- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1427)
AGD (215)
AGD małe (115)
Komputery i tablety (503)
Smartfony i zegarki (671)
Foto i kamery (28)
Gaming (51)
Fitness i sport (15)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | USB-C - Lightning |
|---|---|
| Długość [m]: | 1 |
| Wyświetlacz LCD: | Nie |
| Kabel kątowy: | Nie |
| Kabel magnetyczny: | Nie |
| Apple M5 | |
| RAM: | 16GB |
| Dysk SSD: | 512GB |
| Karta graficzna: | Apple M5 (10 rdzeni) |
| Ekran: | 15.3", 2880 x 1864px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Typ: | USB-C - Lightning |
|---|---|
| Długość [m]: | 1.2 |
| Wyświetlacz LCD: | Tak |
| Kabel kątowy: | Nie |
| Kabel magnetyczny: | Nie |
| Typ: | USB-A - Lightning |
|---|---|
| Długość [m]: | 1.5 |
| Wyświetlacz LCD: | Nie |
| Kabel kątowy: | Nie |
| Kabel magnetyczny: | Nie |
| Zawartość zestawu: | Kontroler |
|---|---|
| Procesor: | AMD Ryzen Zen 2 (8 rdzeni, 3.5 GHz) |
| Typ konsoli: | |
| Pojemność dysku twardego: | |
| Gry w zestawie: | Astro"s Playroom |
| Kolor: | Biało-czarny, Biały |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 2 |
| Napęd Blu-ray 4K: | Nie |
| Apple M4 | |
| RAM: | 16GB |
| Dysk SSD: | 256GB |
| Karta graficzna: | Apple M4 (10 rdzeni) |
| Ekran: | 15.3", 2880 x 1864px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Apple M4 | |
| RAM: | 24GB |
| Dysk SSD: | 512GB |
| Karta graficzna: | Apple M4 (10 rdzeni) |
| Ekran: | 13.6", 2560 x 1664px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Typ: | USB-A - Lightning, USB-A - Micro USB, USB-A - USB Typ-C |
|---|---|
| Długość [m]: | 1 |
| Wyświetlacz LCD: | Nie |
| Kabel kątowy: | Nie |
| Kabel magnetyczny: | Nie |
| Apple M5 | |
| RAM: | 24GB |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Karta graficzna: | Apple M5 (10 rdzeni) |
| Ekran: | 15.3", 2880 x 1864px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Apple M5 | |
| RAM: | 24GB |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Karta graficzna: | Apple M5 (10 rdzeni) |
| Ekran: | 13.6", 2560 x 1664px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Typ: | USB-A - Lightning, USB-A - Micro USB, USB-A - USB Typ-C, USB-C - Lightning, USB-C - Micro USB, USB-C - USB-C |
|---|---|
| Długość [m]: | 1.5 |
| Wyświetlacz LCD: | Nie |
| Kabel kątowy: | Nie |
| Kabel magnetyczny: | Nie |
| Typ: | USB-A - Lightning, USB-A - Micro USB, USB-A - USB Typ-C |
|---|---|
| Długość [m]: | 1.5 |
| Wyświetlacz LCD: | Nie |
| Kabel kątowy: | Nie |
| Kabel magnetyczny: | Nie |
| Apple M4 | |
| RAM: | 24GB |
| Dysk SSD: | 512GB |
| Karta graficzna: | Apple M4 (10 rdzeni) |
| Ekran: | 15.3", 2880 x 1864px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |