Skuteczność [dB]: | 107 |
| Liczba kolumn w zestawie: | |
| Kolor: | Biały |
| Typ: | |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 110 |
|---|---|
| Impedancja [Ω]: | 8 |
| Pasmo przenoszenia [Hz]: | 25 - 40000 |
| Skuteczność [dB]: | 89.5 |
| Liczba kolumn w zestawie: | |
| Kolor: | Biały |
| Typ: | |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 125 |
|---|---|
| Impedancja [Ω]: | 8 |
| Pasmo przenoszenia [Hz]: | 55 - 20000 |
| Skuteczność [dB]: | 106 |
| Liczba kolumn w zestawie: | |
| Kolor: | Biały |
| Typ: | |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Pojemność nominalna [mAh]: | 5600 |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2.1 |
| Liczba portów wyjściowych [szt]: | 2 |
| Materiał wykonania: | Plastik |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 180 |
|---|---|
| Impedancja [Ω]: | 8 |
| Pasmo przenoszenia [Hz]: | 40 - 20000 |
| Skuteczność [dB]: | 90 |
| Liczba kolumn w zestawie: | |
| Kolor: | Biały |
| Typ: | |
| Materiał wykonania: | MDF |
Sugerowana cena producenta:
1 099 zł
| Moc znamionowa RMS [W]: | 150 |
|---|---|
| Impedancja [Ω]: | 8 |
| Pasmo przenoszenia [Hz]: | 45 - 20000 |
| Skuteczność [dB]: | 88 |
| Liczba kolumn w zestawie: | |
| Kolor: | Biały |
| Typ: | |
| Materiał wykonania: | MDF |
Sugerowana cena producenta:
69 zł
Sugerowana cena producenta:
89 zł
| Kolor: | |
|---|---|
| Typ konsoli: | Xbox Series X |
| Pojemność dysku twardego: | 1 TB |
| Gry w zestawie: | EA SPORTS FC 26 |
| Napęd Blu-ray 4K: | Tak |
| Procesor: | AMD Zen 2 - 3.8 GHz (8 rdzeni, 3.6 GHz z SMT) |
| Apple M2 | |
| RAM: | 16GB |
| Dysk SSD: | 256GB |
| Karta graficzna: | Apple M2 (8 rdzeni) |
| Ekran: | 13.6", 2560 x 1664px, Matryca Liquid Retina,Matryca IPS, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Apple M4 | |
| RAM: | 16GB |
| Dysk SSD: | 256GB |
| Karta graficzna: | Apple M4 (8 rdzeni) |
| Ekran: | 13.6", 2560 x 1664px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Apple M5 | |
| RAM: | 16GB |
| Dysk SSD: | 512GB |
| Karta graficzna: | Apple M5 (8 rdzeni) |
| Ekran: | 13.6", 2560 x 1664px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Biało-czarny, Biały |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | Kontroler |
| Typ konsoli: | |
| Pojemność dysku twardego: | |
| Gry w zestawie: | Astro"s Playroom |
| Napęd Blu-ray 4K: | Tak |
| Procesor: | AMD Ryzen Zen 2 (8 rdzeni, 3.5 GHz) |
| Apple M4 | |
| RAM: | 16GB |
| Dysk SSD: | 512GB |
| Karta graficzna: | Apple M4 (10 rdzeni) |
| Ekran: | 15.3", 2880 x 1864px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |